To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 56 Istebniański Rajd Wisły

CHRZANEK - Czw 12 Sie, 2010

Panowie robimy zrzute na wpisowe dla załogi Przem/Mick ???

To takie "Mam marzenie" tylko ze we własnym gronie ????

Kazdy da ile może ale w zamian pseudonimy ofiarodawców musza sie znaleźć na rajdówce.

106 - Czw 12 Sie, 2010

ja moge zyczyc powodzenia w poszukiwaniu sponsorow... rajdy to jednak tylko
przyjemnosc :)

jak jest z marzycielami pokazala ostania akcjia :( :( i chetnie po raz kolejny
oferuje swoja pomoc! moze ktos reaktywuje temat....

Marek23 - Czw 12 Sie, 2010

Marcel 08 napisał/a:
Dobra Marek 32 musisz pojechać i wygrać to moja "PEWNOŚĆ" zostanie nagrodzona ;D

Hehe,ja bym sie cieszył gdybym byl top 10. Biorąc pod uwage,że pojadę na jakiś śmietnikowatych oponach to byłby to mega wynik.


A co do sponsorów, to w większości przypadków sponsorzy w rajdach istnieją dzięki układomo,znajomosciom i pokrewieństwu. Tak już jest i tyle. Trzeba patrzec na siebie,nie na innych. Bad-i znalazl sobie sponsora i dobrze. Zawsze bedzie ktoś szybszy, tak jak pewno ktos moze pojechac lepiej nkowym 106 niz Przem, a juz na pewno duzo gosci szybciej poprowadzi moje clio. Wiec bezsensu te dywagacje.

Mick - Czw 12 Sie, 2010

CHRZANEK napisał/a:
Panowie robimy zrzute na wpisowe dla załogi Przem/Mick ???

To takie "Mam marzenie" tylko ze we własnym gronie ????

Kazdy da ile może ale w zamian pseudonimy ofiarodawców musza sie znaleźć na rajdówce.


Teoretycznie moglibyśmy umieścić wszystkich darczyńców na tylnej szybie tak jak to kiedyś mieli bracia Ćwięczek - na tylnej szybie było "RODZINA: .............". Tylko że ostatnio na Rzeszowskim dowiedziałem się od sędziego technicznego, że tylna szyba nie może mieć żadnej naklejki bo jest zarezerwowana dla organizatorów... :(

CHRZANEK - Czw 12 Sie, 2010

Mick napisał/a:
że tylna szyba nie może mieć żadnej naklejki bo jest zarezerwowana dla organizatorów...


Trzeba czytać regulamin uzupełniający zawodów - mogło tak być.

Tak czy inaczej oczekujemy od Was deklaracji czy pojedziecie w tym rajdzie żeby walczyć o tytuł czy macie to w d****.

Bad-i - Czw 12 Sie, 2010

pytanie do miejscowych... doczytalem ze biuro, baza i park serwisowy beda sie miescic na Terminalu Granicznym w Zwardoniu. W takim przypadku czy lepiej jest szukac miejsc noclegowych w Wisle (czy tam bedzie wiekszosc zawodnikow po rajdzie i caly urok after party) czy raczej ze wzgledu na bliskosc szukac w Kubalonce, Istebnej a moze samym Zwardoniu?
Mick - Czw 12 Sie, 2010

CHRZANEK napisał/a:

Tak czy inaczej oczekujemy od Was deklaracji czy pojedziecie w tym rajdzie żeby walczyć o tytuł czy macie to w d****.


Interesuje nas tylko walka o tytuł ;D

CHRZANEK - Czw 12 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
W takim przypadku czy lepiej jest szukac miejsc noclegowych w Wisle (czy tam bedzie wiekszosc zawodnikow po rajdzie i caly urok after party) czy raczej ze wzgledu na bliskosc szukac w Kubalonce, Istebnej a moze samym Zwardoniu?


Warto poszukać po drugiej stronie granicy - bedzie weselej :) :) :)

-Pane dużi co tak halasowalo w nocy

-To je rally

jarek-malopolska - Czw 12 Sie, 2010

JA bym próbował w samym Zwarodniu, tam w każdym domu są pokoje do wynajęcia, moja Ciocia wynajmuje, niestety juz ma rezerwacje dla jakiegoś teamu, ale myśle, że coś tam się na pewno da ogarnąć jeszcze w samym Zwardoniu ;)
GeKo - Czw 12 Sie, 2010

badi zadzwonie do ciebie w sprawie noclegu, bo mozliwe ze bede mial propozycje dobra.
106 - Czw 12 Sie, 2010

i na ceske holky blisko :D
Bad-i - Czw 12 Sie, 2010

nie bylem na Wisle dlatego pytam, ale wydaje mi sie ze w Wisle po rajdzie bedzie dobry bal, no bo chyba nie w Zwardoniu....

Ci ktorzy jechali Wisle chyba wiedza gdzie wszyscy sie spotykaja po rajdzie?

106 - Czw 12 Sie, 2010

ja jechalem wisle gdzie baza rajdu byla w pszczynie :rotfl:
Bad-i - Czw 12 Sie, 2010

106 napisał/a:
ja jechalem wisle gdzie baza rajdu byla w pszczynie :rotfl:


he he no dobra a gdzie wtedy wiekszosc mieszkala i balowala ??

106 - Czw 12 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
106 napisał/a:
ja jechalem wisle gdzie baza rajdu byla w pszczynie :rotfl:


he he no dobra a gdzie wtedy wiekszosc mieszkala i balowala ??

nie wiem ... spalismy w krakowie :D nie cala godzina drogi ;)
i to byl wlasnie ten rajd gdzie na starcie byl alkomat :D

pszczyna lezy ze 30 km od wisly .. wiec to inne odcinki byly, ale bardzo mi lezace :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group