To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Dakar i Hołek

polll - Pią 19 Sty, 2007

holo pewnie szedl wszytsko a zrolowac tak wysokie autgo niejest trudno. wazne ze z zaloga jest OK :)
CHRZANEK - Pią 19 Sty, 2007

Jak sam kiedyś KH powiedział:
"czasami jest drogo, a czasami boli..."

Tym razem troche zabolało ;-/

Niemy - Pią 19 Sty, 2007

FUCK! a myslalem ze z przygodami ale jednak skoncza na jakiejs przyzwoitej pozycji :567:
Loko - Pią 19 Sty, 2007

Nie chce mówić a nie mówiłem :D
Niemy - Pią 19 Sty, 2007

to nie mow :P
Loko - Pią 19 Sty, 2007

Dobra nie powiem :D
strick - Pią 19 Sty, 2007

Podobno władował sie w jakąś dziure :/
Jakarti - Sob 20 Sty, 2007

Czachor ladnie polecial dzisiaj :)

drugie miejsce na etapie.. to juz cos :)

fydi - Czw 15 Sty, 2009

odświeżam kotleta schabowego!
Cytat:
- Tego nie da się opowiedzieć, przeżyliśmy prawdziwe piekło - mówił Krzysztof Hołowczyc po 12 odcinku specjalnym Dakaru. - W całej mojej karierze nie przejechałem tak morderczego odcinka. Organizatorzy chyba chcieli nas wszystkich wykończyć.

Dwa razy ryzykowałem życiem i to tak, że miałem tego świadomość. Nie było wyjścia, musieliśmy albo zjechać z kilkusetmetrowej, prawie pionowej wydmy, albo zostać tam i nie ukończyć etapu. Zjeżdżając w dół, samochód jechał coraz szybciej i szybciej, a końca zjazdu nie było widać. Mieliśmy też problemy z silnikiem, cały czas przerywał i nie mogliśmy za bardzo podjeżdżać pod wysokie wydmy. Musieliśmy jeździć wkoło wydm, by szukać jak najbardziej płaskiego podjazdu.

To cud, że ukończyliśmy ten odcinek. Obaj jesteśmy krańcowo wycieńczeni, a z samochodu mało co zostało. Podwozie jest kompletnie zniszczone, pourywanych jest wiele elementów. Jean-Marc na mecie wyskoczył z samochodu i dosłownie chciał pobić organizatorów za to, co nam zgotowali na trasie. Póki co, do mety dojechało tylko 9 samochodów i jestem przekonany, że wiele załóg nie dokończy dzisiejszego etapu.

Aktualnie 19 aut dojechało do mety o_O
Śledzę każdy odcinek tego dakaru i muszę powiedzieć prawdziwy szacun dla Hołka za ten dakar dotychczas. powiem szczerze, że na początku nie wierzyłem, że może być tak wysoko pod koniec dakaru.

saxorulez - Czw 15 Sty, 2009

ja bym chciał zeby dojechał
kubas - Czw 15 Sty, 2009

i ja i ja ! kibicuje mu od poczatku !
Gaydek - Czw 15 Sty, 2009

So do I :) .
CHRZANEK - Czw 15 Sty, 2009

Doświadczenie procentuje :)

Bardzo się ciesze - i kibicuje.
Juz niedużo zostało

Przem_106 - Czw 15 Sty, 2009

Szkoda, że ten Tolefsen się rozkręcił, bo do 10-etapu Hołek go klepał jak chciał, a teraz już go nie dojdzie :<
Martwi mnie to z powodu tego, że tak naprawdę to Hołek jedzie najszybszym benzyniakiem, najszybszą Nawarą i oprócz Gordona najszybsym "prywatnym" autem i należy mu się miejsce przed Norwegiem
Ale nic trzeba się cieszyć z tego co jest
Jutro chyba juz ostatni prawdziwy etap o ile go nie odwołaja
oby poskładali Nissana i żeby 13 była szczęśliwsza niż w zeszłym roku
trzymam kciuki

fydi - Czw 15 Sty, 2009

W ogóle to ten wózek Gordona to trochę śmieszny jest. wszyscy się podniecają, że Hummer, a to "zwykłe" buggy z napędem na tył. w sumie nieźle, że nawiązuje walkę z fabrycznymi 4x4.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group