To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

106 - Czw 08 Paź, 2009

to jestes wyjatkowy :) piotrek w gorach chyba tez nie mial?
GeKo - Czw 08 Paź, 2009

Fura pożyczona była, więc wolałem dmuchać na zimne.
106 napisał/a:
piotrek w gorach chyba tez nie mial?
Niestety, jakby nie to, to pewnie by sie mógł odbudować w 2tyg i jeszcze by zostało na starty :]
Jaco - Czw 08 Paź, 2009

I ile takie ubezpieczenie wychodzi? i na jaką wartość ?
GeKo - Czw 08 Paź, 2009

ja płaciłem 500zł i obowiązywało 2tyg. to był wtedy najkrótszy możliwy okres ubezpieczenia. kwota to chyba było 15tys. A teraz to trzeba by się dowiedzieć. Kiedyś podobno było fajnie w PZU bo nie ewidencjowali szkód sportowych, więc waliłeś na jednym rajdzie, szedłeś odebrać ubezpieczenie od jednego agenta a na następny ubezpieczałeś już u innego do następnego dzwona :]
qbus - Czw 08 Paź, 2009

Cebula ubezpiecza rajdowe samochody, wg niego wyglada to tak ze robi sie wycene samochodu i potem takie rajdowe AC na rok to jest ok 20% wartosci tego auta.

Marcin Majcher powiedzial ze mozna obnizyc ta kwote... niestety nikt z moich znajomych ani my nie mamy takiego ubezpieczenia.

Marek23 - Czw 08 Paź, 2009

W RPP tak liczyłem clio, ze spokojnie w 5 tysiach sie mieszczę, a za 3 na biedaka też da radę...
Bad-i - Czw 08 Paź, 2009

qbus napisał/a:
Cebula ubezpiecza rajdowe samochody, wg niego wyglada to tak ze robi sie wycene samochodu i potem takie rajdowe AC na rok to jest ok 20% wartosci tego auta.


jezeli tak to warto - tyle zeby na koniec sezonu walnać porządnego dacha :D

nie nie serio pisze, uwazam ze taka kwota to z jednej strony duzo z drugiej mysle ze warto.

Chociaz wezmy auto za 20 tys PLN = AC wychodzi wtedy 4.000. Jest to warte chyba tylko w przypadku skasowania auta

Janusz - Czw 08 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Chociaz wezmy auto za 20 tys PLN = AC wychodzi wtedy 4.000. Jest to warte chyba tylko w przypadku skasowania auta


a jak zrobisz dzwon to się kasuje?? czy możesz dzwonić dowolna ilość razy ?? chodzi mi o to jak np. na jednym rajdzie lekko przydzownie ubezpieczalnia wyceni powiedzmy na 6 tysi.... to wtedy mi się kończy to AC po wypłacie i musze je kupić jeszcze raz, czy moge spokojnie jechać następny rajd, bo jak wydzwonię znowu to oni mi znowu wypłacą kasę??

Jacek - Czw 08 Paź, 2009

z reguły jeden dzwon wystarczy :lol2:
Bad-i - Czw 08 Paź, 2009

Janusz napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Chociaz wezmy auto za 20 tys PLN = AC wychodzi wtedy 4.000. Jest to warte chyba tylko w przypadku skasowania auta


a jak zrobisz dzwon to się kasuje?? czy możesz dzwonić dowolna ilość razy ?? chodzi mi o to jak np. na jednym rajdzie lekko przydzownie ubezpieczalnia wyceni powiedzmy na 6 tysi.... to wtedy mi się kończy to AC po wypłacie i musze je kupić jeszcze raz, czy moge spokojnie jechać następny rajd, bo jak wydzwonię znowu to oni mi znowu wypłacą kasę??


ja to rozumiem ze ubezpieczenie jest na rok, czyli dzwonisz - odbudowywujesz, dzwonisz i znowu odbudowywujesz. Obojetnie ile nie masz szkod w roku to chyba za kazdym razem mozesz uzyskac odszkodowanie, przynajmniej ja to tak rozumiem (o ile oczywiscie szkoda nie przekroszy wartosci auta ;) - to tez tak rozumiem)

martin.h - Pią 09 Paź, 2009

Właśnie trwa finałowa runda RSMP, po pierwszej pętli prowadzi Kuzaj przed Kucharem i Kajetanowiczem. Czwarty jest Bouffier i jego szanse na tytuł maleją, choć mam nadzieję, że na drugiej pętli Bryan przyspieszy. W ośce prowadzi Habaj przed Kujawskim, ale różnice czasowe są minimalne.

Rozgrywana jest też 9 runda RPP, tutaj widać, że moc auta ma znaczenie bo na czele i to z dość dużą przewagą nad trzecim Markowskim (Peugeot 306), Hankiewicz i szeja w Type-R'ach.

Marek23 - Pią 09 Paź, 2009

Jak oglądasz klasyfikację RPP? Na Subaru.pl wyskakuje mi tylko rsmp...
martin.h - Pią 09 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Jak oglądasz klasyfikację RPP? Na Subaru.pl wyskakuje mi tylko rsmp...


http://www.subaru.pl/ -> klikasz na 9 runda RPP

martin.h - Pią 09 Paź, 2009

W Pucharze po 3 dzisiejszych OS'ach pogrom naszego ulubionego teamu Inter-Jar. Chuchała zrezygnował z jazdy, a Hankiewicz nie ukończył OS4.
106 - Pią 09 Paź, 2009

dzieje sie :)

bufffierrrr, kuzaj gooo

w rpp faktycznie czystki... kaplan ma cos pecha :/ wczoraj i dzis tez juz duza strata.
rudzki wyjatkowo dobrze... honda chyba skreca bo w astrze szalu nie bylo

szeje ponioslo - 5.02 na odcinku hotel szarotka to byl by pierwszy w osce w rsmp
plus przed beltem z n4 i 6 sek przed habajem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group