To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Kompendium wiedzy jazdy autostradowej wg HontHecz.prv.pl

Michał - Pon 19 Sie, 2013

oświetlić cel ?
arssss - Pon 19 Sie, 2013

kuwa co za debile :wall:

edit: w sensie kierowcy tirów z filmu,nie zgadujacy :D

anjas - Pon 19 Sie, 2013

No ludzie, nie mówcie, ze rebus jest za trudny...
Zreszta Gość na pewno zna odpowiedz.

arssss - Pon 19 Sie, 2013

anjas, szczerze to myślę,że Gość jako jedyny nie zna
Bad-i - Pon 19 Sie, 2013

Michał napisał/a:
a co ma zrobić bo nie wiem ??
wyjebać go z kabiny i sam odjechać ?


Albo jestes kozak od A do Z albo nie rob z siebie cwela.

PiTT - Pon 19 Sie, 2013

Bad-i napisał/a:
Michał napisał/a:
a co ma zrobić bo nie wiem ??
wyjebać go z kabiny i sam odjechać ?


Albo jestes kozak od A do Z albo nie rob z siebie cwela.

slyszales Michał, daj juz spokoj... cwelu :D

żarcik, ale i tak w sumie chamy z tira dosyc grzecznie i lagodnie z nim postapili, zakladam ze jakby pyskowal bez kamery gdzies na bocznej drodze to do tej pory by wybieral zeby ze zwirku przy drodze

Bad-i - Pon 19 Sie, 2013

PiTT napisał/a:
Bad-i napisał/a:
Michał napisał/a:
a co ma zrobić bo nie wiem ??
wyjebać go z kabiny i sam odjechać ?


Albo jestes kozak od A do Z albo nie rob z siebie cwela.

slyszales Michał, daj juz spokoj... cwelu :D

żarcik, ale i tak w sumie chamy z tira dosyc grzecznie i lagodnie z nim postapili, zakladam ze jakby pyskowal bez kamery gdzies na bocznej drodze to do tej pory by wybieral zeby ze zwirku przy drodze


Dokladnie o to mi chodzi, nie wiem jak On ich tam nazwał (debil, glupek czy idiota) ale przedemna by juz nie uciekł :hhe:

M - Pon 19 Sie, 2013

W sumie ma troche racji Badi, jakby dostał w mordę taki tirowiec a należało mu się - to by się nic nie stało.
Maciusiowy - Pon 19 Sie, 2013

arssss napisał/a:
anjas, szczerze to myślę,że Maciusiowy jako jedyny nie zna


nie znam - potwierdzam

Bad-i - Pon 19 Sie, 2013

M napisał/a:
W sumie ma troche racji Badi, jakby dostał w mordę taki tirowiec a należało mu się - to by się nic nie stało.


Nie wsluchiwalem sie w filmik ale kamerzysta chyba pierwszy sobie zasluzyl..... Co nie zmienia faktu ze jak bym stal za tirem to tez bym do niego wysiadl

M - Pon 19 Sie, 2013

Bad-i napisał/a:
M napisał/a:
W sumie ma troche racji Badi, jakby dostał w mordę taki tirowiec a należało mu się - to by się nic nie stało.


Nie wsluchiwalem sie w filmik ale kamerzysta chyba pierwszy sobie zasluzyl..... Co nie zmienia faktu ze jak bym stal za tirem to tez bym do niego wysiadl

Pierwszy kto zasluzyl to kierowca tira, powinien zostac wywleczony z kabiny i wgnieciony ryjem w trawe.
To jest kurwa jeden wielki skandal ze jakis cham pozwala sobie regulowac ruchem wg wlasnego uznania.

Bonczek - Pon 19 Sie, 2013

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
Bad-i - Pon 19 Sie, 2013

M napisał/a:
Bad-i napisał/a:
M napisał/a:
W sumie ma troche racji Badi, jakby dostał w mordę taki tirowiec a należało mu się - to by się nic nie stało.


Nie wsluchiwalem sie w filmik ale kamerzysta chyba pierwszy sobie zasluzyl..... Co nie zmienia faktu ze jak bym stal za tirem to tez bym do niego wysiadl

Pierwszy kto zasluzyl to kierowca tira, powinien zostac wywleczony z kabiny i wgnieciony ryjem w trawe.
To jest kurwa jeden wielki skandal ze jakis cham pozwala sobie regulowac ruchem wg wlasnego uznania.


Maciek ja z tym nie polemizuje, napisalem ze kamerzysta w tym co zrobil tez byl zwykla cipa i tyle

M - Pon 19 Sie, 2013

Wiem, uzewnetrzniam sie tylko. Zawsze mi brakuje odwagi zeby chociaz pojsc i pierdolnac w szybe takiemu typowi.
Miniac - Pon 19 Sie, 2013

M napisał/a:
Wiem, uzewnetrzniam sie tylko. Zawsze mi brakuje odwagi zeby chociaz pojsc i pierdolnac w szybe takiemu typowi.


Nauczę Cię - chcesz? :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group