To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Barejka - Pon 11 Paź, 2010

Rasputin, dawaj :P
Lejek - Pon 11 Paź, 2010

ade napisał/a:
na zimno mialem 1,6 przod i 1,5 tyl


Wracając do cisnienia w oponach to bylo grubo bo ja w takim razie nadmuchane mialem jakies 2,2 o_O . No nic bedziemy testowac 1.6 - 1.5 na suchym bo takie cisnienie dawalem na wilgotny tor.

ade napisał/a:
tak wizualnie to lejek wykorzystywal swoj samochod prawie na maxa... widac, ze troszke mocy brakowalo, ale wygladalo, ze bardzo plynnie i ladnie jedzie



Co do mocy napewno racja, i to ze PRAWIE na maxa tez prawda. Ale jak juz jechał to cos mi zalewało paliwem, albo swieczki wypalone albo przewody nie wiem bedziemy diagnozowac, byly momenty gdzie moglem dociskac jeszcze wysokie 3 (wyjscie na start - meta, i nastepny łuk w lewo) tam odpuszczalem bo pierwszy raz w radomiu wiec nie znałem przyczepnosci itd. itp.


Miniac napisał/a:
Lejek: Na Radomiu jak na każdym innym torze są sztuczki/kruczki. Mi większość wskazał STF, a ze dwie sam wybadałem. Z 'Poznaniem' jest zresztą dokładnie tak samo. Możesz ciągle jechać 'idealne' wg. Ciebie okrążenia a czasu nie poprawisz zanim nie zaczniesz jechać 'nie idealnie' :faja:



No własnie miałem nadzieje ze ktos uczknie rabka tajemnicy :)

Jacek - Pon 11 Paź, 2010

rasta napisał/a:
Zbyt duże ciśnienie.

też..ale to nie opona na suche. przy małym ciśnieniu odpada guma z boków, niestety

Rudello - Pon 11 Paź, 2010

Ja miałem nadmuchane po 2.5 w r888 na przodzie :rotfl:
Jacek napisał/a:
rasta napisał/a:
Zbyt duże ciśnienie.

też..ale to nie opona na suche. przy małym ciśnieniu odpada guma z boków, niestety

Stf - Pon 11 Paź, 2010

nie wiem co Wy z tymi ciśnieniami. w znacznie cieplejszy dzień zarówno w golfie jak i s3 ładowałem na przód po 2,6bara na zimno (okolice 2,9 na ciepło) i dopiero wtedy jako tako to się prowadziło (zarówno r888 jak i zwykłe p0nero). oczywiście wynikało to z faktu, że miałem niewielkie negatywy golf -1st, s3 -2st - nawet pomimo tego opony mocno się zawijały:


generalnie bez negatywu minimum -2,5st -3st nie wyobrażam sobie co by się działo na ciśnieniu 1,5-1,7bar...


Lejek napisał/a:
No własnie miałem nadzieje ze ktos uczknie rabka tajemnicy


pitu pitu. trzeba znaleźć dobry tor i napie...r..d.a..lać !!

rasta - Pon 11 Paź, 2010

Stf napisał/a:
napie...r..d.a..lać !!


Exactly ;D

Rasputin - Pon 11 Paź, 2010

Mam nadzieje,że sie Janek na mnie nie pogniewa :devil: Żeby nie było film jest zblokowany i nie dostępny dla szerszego grona :faja: Zresztą blach nie widać :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=PNiP1Rppock

Jakarti - Pon 11 Paź, 2010

hehehe,
wiem, ze na zywo inaczej :D ale tutaj wyglada to tak jakbys normalnie chcial w te opony przylozyc :D

rasta - Pon 11 Paź, 2010

Good shit xD Poszedł dalej nie odpuszczał :rotfl:
kubas - Pon 11 Paź, 2010

Jest akcja !
bizon - Pon 11 Paź, 2010

poszedl po bandzie, respekt :faja:
Koto - Pon 11 Paź, 2010

Januszek dobry napyerdalacz, nie odpuścił :rotfl:
Anonymous - Pon 11 Paź, 2010

No janusz RESPAKTA FoR U

Nie odpuścił.

Miniac - Pon 11 Paź, 2010

Stf napisał/a:
nie wiem co Wy z tymi ciśnieniami. w znacznie cieplejszy dzień zarówno w golfie jak i s3 ładowałem na przód po 2,6bara na zimno (okolice 2,9 na ciepło) i dopiero wtedy jako tako to się prowadziło (zarówno r888 jak i zwykłe p0nero).


To jest jednak taki Poliszynel.. bo ja już w kolejnym aucie obserwuje zupełnie inne zachowanie. Jak na Poznaniu trzaskałem 1.53 to ktoś zapytał o ciśnienie.. powiedziałem, że ok 2.6 na ciepło.. po czym mnie wyśmiał i nakazał zejść do 2.0 Po tym zabiegu wywaliłem w plener w rozwaliłem zderzak. Dopompowałem koła do 2.7-2.8 i trzaskałem niskie 1.52 z 1.52.0 włącznie! Na radomiu w sobotę spróbowałem jednak zejść do z 2.8 do 2.2.. ale zeszło mi się do 1.9 bo 'blablabla' w tle.. i było MEGA dobrze. Jak, co, dlaczego.. nie wiem. Może im masz gorsze kąty tym lepiej mieć mało wiatru.. a jak dobre do im więcej tym lepiej?? Dont know..

Lejek napisał/a:
No własnie miałem nadzieje ze ktos uczknie rabka tajemnicy


oglądaj onboardy, a jeszcze lepiej puszczaj synchronicznie z własnymi. Wychodzą niezłe akcje xD .. a nauka to 70% obserwacji :]

Anonymous - Pon 11 Paź, 2010

twardym trzeba być, nie miętkim ;)

Miniac... nie chciałem DSG :) lubię pomachać drążkiem ;] chociaż, co do osiągów, to jednak DSG ma przewagę ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group