To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Rajd Barbórka (Barbóbrka) 2009

M - Śro 28 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Cytat:
Marek, Barbórka (Barburka( to show dla kibiców i jedyna szansa by zobaczyć WuECa w akcji ;)

Spoko, ja mam do tego inne podejscie. Kręcenie baczków i wolna jazda po tych paru zakrętach nie jest dla mnie widowiskowa. No chyba, że Chrzanek tam cos odstrzeli...

Masz racje Marku, ja sie tym jarałem jak mialem 20lat,
teraz chodze na karową bo jest blisko i dla wspaniałego towarzystwa.
Jest fajnie ale nie ma tych emocji co za czasów kuliga,hołka, herby etc.

itr 911 - Śro 28 Paź, 2009

Dokładnie to juz nie ten sam klimat co kiedyś...
Ech przypomniał mi się rok 2001 (zresztą chyba najlepszy w MP) jak Hołek zapinał z Kuligiem ;D . Jedna z najdłuższych Karowych chyba przez liczne dzwony :jupi:

Dla mnie to jednak nadal przyjemnie spędzony czas z kumplami, okazja do "wypicia " w trakcie i po oraz niespełnione marzenie, że kiedyś na pełnej profesce pojawie się tam konkretnym sprzętem :lol2:

A no i miejscówa na skarpie przy ogrodzeniu UW najlepsza i za darmole :rotfl: :faja:

Bad-i - Pią 30 Paź, 2009

To ja troche na z innej beczki. Dzisiaj sam sponsor do mnie zadzwonił i zapytał czy startuje w Barbórce. Ponieważ takich planów nie było to powiedziałem że nie bo nie ma na to budżetu, na to usłyszałem ze budżet mam i mogę jechać.

Szczerze powiedziawszy to jest to jedno z moich zyciowych marzen (pojechac na Karowej, aczkolwiek wiem ze tam sie nie dostane), z drugiej strony troche mieszane uczucia czy startowac pugiem w takim rajdzie (chociaz nalezy pamietac ze taka szansa moze sie nie powtórzyc) :)

Marek23 - Pią 30 Paź, 2009

Bad-i,masz sponsora? No to nieźle...
Bad-i - Pią 30 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Bad-i,masz sponsora? No to nieźle...


Widziales barwy puga ?? Pamietaj ze ja bezrobotny jestem i nie stac mnie na takie rajdowanie :]

106 - Pią 30 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
z drugiej strony troche mieszane uczucia czy startowac pugiem w takim rajdzie (chociaz nalezy pamietac ze taka szansa moze sie nie powtórzyc) :)

masz 160 KM, zawias jak marzenie... a reszta to troche pracy... barborka to
rajd gdzie homologacje nie musza byc zachowane.... wiec... z 960kg zrob
800kg i dziekuje... ;)

Bad-i - Pią 30 Paź, 2009

106 napisał/a:
wiec... z 960kg zrob
800kg i dziekuje... ;)

pytanie jak to mozna zrobic, przeciez klatki nie wytne :D

kubas - Pią 30 Paź, 2009

go bad-i go bad-i !
Janusz - Pią 30 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
pytanie jak to mozna zrobic, przeciez klatki nie wytne :D


przejdź na dietę ;D

Bad-i - Pią 30 Paź, 2009

Janusz napisał/a:
Bad-i napisał/a:
pytanie jak to mozna zrobic, przeciez klatki nie wytne :D


przejdź na dietę ;D


tutaj jest mały konflikt interesów, do rajdow trzeba byc lekkim, do walk K1 przydaja sie kg

grzech - Pią 30 Paź, 2009

pozazdrościć tylko takiego sponsora ... sam dzwoni zeby wylozyc kase i kazac jechać :)
Bad-i - Pią 30 Paź, 2009

grzech napisał/a:
pozazdrościć tylko takiego sponsora ... sam dzwoni zeby wylozyc kase i kazac jechać :)


na Zamkowym fajnej reklamy to nie miał :]

poza tym to zaganiany człowiek a w Warszawie chociaz raz przyjedzie zobaczyc jak to wygląda

fydi - Pią 30 Paź, 2009

Cytat:
tutaj jest mały konflikt interesów, do rajdow trzeba byc lekkim, do walk K1 przydaja sie kg

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

możesz iść do K1 max :P

martin.h - Pią 30 Paź, 2009

Bad-i, jeśli chodzi o Barbórkę to możesz wystartować maksymalnie w drugiej klasie, czyli wolnossaki do 2000 ccm włącznie z S1600.
Ja nie widzę sensu wypożyczania czegoś innego bo; po pierwsze koszty, po drugie jechał być czymś czego nie znasz.
Mógłbyś pójść po bandzie i wypożyczyć S1600, ale musiałbyś mieć conajmniej 20 tyś. zł, a to troszkę kasy jest.
Na karową może być ciężko, ale jest szansa i to bardzo duża, bo w zależności od ilości załóg w danej klasie mogą awansować nawet 3 załogi, a z twoją mocą i masą wcale nie stoisz na straconej pozycji.

Marek23 - Pią 30 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
Na karową może być ciężko, ale jest szansa i to bardzo duża, bo w zależności od ilości załóg w danej klasie mogą awansować nawet 3 załogi, a z twoją mocą i masą wcale nie stoisz na straconej pozycji.

Szczególnie, że trasy raczej nie są pod bardzo mocne ośki, więc Bad-i ma szansę. Równa jazda i będzie dobrze, kibicuje.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group