To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Stf - Pon 11 Paź, 2010

im mniejszy kąt tym więcej wiatru. szczególnie na Radomiu gdzie są mocne pochylnie i opona pracuje tylko narożnikiem. może po prostu nie dogrzewałeś opon, a jak wiatry odeszły to i opony mocniej pracowały - się nagrzewały lepiej...
Loko - Pon 11 Paź, 2010

Janusz dobrze ogarnął, prawie się udało, aj lajk it, gratsy i oklaski :) , dopiero w takich sytuacjach wychodzi, czy ktoś na prawde ogarnia kierownice :pom:
jarek-malopolska - Pon 11 Paź, 2010

Kurfa Janusz pełna dzida !! xD
Szedł przez opony bo inaczej isc nie szło :lol2:

GeKo - Wto 12 Paź, 2010

Stf, Co do ciśnień. toyo. Przed Rajdem Imielin nie mieliśmy za wiele doświadczenia z tą gumą i napompowaliśmy ją tak jak wielu radziło czyli podobnie do seryjnej.Efekt taki ze na pierwszym poważnym hamowaniu puściła jak mokra pizdeczka. Jeb w szykane strata 10sek +5sek. kary. Przed następnym OSem spuściliśmy do 2.2 a do następnych jeszcze na 2.0. Gdzie 306 ma dość cięzki przód. Owszem auto troszkę bardziej płynie, ale trzymanie jest praktycznie takie samo, ale znacznie lepiej hamuje. A to że się podwija kij z tym. Uważam jednak że na taki tor gdzie idzie sie caly czas na oponie ta guma się w ogóle nie nadaje. Dobrym przykładem jest co zrobił Januszek na poprzednim Radomiu. napompował Medie na 3.0 bary chyba i ją spalił na kilku kółkach dokumentnie.
Miniac i Yarko spróbowali mojej rady i dało efekty.
Co ciekawe na wyrazowie jeżdząc na moich seryjnych Michelinach pilotach na początku też staralem sie utrzymywać 2,6-2,9 na ciepłym. Efekt taki że w nawrotach guma sie nie podwijała i jakos tam trzymała, ale jak dawałem w palnik na wyjściu to auto się ślizgało i to samo było na hamowaniach. Zjechalem z ciśnieniem na 2,4 na ciepło i fura przestala myszkować. przy wyjazdach z winkli.

P.S. Janusz nie wsiadam z toba na prawy. Jesteś jebnięty :D

fydi - Wto 12 Paź, 2010

Cytat:
P.S. Janusz nie wsiadam z toba na prawy. Jesteś jebnięty :D

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Stf - Wto 12 Paź, 2010

ja nie potrafię latać na pływającej gumie w radomiu. musi być możliwość "odbijania" się nią w zakręcie a przy mocnym dociążeniu lewą jest lipa na niższym ciśnieniu i tyle. generalnie nie ma jednego przepisu. wynika z tego że każdy sobie powinien dmuchać pod siebie i swój setup auta. ja w golfie nigdy nie miałem niżej niż 2,6bara...
rasta - Wto 12 Paź, 2010

Ja miałem 2.4 na Toyce z przodu (ciepła) i była gitara.
Janusz - Wto 12 Paź, 2010

pcs napisał/a:
Przynajmniej ta determinacje i pelne poswiecenie widac w czasach okrazen!

mam nadzieje, ze sie uda naprawic w sensownych pieniazkach i na przyszlosc wykorzystywac co najmniej 3 kola.


nie rozumiem... na trzech kołach akurat podobno często jeżdżę ;p a co do klepania Clio to zostało nie duze wgniecenie.... farbę już szczyciłem i zderzak przykręciłem, wgniecenie tez bym sobie trochę wyciągnął, ale nie miałem klucza żeby odkręcić boczek z tyłu, jak dla mnie tragedi nie ma :) buda prosta, a nie trzeba malować ani szpachlować.... a jeżeli tak jest to to nie dzwon :P


Rasputin napisał/a:
Mam nadzieje,że sie Janek na mnie nie pogniewa :devil: Żeby nie było film jest zblokowany i nie dostępny dla szerszego grona :faja: Zresztą blach nie widać :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=PNiP1Rppock


własnie szukałem kto na krc go ma :) tylko czemu go tak nie ładnie opciołes?? nie załapał sie mój bok jak goniłem rudello ?? Możesz mi to jakos wysłac ??


