To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - E36 co wybrać

Kamill - Wto 10 Mar, 2015

Jak taki dyfer jest drogi to oddaj do typa co poskłada Ci na zamówienie to co będziesz chciał przełożenie/szpere itp i pewnie że nie bedzie to złom na wykończeniu.
pablonas - Wto 10 Mar, 2015

Znalazłem za 450 pln z przesyłką więc do przełknięcia. Widziałem ofertę kogoś kto robi coś w rodzaju płytki za 600 plnów. Pewnie gdybym nie znalazł nic w rozsądnej kasie to pojechałbym ze dwa sprinty bez szpery, a później się zdecydował na przeróbkę.
Tysiaka* za stary most nie dam :crazy:


*Bo takie teksty słyszałem "gdybym miał to kosztowałby nie 300 pln tylko 1000".

kaziu1985pn - Wto 10 Mar, 2015

wtedy polecam przełozenie 3,9-4,1 żeby vmax mieć koło 200 a nie jak u mnie 170 :D
pablonas - Wto 10 Mar, 2015

To wiadomo ;)
Kuzyn kupił kiedyś IS`a manuala z mostem od AT 4,44 i leży nawet ten dyfer gdzieś u mnie :) P&P nie pasuje bo to było coupe ale wie ktoś czy bebechy z takiego dyfra podejdą do compactowego?

Anonymous - Wto 10 Mar, 2015

szpera za kafla i jeszcze narzeka :lol2: gdyby do innych aut były w tych cenach to wszyscy by sie obsrali z radości
Chloru - Wto 10 Mar, 2015

W FWD to kafla kosztuje montaż szpery za 4 kafle :rotfl:

Chyba, że ktoś jest modelem wtedy montaż szpery w FWD kosztuje klocka a sama szpera 4 klocki ;D

Anonymous - Wto 10 Mar, 2015

patrząc na aktualne ceny rynkowe to powinieneś brac więcej za klocka ;D
pablonas - Wto 10 Mar, 2015

Wiem wiem. Mam teraz clio sport na warsztacie i też 4,5k pln trzeba położyć za płytkę.

Ale nie po to kupowałem BMW żeby kupować cokolwiek za tysiaka :rotfl: Od tego miałem Subaru :lol2:

pablonas - Śro 11 Mar, 2015

No i dupa zbita. Przyszedł dyfer oczywiście otwarty.

Dalej nie mam szpery :(

Ktoś używał takiego wynalazku?
http://allegro.pl/szpera-...5139918524.html

olek - Śro 11 Mar, 2015

moj kumpel to zalozyl do e46 323ci, dobrze bylo tylko przez chwile. teraz ledwo i czesto przepuszcza. ;)
Kuner - Śro 11 Mar, 2015

Nie kombinuj. Zloz dyfer ze szpera z przelozeniem jakie chcesz na nowych bebechach za ok 1600 -1800 zl i bedziesz jezdzil do usranej śmierci. Niestety taniej znaczy drożej. Wydasz raz i masz spokój. Czasy dyfrow ze szpera za 500 zl sie skonczyly na dobre.
B-Rey - Śro 11 Mar, 2015

pablonas napisał/a:
Ktoś używał takiego wynalazku?


Wpisz w wyszukiwarkę phantom grip, poczytaj opinie.

pablonas - Śro 11 Mar, 2015

Dzięki, pomuki rozdane.

Wygląda, że to mało trwałe urządzenie jest :/ Trzeba się uzbroić w cierpliwość i szukać ORI

PGmaster - Śro 11 Mar, 2015

Niestety. Ja tak poszukuje magla z z3 juz jakis czas :)
pablonas - Śro 11 Mar, 2015

O proszę, nowe info. Różni się czymś od przekładni ze zwykłego compacta?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group