To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd Wałsza

Anonymous - Nie 08 Lis, 2009

Pierwsze zdjecia i filmy :



Bad-i - Nie 08 Lis, 2009

Panowie małe sprostowanie, nie ma czego gratulować.

W pierwszej kolejnosci chciałbym podziekowac Mickowi za uzyczenie CC, takze chcialbym podziekowac Vlodkowi ktory auto przygotowal oraz Bartowi i jego koledze za serwis i jak zwykle udany wyjazd integracyjny.

Teraz wracajac do rajdu, niestety juz po pierwszym zakrecie pierwszego odcinka wiedziałem ze jest po rajdzie :( . Niestety ale CC kompletnie sie nie nadawał na tamte trasy. Przy jego zawieszeniu oraz bez plyty moglismy co najwyzej go pchac przez pola. Dla przykladu dodam ze zerowka (stary golf) ktory jechal za nami na pierwszym odcinku uzyskal czas o 20 sekund lepszy (dodam jeszcze ze odcinek mial 1.2 km dlugosci :F )

Po pierwszym odcinku nie moglismy nawet przejechac dojazdowki - poprostu masakra. Ja bylem załamany a pilot juz nawet nie dyktował :( . Nie wiem jakim cudem przejechalismy dojazdowke do IIgo. Na cale szczescie 2gi OS zostal zmieniony poniewaz poprzedniego dnia chlopaki navara nie mogli go przejechac :D . Na 3 odcinku 10 strazakow musialo nas dosłownie wyniesc z piachu, a my pojechalismy inna droga zeby ukonczyc odcinek.

Pozniej pierwszy serwis i zastanawianie sie jak dojechac kolejne 5.

Zeby bylo lepiej i pewniej postanowislimy jechac 40 km/h max.
Np na OS 7 wjezdzajac na start zawiesilismy sie na garbie i mielismy 4 kola w powietrzu.

W koncu dojechaliismy do mety, nie wiem jakim cudem. Bylem tak dumny z CC ze na dojazdowce nawet pojechalismy 80 km/h.

Teraz najlepsze:
Wjezdzamy na mete zalamani, bo koorwa 6 godzin sie toczylismy a sedzia mowi do nas ze ma dla nas zla wiadomosc. No to se mysle co moze byc gorszego, a on do nas ze jestesmy II w RD3L i musza nam zrobic BK 2.

Poinformowali nas ze beda sprawdzac hamulec i katalizator. Hamulec sprawdzili juz na miejscu a na badanie kata jechalismy z sedziami na stacje diagnostyczna.

Pierwsza moja mysl, koorwa toczylem sie tyle czasu. Moglbym byc nawet i 80ty ale jak nie ma kata to chooy. Dla nas dyskwalifikacja i brak 10 pkt. Na cale szczescie okazalo sie ze CC mial wszystko OK i dostalimy 10 pkt tym samym konczac sezon chyba na 3 miejscu w generalce.

Ogolnie rajd piekny ale nie na nasze samochody, wiele zalog sie wycofalo i kilka zaliczlo dzwony.

Ja sie ciesze z 10 pkt, ale patrzac na to co dzisiaj przezylismy uwazam ze na takie rajdy z takim samochodem nie ma co szukac (oczywiscie chodzi o przeswit)

OSKAR - Nie 08 Lis, 2009

Hahahaah :)

Bad-i rządzisz :)


Gratsy za to wszystko co przezyliscie :)

A mam pytanie.
Jak zmiesciles sie do CC?? :)

Przecież w pugu masz kolana na uszach to co dopiero w cienko-cienko :) :)

Dla ciebie Piosenka :)

:) :)

GeKo - Pon 09 Lis, 2009

NIe wiem ile aut było w RD3L, ale to brzmi jak opowieść o Dakarze a nie szutrowym rajdzie :D waże ze meta i punkty.
Bad-i - Pon 09 Lis, 2009

GeKo napisał/a:
NIe wiem ile aut było w RD3L, ale to brzmi jak opowieść o Dakarze a nie szutrowym rajdzie :D waże ze meta i punkty.


no wlasnie o to chodzi ze były 3 auta i jedno nie dojechało (dlatego nas jako drugich wezwali na BK2). Co lepsze, mysle ze w ostatecznych wynikach bedziemy jakies 2h za ostatnim. Serio nie wiem czy na odcinku chociiaz raz przekroczylismy 40 km/h a czasami jechalismy nawet 5 km/h

Vlodarsky - Pon 09 Lis, 2009

Ale jazda :)

Mick !!!!! mogłem zostawić seryjne sprężyny !! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bad-i - Pon 09 Lis, 2009

Vlodarsky napisał/a:
Ale jazda :)

Mick !!!!! mogłem zostawić seryjne sprężyny !! :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


koooorwa to to nie były seryjne ???? Killer ochujałęś ??

Vlodarsky - Pon 09 Lis, 2009

Bad-i napisał/a:
koooorwa to to nie były seryjne ???? Killer zły czlowiek ??


:devil:

Bad-i - Pon 09 Lis, 2009

to ładnie mnie wyebaliście :/
CHRZANEK - Pon 09 Lis, 2009

GeKo napisał/a:
No to Gratulacje Badi złapałeś tego BinLadena


Nagrode jak zwykle podzielimy.

Poka poka to cinkłocento !!!

Bad-i - Pon 09 Lis, 2009

Barto ma filmiki z przejazdow
Marek23 - Pon 09 Lis, 2009

Bad-i, chcemy te zdjęcie!
Bad-i - Pon 09 Lis, 2009

Marek23 napisał/a:
Bad-i, chcemy te zdjęcie!


ale jakie zdjęcie ?

Marek23 - Pon 09 Lis, 2009

Jak siedzisz w cc...
Bad-i - Pon 09 Lis, 2009

Marek23 napisał/a:
Jak siedzisz w cc...


Marek w CC miałem tyle samo miejsca co w pugu - serio pisze

a to jedyne zdjecie jakie mam




Barto wrzuci filmiki z naszych zawrotnych predkosci to zobaczysz :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group