To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMOŚ] 2 RAJD PORĘBSKI

Marek23 - Pon 06 Wrz, 2010

Formularz chroniony haslem,nie potrafie skopiowac tabeli. Slaby ze mnie informatyk,pewno ktos to obejdzie...
Bad-i - Pon 06 Wrz, 2010

tak samo bylo po Tychach ale jakos dzialalo :D - ja tez z IT to nie mam nic wspolnego
qbica - Pon 06 Wrz, 2010

Bad-i, zainstaluj sobie open office to bedzie dzialac :P ale i tak juz wrzucilem na poprzednia strone wyniki :]
Bad-i - Pon 06 Wrz, 2010

yyyyyy hmmmmmm co to jest zainstaluj ??

a co to open

moje office jest otwarte :]

Hołek powiedział ze sie nie da to nie ruszam. Dzieki za wrzucenie, ja spadam z drązkiem do Chrzanka.

Jakarti - Pon 06 Wrz, 2010

zrobcie sobie z tego screena i juz :)
bedzie jako obrazek a nie jako tabela w XLS

wsio.

qbica - Pon 06 Wrz, 2010

qbica napisał/a:
Dzisiaj 9:44




prosze :faja:

:*

matt - Pon 06 Wrz, 2010

qbica, czemu mojego pilota w czarnej ramce dałeś? z tego co wiem wszystko u niego ok :rotfl:

na spokojnie, wrażenia dzień po nadal zaj*ste :) aczkolwiek się zupełnie na to nie zapowiadało, przyjechaliśmy w sobotę w tamtejsze rejony, nocleg w siewierzu, leje jak cholera, trochę pobłądziliśmy szukając noclegu i z 40 min się bawiłem żeby lawetą wykręcić na wąskiej ulicy, do tego ten deszcz francowaty, buty mokre wszystko mokre i perspektywa jazdy w takim deszczu na r888, wprawdzie nowych ale jednak, złapałem ciśnienie.

rano wstajemy dalej leje, nadzieji na suchy asfalt już nie miałem a tu Ci niespodzianka pierwsza druga pętla po suchym jedynie kałuże jeszcze stały, trasa świetna, wąskie kręte partie, później coś szybszego piątkowego przez lasek, trochę podbić, parę cięć i 3 progi zwalniające o których chyba wszyscy dyskutowali jak to ugryźć :jupi: przed ostatnią pętlą luneło, K5 i początek K4 jadą w deszczu m.in qbusy my jechaliśmy bez deszczu, po mokrym i muszę przyznać, że to mój debiut na r888 i nie spodziewałem się, że ta guma tak fajnie trzyma nawet na mokrym (nie docinałem nawet), z kazdym km po mokrym widziałem, że da się szybciej, jokera i krakowski jechałem na maxxxsporcie i ta guma to jest słabizna przy tojce.

Na mecie z kolei okazało się, że mamy 3 msc klasa i 5 w gen co mnie totalnie zaskoczyło i brałbym w ciemno taki wynik przed rajdem bo od krakowskiego nic nie jeździłem, a na kołach opony na których jescze nie jeździłem, więc plan ograniczał się do mety i przejechania największej ilości km. Muszę przyznać że wyniku i mety by nie było gdyby nie mój pilot Michał, przed pierwsza komasacją i serwisem okazało się, żę kabel od laternatora wysunął się z koluszka i dupa, prądu nie ma, dopchaliśmy auto na serwis i pilot w niecałe 15 min ogarnął temat, ściągnięcia płyty naprawienia kabla i ponownego założenia płyty :jupi: naprawde szacunek dla niego

podsumowując, fajnie było ale się skończyło ;D , wkrótce jakiś materiał videło sklecimy a tymczasem trzeba rzeźbić dalej, za miesiące Gliwice :)

pozdro

Jacek - Pon 06 Wrz, 2010

weszłem
gratki mety chłopy!
rajd mega wymagający. I OS dużo 90 no i te jebane progi zwalniające na których za pierwszym razem zwalniałem za bardzo...mega strata, potem już przelatywałem ale za trzecim razem było takie jeb.nięcie że wybiło mi pióro wycieraczki od strony pilota i się obróciło do góry nogami...całkowicie zblokowało mi to wycieczarczki. połowę odcinka jechałm tylko na słuch i czuja :lol2: a do tego ściana deszczu. Parady wurzucam do śmietnika, omało się na tym gównie nie zabiłem..okupiłem to mocnym starciem z krawężnikiem ale równolegle więc luz.
II OS mega speeeeed. szybkie zakręty np 4 pod rząd z prostymi po 70, 100m bez szykan. Jedno grube ratowanie po wyjściu z tej szybkiej parti z lasu jakieś 130-140 bokiem...pilot mi się spocił :>
asfalty były różne i na zapoznaniu wszystko notowaliśmy.
nie obyło się też bez błędu, jedno hamowanie przepałowane i 5cm od rowu z cofaniem i zgaszonym motorem..ehh. Grunt że jest kontak z podium i naszybkich partiach klepię grubo wszyskich kjsowców.
Dzięki wielkie chłopaki za miły dzień i miło było poznać qubicę :]

Marek23 - Pon 06 Wrz, 2010

Nienawidze was xP
Jakarti - Pon 06 Wrz, 2010

Cytat:
Jedno grube ratowanie po wyjściu z tej szybkiej parti z lasu jakieś 130-140 bokiem...pilot mi się spocił :>

czytajac sie poce :D

Janusz - Pon 06 Wrz, 2010

Jacek napisał/a:
Parady wurzucam do śmietnika, omało się na tym gównie nie zabiłem..


yy wiem gdzie jest dobry śmietnik :D


Gratulacje panowie miło się czyta, i zazdroszczę sukcesów.

qbica - Pon 06 Wrz, 2010

Jacek napisał/a:
.
Dzięki wielkie chłopaki za miły dzień i miło było poznać qbicę :]


nawzajem Jacku ^_^ i jeszcze raz dzieki za pozyczenie kluczy :*
W drodze do domu odpadlo nam jeszcze za slabo dokrecone nadkole przy 140km/h xD dobrze ze akurat nikt za nami nie jechal bo bylo by kiepsko :/

matt z Toba tez sie chyba witalem :>

Jacek - Pon 06 Wrz, 2010


matt - Pon 06 Wrz, 2010

qbica, tak tak, na serwisie przed startem jeszcze, jeśli byliście jeszcze później na strefie to trzeba było wpadać do nas na kiełbachę, było pod dostatkiem :)
Jacek - Pon 06 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
Jacek napisał/a:
Parady wurzucam do śmietnika, omało się na tym gównie nie zabiłem..


yy wiem gdzie jest dobry śmietnik :D


Gratulacje panowie miło się czyta, i zazdroszczę sukcesów.

hehe :) w dobrym stanie są mogę sprzedać w dobrej cenie!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group