To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - samobójstwo

kamil - Wto 05 Sty, 2010

niestety, ale przełom roku zawsze sprzyja większej ilości samobójstw. Przykro mi
Walle - Śro 06 Sty, 2010

straszna sprawa, wyrazy współczucia.

Czasem się zastanawiam, czy są sytuacje bez wyjścia - moja optymistyczna część ego mówi, że nie, depresyjny mój kawałek mówi, że tak. Do tego dołoży się czasem jakiś film lub książka i dołek gotowy.

wydaje mi się, że jesienią i zimą jest u ludzi większa podatność na dołki - ja przynajmniej szybciej łapię....

GeKo - Śro 06 Sty, 2010

Walle napisał/a:
wydaje mi się, że jesienią i zimą jest u ludzi większa podatność na dołki - ja przynajmniej szybciej łapię....
Nie wydaje Ci się, tak jest właśnie. Jest to spowodowane mniejszą ilością światła jakie dociera do nas. Największy odsetek samobójstw właśnie jest w krajach północy, Islandia, Finlandia. Możliwe że właśnie dlatego w Finlandii tak restrykcyjnie się podchodzi do sprzedaży alkoholu, aby ludzie nie zapijali smutków.
kamil - Śro 06 Sty, 2010

Geko ma racje tam największy odsetek samobójstw
Stacho - Czw 07 Sty, 2010
Temat postu: Re: samobójstwo
michool_vt napisał/a:
trochę dziwny temat, ale nie mogę tego zrozumieć... dziś znajomy się powiesił o_O

31lat, zdrowy, śliczna żona, zdrowe dziecko, żadnych zadłużeń, kończył budować dom..

jedyny minus goscia to, że raz na jakis czas lubił sie nachlać okrutnie

siedze i myśle, czy vódka moze tak naj.ebac w głowie by zrobic cos takiego?

jak k.urwa mozna byc takim chu.jem i zrobic cos takiego rodzinie...?


takie własnie jest życie, przykre lecz prawdziwe.. ;)

znam pare przypadków gdzie vódka wygrywa..
ale to nie zawsze jest wina vódki..
przed świętami mojego dalszego kuzyna babcia która miała 72 lata powiessiła się :| i się zastanawiam po co na co ?
Czy tak samo u mnie w bloku rodzina dwójka dzieci w wieku 5 i 8 lat mama 31 lat i też się powiessiła i zostawiła dzieci i męża..

michool_vt napisał/a:
jak k.urwa mozna byc takim chu.jem i zrobic cos takiego rodzinie...?

na to chyba nie ma odpowiedzi..

Vlodarsky - Czw 07 Sty, 2010

Stacho napisał/a:
jak k.urwa mozna byc takim chu.jem i zrobic cos takiego rodzinie...?


poczekaj aż będziesz w sytuacji bez wyjścia i wszyscy się od ciebie odwrócą - mam nadzieje, że napiszesz sobie wtedy na czole "C.H.U.J" zanim się powiesisz.

Stacho - Czw 07 Sty, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Stacho napisał/a:
jak k.urwa mozna byc takim chu.jem i zrobic cos takiego rodzinie...?


poczekaj aż będziesz w sytuacji bez wyjścia i wszyscy się od ciebie odwrócą - mam nadzieje, że napiszesz sobie wtedy na czole "C.H.U.J" zanim się powiesisz.


tylko to nie są moje słowa tylko Twórcy tematu :] juz poprawiłem post żeby nie było..

M - Czw 07 Sty, 2010

VTC
106 - Czw 07 Sty, 2010

Vlodarsky napisał/a:
poczekaj aż będziesz w sytuacji bez wyjścia i wszyscy się od ciebie odwrócą - mam nadzieje, że napiszesz sobie wtedy na czole "C.H.U.J" zanim się powiesisz.

ziom wolalbym zeby nikt z nas nie byl w takiej sytuacji :*

michool_vt - Czw 07 Sty, 2010

Cytat:
Stacho napisał/a:
jak k.urwa mozna byc takim chu.jem i zrobic cos takiego rodzinie...?


poczekaj aż będziesz w sytuacji bez wyjścia i wszyscy się od ciebie odwrócą - mam nadzieje, że napiszesz sobie wtedy na czole "C.H.U.J" zanim się powiesisz.


Vlodarsky - Czw 07 Sty, 2010

hahaha cholera :) głupio wyszło :) myślałem, że to wypowiedź stacho wzięta z sufitu.

Napisałem tak odnośnie ogółu sytuacji samobójstw czyli do stacho, że nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Bo sformułowana przez stacho wypowiedź tak brzmiała jak by wszyscy byli ch.u.jami zostawiając rodzinę w ten sposób. A bywa, że to rodzina zaszczuwa człowieka, nie daje mu żyć, nie wspiera go, robi różne problemy.

Moja odpowiedź nie odnosiła się do sytuacji gdzie michool zna kogoś i może sobie pozwolić na takie powiedzenie bo zna sytuacje.

Zostałem zmanipulowany :) michool przepraszam rybko :* stacho :ass:

Janusz - Sob 16 Sty, 2010

.
Ryba - Śro 03 Kwi, 2013

Vlodarsky napisał/a:
Ja czasami mam takie myśli, że dałem dupy jeśli chodzi o moją edukację, że jestem za mało bystry, że nie potrafię wszystkiego ogarnąć, że mi się wszystkiego odechciewa i dopada mnie taka straszna niemoc...


Jak jest już tak źle to mogę ci pomóc. Wpadaj do mnie na podlasie w weekend. Tak spijemy mordy że polowanie na żubry z wiatrówką wyda się naprawdę dobrym pomysłem.

Powiem ci że czasem trzeba rzucić to wszystko w pizdu i zacząć od nowa.

M - Śro 03 Kwi, 2013

Gratki Rybson, 3 letni kotlet odgrzany!
dzik - Śro 03 Kwi, 2013

Ryba napisał/a:

Jak jest już tak źle to mogę ci pomóc. Wpadaj do mnie na podlasie w weekend. Tak spijemy mordy że polowanie na żubry z wiatrówką wyda się naprawdę dobrym pomysłem.

Powiem ci że czasem trzeba rzucić to wszystko w pizdu i zacząć od nowa.


Przez trzy lata chyba mu przeszło ;)

A swoją drogą w temacie, znajoma z klubu miała przykrą niespodziankę.
http://www.wprost.pl/ar/3...-na-strzelnicy/

Najgorsze że w praktyce takiej sytuacji nie da się uniknąć.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group