To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Jacek - Wto 24 Sty, 2012

przechój :jupi:
http://espn.go.com/video/clip?id=7429659

Yarko - Nie 29 Sty, 2012

Panowie mam pytanie, w jakim stanie i jakiej jakości jest sprzęt w wypożyczalniach w Austrii ? W marcu wybieram się do Kappl i niestety w tej chwili nie mogę sobie pozwolić na zakup sprzętu i będę musiał wypożyczyć.
kamil - Nie 29 Sty, 2012

a ja własnie wróciłem z Krynicy z tygodniowego wypadu na deskę ;) Jako, że początkujący jestem to oczywiście ostatni dzień był najfajniejszy bo najmniej gleb :)
podoba mi się ten sport :)

Bad-i - Nie 29 Sty, 2012

moze by sie tak wybrac na kilka dni do Austrii?
Koto - Nie 29 Sty, 2012

Nie wiem jaki jest sprzęt, ale podejrzewam, że coś sensownego da się znaleźc, na pewno prawdopodobieństwo jest większe niż u nas. Może jest jakiś centrum testowe na miejscu i można się zakręcic koło nowego sprzętu.
kamil - Nie 29 Sty, 2012

biorąc pod uwagę, ze nie jedna wypożyczalnia w kraju bazuje na sprzęcie, który wcześniej był w Austrii, to chyba można podejrzewać, ze nie ma dramatu.
Koto - Nie 29 Sty, 2012

Najgorzej jak trafi na taką która jeszcze starego złomu nam nie sprzedała ;)
kamil - Nie 29 Sty, 2012

zasłyszane z polskiej wypo, że Austriacy zmieniają sprzęt po 2-3 sezonach. Nie wiem ile w tym prawdy, ale mój sprzęt właśnie tak wyglądał. Nie było źle :)
Yarko - Nie 29 Sty, 2012

dzięki za info ;)
Marek23 - Pią 03 Lut, 2012

Wisła-Cienków,jutro i niedziela, testy desek Lib Tech, Gnu, Roxy, DC. Jak coś to zapraszam, troche jestem kontuzjowany,więc chilluje przy testach
filomatic - Pią 03 Lut, 2012

Panowie, trendsetterzy ruszyli z tematem. Nike Vapen nie jest butem jedynie snowboardowym !!!
:rotfl:



i jeszcze lil whack

Anonymous - Pią 03 Lut, 2012

Jeden bez palca , drugi gaci na dupe nie może naciągnąć
Jacek - Pią 03 Lut, 2012

:lol2: :lol2:
M - Pią 03 Lut, 2012

Fajna dupcia
filomatic - Pią 03 Lut, 2012

M napisał/a:
Fajna dupcia


właśnie !



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group