To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - bixenon vs xenon

Marek23 - Śro 07 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
a to dziwne, bo mi w VW powiedzieli ze wlozenie oryginalnej navi wyjdzie mnie drozej niz jej zakup :)

pewnie co salon to inne obyczaje :( - jeden pies, niech daja te alufelgi i navi i im wybacze (do tego sprzedam stalowki) i juz


Mi założyli tą dużą navi z twardym dyskiem, ekran dotykowy, bez problemu. Kupiłem używaną na własną rękę...

nox - Śro 07 Sty, 2009

zakładanie używanych części oczywiście oryginalnych nie powoduje utraty gwarancji ?? tudzież w przypadku kłopotów z np elektryką w aucie nie czepiają się tego ??
Marek23 - Śro 07 Sty, 2009

Jak znasz pewną miła panią w salonie to nie :rotfl:
Michał - Śro 07 Sty, 2009

GOKART napisał/a:
ze skórą i navi to się zgodze że custom wyjdzie taniej i prawdopodobnie lepiej ale z audio to już sprawa dyskusyjna. Wolę audio w oryginalnych, przeznaczonych do tego miejscach jezeli jest to dobrze fabrycznie przemyslane - a przeważnie jest. Nie mówię tu o podstawowym audio typu safari ale jakiś lepszy pakiet jeżeli jest oferowany za dopłatą. Ja mogę to odnieść do swojego maulcha gdzie audio (harman kardon) gra naprawdę fajnie i custom wyszedłby mnie podobne pieniadze a jedyny gratis to dodatkwa rzeźba.

oooooooooo
z navi i skórą to jeszcze moze bym kupił w salonie, ale AUDIO ??
"dobre" seryjne audio to cena ok 7 tysia ( tak strzelam )
za siudemaka kupujesz odtwarzacz, wzmak i przedni zestaw meeeeega lepszy od kazdego seryjnego radia. Do tego masz od nowa kładzione kable, specjalnie pod twoj samochód, wygłuszane drzwi także ręcznie , a nie taśmowo
Zawsze będzie lepiej grać, ZAWSZE !!!!!!!!!!!!! ZAMYKAM !!

Marek23 - Śro 07 Sty, 2009

Cytat:
oooooooooo
z navi i skórą to jeszcze moze bym kupił w salonie, ale AUDIO ??
"dobre" seryjne audio to cena ok 7 tysia ( tak strzelam )
za siudemaka kupujesz odtwarzacz, wzmak i przedni zestaw meeeeega lepszy od kazdego seryjnego radia. Do tego masz od nowa kładzione kable, specjalnie pod twoj samochód, wygłuszane drzwi także ręcznie , a nie taśmowo
Zawsze będzie lepiej grać, ZAWSZE !!!!!!!!!!!!! ZAMYKAM !!

Zgadzam się.

ps - Śro 07 Sty, 2009

nom - taka prawda. jakis czas temu typ w zakladzie car audio demonstrowal mi roznice miedzy super duper hiper fabrycznym zerstawem BOSE w Audi S4 a dobrze zrobionym u niego zestawem. Glosniki Herz'a i wzmak JL Audio + wygluszenie + jakis sbubwoofer.
Cena = 75% fabrycznej; jakosc = 200%

Bad-i - Śro 07 Sty, 2009

dzisiaj salon zaproponował navigacje (za 500 pln) i 10% rabatu na wszystkie serwisy :D

pismo odnosnie auta (ze zwracamy itd....) zostało wysłane ;)

Loko - Śro 07 Sty, 2009

Nie no 10 % stary odrzucasz taką propozycje :rotfl:
CHRZANEK - Czw 08 Sty, 2009

Badi mówiłem - bierzcie Avensisa...
No i prosze...

Ford jest nieciekawy.

PieQt - Czw 08 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
pismo odnosnie auta (ze zwracamy itd....) zostało wysłane ;)


to pomógł jak nic, jak nie pińćset od właściciela fury ;-) - kurna a mówiłem !!

Bad-i - Czw 08 Sty, 2009

w dniu dzisiejszym zadzwonil wlasciciel salonu i zaproponowal spotkanie jutro :)
mi - Czw 08 Sty, 2009

czyli że poruchasz?
Bad-i - Czw 08 Sty, 2009

mi napisał/a:
czyli że poruchasz?


jedziesz ze mna ?? ;D

FreeMan - Czw 08 Sty, 2009

uuuuu Bad-i widze ze nie ma mientkiej gry z Toba.... normalnie coraz bardziej mi sie podobasz! Powiedz jeszcze co to za salon....?
Bad-i - Czw 08 Sty, 2009

FreeMan napisał/a:
uuuuu Bad-i widze ze nie ma mientkiej gry z Toba.... normalnie coraz bardziej mi sie podobasz! Powiedz jeszcze co to za salon....?


nie pamietam nazwy - ale w Lublinie. Podobno ziomale lennego :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group