To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Anonymous - Śro 22 Wrz, 2010

z tego co wiem to 10 jest znowu puchar metropolity wpisowe 100 zł
Młody Papież - Śro 22 Wrz, 2010

a ja mógłbym czymś jechać?
Yarko - Śro 22 Wrz, 2010

Młody Papież napisał/a:
a ja mógłbym czymś jechać?





?

Młody Papież - Śro 22 Wrz, 2010

jendak wolałbym skodo
Janusz - Śro 22 Wrz, 2010

Cytat:
a ja mógłbym czymś jechać?


oczywiście, papa mobile mile widziane :)

niestety jednak my nie mamy powiązań religijnych i opłata obowiązuje normalnie. jednak jestem święcie przekonany ze wesprze Cie Ojciec dyrektor :)

Miniac - Śro 22 Wrz, 2010

gre napisał/a:
tez wchodzą, na 99% :) , dam znać w ciągu 24h


Taa.. jaasne..będziesz... mogę od razu powiedzieć, że ten 1% przeważy szale :lol2: Laaaamus :]

gre - Śro 22 Wrz, 2010

Miniac napisał/a:
gre napisał/a:
tez wchodzą, na 99% :) , dam znać w ciągu 24h


Taa.. jaasne..będziesz... mogę od razu powiedzieć, że ten 1% przeważy szale :lol2: Laaaamus :]

nie wkur%&* mnie ! :ban:

Yarko - Czw 23 Wrz, 2010

Janusz napisał/a:
Wpłacili
1. Jastrząb
2. Jacek
3. Majer
4. Yarko :D


dzwonił kolega od CTR'a ?

M - Czw 23 Wrz, 2010

Frekwencja standardowa :D
Yarko - Czw 23 Wrz, 2010

PS: Janusz w Zakrzowie jest tylko jedna ulica ?
Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
dzwonił kolega od CTR'a ?


nikt nie dzwonił i nikt nie wpłacił kasy, wes tam cos napisz w temacie na KRC, bo ja tam pisałem z trzy razy ale nikt iny i nie wiem czy sie ludzia pokazuje to jako "nieprzeczytane posty" a może większość mysli ze Neon przelał ich kasę mi, a nie pozwracał. