To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Loko - Sob 19 Kwi, 2008

Wiesz jak teraz będą gadali jak niewjeżdzony w tą astre zrobisz slabszy wynik :D to dopiero się zacznie, że clio to potwór i tylko dzięki niemu robisz wyniki, a astra to juz lipa :D Już się nie moge doczekać tych wszystkich komentarzy :rotfl:
qbus - Nie 20 Kwi, 2008

mój kierowca z poprzednich 2 rund Tych był 1 w klasie, 8 w gen, 1 w ośce... mimo 5 sekundowej kary :D
106 - Nie 20 Kwi, 2008

qbus widze ze dzialo sie w dobczycach... :/


Marek23 - Nie 20 Kwi, 2008

U mnie porazka... Pierwszy przejazd, kiedy jeszcze padalo 2,35 min, top 5 fwd lacznie z licencjonowanymi. Bardzo podbudowany tym faktem w drugim(juz bylo sucho) zatakowalem grubo i na hamowaniu tyl chwycil bloki, mialem gruba wycieczke w pole by uniknac wlotu na opony bokiem. Czas 2.36. W trzecim zaczalem bardzo dobrze, szczegolnie, ze do Astry wsiadlem rano i w polowie auto nagle na prostej zgaslo, wylaczyl sie prad. PORAZKA. Dopiero po 2 minutach Astra odpalila... Moj ziom zajal 2 miejsce w klasie przegrywajac z clio Ragnotti(jechalismy astra na zmiane). Nie jechalismy na sliku tylko na Yoko Parada, jak dla mnie guma z dupy...

Ogolnie do bani, ale w sporcie trzeba potrafic przegrywac.... Za 3 tygodnie jest SMT, w tym cyklu jechalem clio pierwsza edycje(dzis bylo AZT) i znow jade Astra(clio sie nie zrobi). Tym razem potrenuje, zalozymy R888 i zrobi sie hamulec.

PS. Qbus, czym Twoj ziom jechal?

qbus - Nie 20 Kwi, 2008

106 noo slisko morko szutrowa trasa zrobila swoje, honda dzielnie przyjela brzozke, kawalek jej nawet jest na nadkolu :) zeszlo powietrze z kola wiec i tak nie bylo sensu kontynuowac, kolo sie cofło, oby to tylko wachacz a nie mocowanie.

marek23 -> biale saxo z klatka

Marek23 - Nie 20 Kwi, 2008

qbus napisał/a:
marek23 -> biale saxo z klatka


To gratki dla niego...

Loko - Nie 20 Kwi, 2008

qbus napisał/a:
mój kierowca z poprzednich 2 rund Tych był 1 w klasie, 8 w gen, 1 w ośce... mimo 5 sekundowej kary :D


No to super wynik. Znów na seryjnej gumie?

mi - Nie 20 Kwi, 2008

qbus napisał/a:
biale saxo z klatka

ten niespieszny z wyrazowa? o_O

qbus - Pon 21 Kwi, 2008

Cytat:
No to super wynik. Znów na seryjnej gumie?


Tak, z przodu goodyear f1 z tylu potenza.

mi -> dokładnie ten sam.

Loko - Pon 21 Kwi, 2008

O to jak możesz to spytaj jak się spisały F jedynki podczas upalania, one były w rozmiarze 195/45/15?
qbus - Pon 21 Kwi, 2008

Lipne sa, odplywaja na hamowaniach, jak Kamil przejechał sie ze mna na wyrazowie to stwierdzil ze moje toyo cf1 hamuja duzo lepiej i ze on mimo duzego hamulca i tak wczesniej musial zaczynac hamowac niz ja.
Marek23 - Śro 23 Kwi, 2008

Pucharu Toyoty Anwa - 1 eliminacja, 27 kwietnia.

Jesli ktos wie o jakiejkolwiek mozliwosci wypozyczenia cc lub seja na to impreze to prosze o kontakt. Moze byc tez co szybszego, ale wszystko zalezy od kasy, bo nie chce wydawac fortuny. Bardzo chcialbym pojechac, a nie ma czym...

fydi - Śro 23 Kwi, 2008

Marek23 napisał/a:
Pucharu Toyoty Anwa - 1 eliminacja, 27 kwietnia.

Jesli ktos wie o jakiejkolwiek mozliwosci wypozyczenia cc lub seja na to impreze to prosze o kontakt. Moze byc tez co szybszego, ale wszystko zalezy od kasy, bo nie chce wydawac fortuny. Bardzo chcialbym pojechac, a nie ma czym...
_________________


Marku a jesteś zgłoszony już? Lista zgłoszeń została dwa dni temu zamknięta.

Marek23 - Śro 23 Kwi, 2008

Nie, wlasnie skumalem, ze jest za pozno... Szkoda.
michool_vt - Sob 26 Kwi, 2008

spy foto :faja:





chłopaky na BK - kierowca fydi ; pilot Loko






przy okazji oblukaliśmy nowego użytkownika ;D




Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group