To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RD3L] Rajd Tyski RD 3-L

Przem_106 - Nie 22 Sie, 2010

No Marek myslę ze wielu by chciało autem nie jadącym zrobic taki wynik. Jeszcze raz GRATKI
Koto - Pon 23 Sie, 2010

Szacun dla startujących, wyniki dają radę :)
Rozumiem, że na wiśle powtórka? :D

Bad-i - Pon 23 Sie, 2010

No to i ja zimny kapselek, troche mnie tyłek boli ale banan nie schodzi.

Przem_106 napisał/a:
Czekam na relacje głownie Bad-iego jak sie czuł jako pilot w CC :lol2:


He he tutaj wszystkich zaskocze, w SC mam wiecej miejsca niz w pugu. Nie mam zielonego pojecia jak to jest zrobione i czym spowodowane ale tak jest. Jako pilot mialem tyle luzu ze normalnie szok. Jezeli chodzi o sam start to ciesze sie ze dojechalismy do mety, samochod ktorym jechalismy nie powinien juz wiecej jezdzic po ulicy. Dla mnie najwazniejsze ze widzialem chlopakow i Pawel zdobyl 10 pkt do R1

EDIT: przepraszam, zapomnialem dodac. Ten chooy ktory jechal za nami nas oprotestowal i nie wiem czy Pawel w koncu te punkty dostanie czy nie ;) (protest na tarcze hamulcowe - tyle ze gosc byl przed nami)



Marek23 napisał/a:


Pytanie do Badiego:
-jakie spalanie na trasie Kato-Wawa
-pilotka bierze was na Dakar?


Marek mistrz wyścig, wyjechałem z Tych 1/2 baku - tankowalismy w Czestochowie za 100 PLN a do Jankek wpadlismy na mega rezerwie :) - musialem sobie jakos odbic straty moralne po historiach wysluchanych od "naszej" pilotki.

GeKo - Pon 23 Sie, 2010

Koto napisał/a:
Rozumiem, że na wiśle powtórka?


Jeśli o nas chodzi to Paaaas. :( do wtorku trzeba wpłacić wpisowe.

Jakarti - Pon 23 Sie, 2010

aaaaa gratulacje wszystkim !!! :)

:jupi: :jupi: :jupi:

GeKo - Pon 23 Sie, 2010

Bad-i napisał/a:
EDIT: przepraszam, zapomnialem dodac. Ten chooy ktory jechal za nami nas oprotestowal i nie wiem czy Pawel w koncu te punkty dostanie czy nie (protest na tarcze hamulcowe - tyle ze gosc byl przed nami)



Nie wiem czy masz na myśli załogę z nr 29, ale go wzięli na BK 2 okazało się że ma tarcze nawiercane i chcieli go wywalić całkiem z rajdu, to się chłopak wkur... I poprosił sędziów żeby się po parku przespacerowali. Okazało się ze prawie wszystkie seje miały wiercone tarcze. Ja mu się nie dziwię akurat, skończyło się dla niego na 1min karze po decyzji ZSS więc myśle że reszcie nic nie zrobią.

Marek23 - Pon 23 Sie, 2010

Koto napisał/a:
Rozumiem, że na wiśle powtórka? :D

U mnie podobnie,nie wiem czy pojade,bo musze zrobic glowice i to znowu ekstra koszta. Bardzo chcialbym jechac,ale nie wiem czy jednak nie bede musial poczekac na jakis Dolnoslaski. Dzis do wieczora bede "myslal".

A z tym torem to kurna dotad nie wiem. Jak sobie pomysle to mialem gdzies jedno zwalone hamowanie czy zle wbity bieg,ale zeby dostawac od chlopakow po 5-6 sekund,wtf?

Jedyny pozytyw to,ze jestem na drugim miejscu w klasyfikacji rajdowych mistrzostw śląska.

Jakarti - Pon 23 Sie, 2010

Marek23 napisał/a:
Dzis do wieczora bede "myslal".


nie ma co myslec. na kelnera i napiwki od dup zbieraj :D

Koto - Pon 23 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Jeśli o nas chodzi to Paaaas. :( do wtorku trzeba wpłacić wpisowe.


Wielka szkoda, Grzybek lamusem raczej nie jest więc chyba driver nie wypada z formy. Szanse na jeszcze jakieś starty w tym sezonie są?

Marek23 napisał/a:
Jedyny pozytyw to,ze jestem na drugim miejscu w klasyfikacji rajdowych mistrzostw śląska.


To może warto dojechać do końca i spróbować pocisnąć Grzybka? No chyba, że portfel nie uciągnie to lepiej pojechać coś w pucharze.

qbica - Pon 23 Sie, 2010

gratulacje chlopaki, mam nadzieje ze ktorys z Was jednak pojedzie Wisle ;)
matt - Pon 23 Sie, 2010

wow gratulacje!! porządziliście chłopaki :jupi: czekamy na onboardy itd
Bad-i - Pon 23 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Bad-i napisał/a:
EDIT: przepraszam, zapomnialem dodac. Ten chooy ktory jechal za nami nas oprotestowal i nie wiem czy Pawel w koncu te punkty dostanie czy nie (protest na tarcze hamulcowe - tyle ze gosc byl przed nami)



Nie wiem czy masz na myśli załogę z nr 29, ale go wzięli na BK 2 okazało się że ma tarcze nawiercane i chcieli go wywalić całkiem z rajdu, to się chłopak wkur... I poprosił sędziów żeby się po parku przespacerowali. Okazało się ze prawie wszystkie seje miały wiercone tarcze. Ja mu się nie dziwię akurat, skończyło się dla niego na 1min karze po decyzji ZSS więc myśle że reszcie nic nie zrobią.


Od jednego sedziego uslyszalem troche inna wersje zdarzen......

GeKo - Pon 23 Sie, 2010

Bad-i, Byłem na BK2 i słyszalem rozmowę. Bo nas też trzepali trochę.
Jakarti - Pon 23 Sie, 2010

no to mamy problem - sa dwie wersje :rotfl:
Badi - jak bylo?

Bad-i - Pon 23 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Bad-i, Byłem na BK2 i słyszalem rozmowę. Bo nas też trzepali trochę.


Jezeli tak to OK, w sumie to nie moje punkty ale szkoda calego dnia. Jednego tylko nie lubie (moze w sporcie samochodowym to norma) jak w zyciu ktos broni siebie wskazujac na innych.

p.s. swoja wersje oparlem na rozmowie z sedzia ktory mi tlumaczyl ze zaloga 29 zlozyla oficjalny protest na nas - to tak dla wyjasnienia co ja uslyszalem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group