To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

Bad-i - Sob 06 Mar, 2010

a my mamy powazny problem, prawy przedni zawias jest caly do wymiany - trzeba bedzie wysylac wszystko do HP Sporting :(
106 - Sob 06 Mar, 2010

mam nadzieje ze po rajdzie? tak? :/
martin.h - Sob 06 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
a my mamy powazny problem, prawy przedni zawias jest caly do wymiany - trzeba bedzie wysylac wszystko do HP Sporting :(


Nie macie czegoś innego na podmiankę?
Jeśli uszkodzenia są duże to będzie problem z załatwieniem tego w tydzień :/

kubas - Sob 06 Mar, 2010

A pytałem świeżo po rajdzie w jakim stanie jest zawias. Jakiegoś billa na pewno na podmianę znajdziecie jakby się nie udało hp naprawić.
Mick - Sob 06 Mar, 2010

Bartku, wrzucaj Billa, nawet nie ustawionego.
ewentualnie mogę załatwić przód bill na grubej ladze

Bad-i - Sob 06 Mar, 2010

nie no halo, problem jest tylko tego typu ze prawy przod musi byc nowy. Przedni caly zawias we wtorek jedzie do Czech i moze uda sie zrobic odrazu nowy na zbiorniczkach (wtedy wroci we wtorek przed rajdem). Jezeli nie wroci, a rzeczywiscie jest ciezko z czasem to mam juz przygotowanego billa.

Kolejne info na temat rajdu:

Ponad 80 zgłoszeń 05.03.2010

W piątek, 5 marca o północy mija pierwszy termin zgłoszeń 8 Rajdu Mazowieckiego. Do piątkowego popołudnia udział w rajdzie potwierdziło ponad 80 załóg, a cały czas liczymy na kolejne zgłoszenia.

Tradycyjnie już, najliczniej obsadzona będzie klasa A-7 gdzie zgłosiło się ponad dwadzieścia załóg. Wśród nich jest między innymi wicemistrz Rajdowego Pucharu Polski 2009 Rafał Maliński z pilotem Kacprem Pietrusińskim oraz Tomasz Sawicki, którego pilotem będzie znany dziennikarz Mikołaj Sokół. Dziesięć załóg liczy stawka w A-6, siedem zgłosiło swoje samochody w N-3. Rośnie też lista klasy Gość, czyli zawodników z licencją międzynarodową. Zwycięzca wśród klasy Gość z 2008 roku Maciej Oleksowicz zgłosił Subaru Imprezę. Trzykrotny triumfator rajdu Piotr Maciejewski wystartuje Fordem Fiesta. Marcin Dobrowolski przywiezie do Otwocka Citroena, a Maciej Longota Peugeota. Wojciech Koczeski będzie cieszył oczy kibiców jadąc Subaru.

Drugi, ostateczny termin zgłoszeń upływa w poniedziałek, 8 marca o północy. Lista zostanie opublikowana na tydzień przed imprezą, 12 marca.

Mick - Pią 12 Mar, 2010

Pojawiła się lista zgłoszeń.

http://www.rajdmazowiecki.pl/zgloszenia.html

Badi z numerem 51, Przemek z 60 ;D

Anonymous - Pią 12 Mar, 2010

Ooo, Chuchała Hądą
k-mart - Pią 12 Mar, 2010

Mick napisał/a:
Przemek z 60


Mick, kogo pilotujesz?

martin.h - Pią 12 Mar, 2010

k-mart napisał/a:
Mick napisał/a:
Przemek z 60


Mick, kogo pilotujesz?


Przema_106 z forum.

Marek Nyga jednak w Clio ;D

Anonymous - Pią 12 Mar, 2010

musimy pojechać na 6-tkę :)
Mick - Pią 12 Mar, 2010

Marcel 08 napisał/a:
musimy pojechać na 6-tce :)


z tego co wiem, to macie 5-ke w pugu :P

Kej Przema_106 :faja:

Anonymous - Sob 13 Mar, 2010

5+1 :devil:
k-mart - Sob 13 Mar, 2010

fajnie, dwie zalogi od nas.
bede trzymal kciuki :)

Michał - Sob 13 Mar, 2010

pytam bo sie nie znam
co się dzieje z moim saxo ? gdzie teraz jedzi ? dalej medelski ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group