To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 WRC, IRC, ME itp

M - Pią 05 Mar, 2010

qbus napisał/a:
oj Maćku wielbłąd przecież to Maciek biegnie a nie Michał

fail z Twojej strony :D

nawet sraczka się pomyliła! o!

Janusz - Pią 05 Mar, 2010

fydi napisał/a:
eM napisał/a:
Na foto to raczej wygląda ze kierowca miał sraczkę
tylko biegnie w złą stronę bo krzaki są w drugą, moze poza kadrem były wieksze krzaki.

no bo w tych krzakach siedzi już rekin


i trzyma sie za kostki. Myślicie ze Mi już zachodzi krzaki od tyłu ??

M - Pią 05 Mar, 2010

Janusz napisał/a:
fydi napisał/a:
eM napisał/a:
Na foto to raczej wygląda ze kierowca miał sraczkę
tylko biegnie w złą stronę bo krzaki są w drugą, moze poza kadrem były wieksze krzaki.

no bo w tych krzakach siedzi już rekin


i trzyma sie za kostki. Myślicie ze Mi już zachodzi krzaki od tyłu ??

MI jest krzakami...

martin.h - Pią 05 Mar, 2010

Jest dobrze :jupi:

Cytat:
Michał Kościuszko fantastycznie zaczął występ w Fieście S2000. Na OS 1 po spokojnym początku oesu przyśpieszył i wygrał próbę, zostając pierwszym liderem klasyfikacji SWRC Rajdu Meksyku. Polak boi się jednak o to, jak Fiesta zniesie watersplashe.

- Myślę, że jest dobrze, bowiem mam najlepszy czas. Niestety na następnym oesie jest rzeka, mam nadzieję, że się tam nie zatrzymamy. To moje jedyne zmartwienie, na pozostałych oesach będę cisnął jak diabli - opowiadał Polak.

Xevi Pons był drugi, 6.4 s za Polakiem - Nie jest źle, miałem tylko dzień testów. Jestem zadowolony - mówił.

Eyvind Brynildsen w reanimowanej Fabii jest trzeci - Na rampie startowej mieliśmy parę problemów - pompa paliwowa, dyferencjał i sprzęgło. Mechanicy pracowali do 5 rano i teraz wszystko jest w porządku. Udało mi się zdobyć parę sekund przewagi nad Prokopem, ale Nasser jest naprawdę szybki

Prokop stracił do czołówki ponad 10 sekund - Podoba mi się, auto jest dobre. Sporo kurzu, w środku jest gorąco. Chcemy to kontynuować - mówił autor czwartego czasu.

Al Attiyah objął piątą pozycję - Nie wiem, jaki będzie czas. Jestem dość zadowolony, chcemy zdobyć pewność w samochodzie, bowiem nie jest łatwo.

Albert Llovera powoli pokonał oes, tracąc do Michała ponad dwie minuty.

zefir - Sob 06 Mar, 2010

Jest raczej zle

Kosciuszko mial awarie i juz smiga juz tylko systemem superally szkoda ;(

speed555 - Sob 06 Mar, 2010

zajmuje 4 miejsce i kolejno wygrywa oesy, może sie sypnie któryś z rywali i awansuje na pudło:)
zefir - Pon 08 Mar, 2010

i awansowal, rewelacyjnie jechal i mamy 3 miejsce :) )

ken block 18sty :faja:

rasta - Pon 08 Mar, 2010

Loeb znowu pozamiatał.
qbus - Pon 08 Mar, 2010

irc na es teraz jest :)

to ze Loeb pozamiatal to fakt, Fordy nie daly rady, ktos nie odrobil lekcji z przygotowania silnikow do pracowania na duzych wysokosciach, Kosciuszko tez pieknie zamiatal ale na przeszkodzie do zwyciestwa stanely awarie sprzetowe, 9 wygranych odcinkow w klasie mowi samo za siebie.

anjas - Pon 08 Mar, 2010

zefir napisał/a:
ken block 18sty


bo warunki były niesprzyjające... nie ścigali się na lotnisku ;)

qbus - Pon 08 Mar, 2010

Cytat:
ken block 18sty


a Raikonen w ogole nie ukonczyl? and so? trzeba im dac ze 2 sezony... wczesniej nie ma co liczyc na jakikolwiek wynik

Jaco - Pon 08 Mar, 2010

Petter drugi i dupnie :jupi:
martin.h - Pią 26 Mar, 2010

U naszych południowych sąsiadów trwa właśnie Rajd Valasska - I Runda Mistrzostw Czech. Patrząc na wyniki po 6 OS-ach widać, że "nowe" eNki dają radę S2000. Konfiguracja tras jest podobna do naszych i te dodatkowe 15-20 KM robi robotę.

PO OS 6
1. Vaclav Pech/Petr Uhel (CZ) Mitsubishi Lancer Evo IX 34.06,2
2. Pavel Valousek/Zdenek Hruza (CZ) Skoda Fabia S2000 +1,2
3. Roman Kresta/Petr Gross (CZ) Peugeot 207 S2000 +8,7
4. Jaromir Tarabus/Daniel Trunkat (CZ) Ford Fiesta S2000 +38,5
5. Jaroslav Orsak/Karel Vajik (CZ) Mitsubishi Lancer Evo IX +1.14,9
6. Roman Odlożilik/Martin Turecek (CZ) Skoda Fabia S2000 +1.27,9
7. Antonin Tlustak/Jan Skaloud (CZ) Skoda Fabia S2000 +1.53,7
8. Michał Sołowow/Maciej Baran (PL) Peugeot 207 S2000 +1.54,9
9. Daniel Behalek/Petr Cernohorsky (CZ) Subaru Impreza WRX STI +1.56,1
10. Josef Petak/Alena Benesova (CZ) Peugeot 207 S2000 +2.11,9
...
14. Łukasz Habaj/Jacek Spentany (PL) Mitsubishi Lancer Evo IX +3.06,6 (7. N4)


Koto - Pią 26 Mar, 2010

A tak przy okazji, jedzie ktoś jutro?
qbus - Sob 27 Mar, 2010

Sołowczyc raczej ponizej oczekiwan, przegrywa na oesach z Tarabusem, Odlozikiem czy Tlustakiem ktorzy stanowia moze i czolowke czeska ale np na Barumce zawsze dostaja regularne baty. Co do tego ze nowe eNki sobie lepiej radza jakos sceptycznie nastawiony jestem, Pech do tej pory skutecznie sobie radzil z "asami" w s2000. Habaj ma za soba legende czechoslowackiego motorsportu Trinera... jak na treningowy start jest ok.

Wegrzy dzisiaj rozpoczeli sezon, przy okazji 1 rundy leca jeszcze mistrzostwa slowacji w ktorych walczy Grzesiek Grzyb, po 1 petli "dopiero" 13 miejsce w tym kilka tapczanow przed nim. Raczej silna liga skoro Beres w WRC jest dopiero 5 w gen. Rzeznik swoim tempem, cudow nie ma.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group