Jakarti napisał/a:
hehehe,
wiem, ze na zywo inaczej :D ale tutaj wyglada to tak jakbys normalnie chcial w te opony przylozyc :D


toc pisałem kilka stron wcześniej jak było i ze z zewnątrz to tak śmiesznie i nieporadnie wyglądało, a w środku po prostu myślałem ze przejdę na żyletki :P

Maciusiowy - Wto 12 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
opciołes??


:]

Janusz - Wto 12 Paź, 2010

GeKo napisał/a:

P.S. Janusz nie wsiadam z toba na prawy. Jesteś jebnięty :D


obraziłem się.... ale w sumie nie od Ciebie pierwszego to słyszę :D Gosc od tego zielonego clio o którym mówił Jacek tez narzeka na mnie w zimie... może nie to ze nie wsiada bo wsiada, A drugi który tez upala mówi tak samo jak TY. ale kiedyś jak nagrywaliśmy filmik to po jednym przejeździe prosił żeby było wolniej. ale już się tak nie panosze bo się to skończy grubym dzwonem ;/ tak czy siak muszę wykupić Ac na zimę chyba jednak :)
ps. Jeździłeś ze mną i nie było tak źle :)



Maciusiowy napisał/a:
Janusz napisał/a:
opciołes??


:]


siusiaka??


lejek kurfa gdzie sa moje foty... jak tam nie ma jakiejś mojej fajnej to nawet tego nie wklejaj :P

Anonymous - Wto 12 Paź, 2010

GeKo napisał/a:

P.S. Janusz nie wsiadam z toba na prawy. Jesteś jebnięty :D


:D :D :D :D

Janusz a jakie bylo cisnienie w tych oponach od których sie odbiles??

BTW: gdzie jest filmik ?? bo na youtube go nie ma

Rasputin - Wto 12 Paź, 2010

Tutaj nowy link do filmu,tamten już nie aktualny.
Jest to taka mała modyfikacja oryginału :rotfl:
http://www.youtube.com/watch?v=6vOqV5pntB4

Janusz napisał/a:
tylko czemu go tak nie ładnie opciołes?? nie załapał sie mój bok jak goniłem rudello ?? Możesz mi to jakos wysłac ??

Cały film duzo warzy. Postaram się go z renderowac i Ci wysłać :faja:

kubas - Wto 12 Paź, 2010

Neon napisał/a:
GeKo napisał/a:

P.S. Janusz nie wsiadam z toba na prawy. Jesteś jebnięty :D


:D :D :D :D

Janusz a jakie bylo cisnienie w tych oponach od których sie odbiles??


BTW: gdzie jest filmik ?? bo na youtube go nie ma


ahahahhahahahaha

Bart - Wto 12 Paź, 2010

;D ;D
M - Wto 12 Paź, 2010

zefir napisał/a:
otoooooooo tadamamammmmmm fotki :D


http://picasaweb.google.c...tHatcz09102010#

jak ktos bedzie chcial ktores ujecie w konkretnej rozdzialce i lekko podkreslone tudziez inne mody na fotce (motion blur :jupi: :jupi: :jupi: ) dawac na PW z numerem fotki i lista prosb, zyczen, zazalen etc

pozdrowki i jeszcze raz za okazje poznania sie ;D

Zefirze, poprosiłbym o:
http://picasaweb.google.c...731140600723154
na maciej.makasewicz@gmail.com

Many thanks!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group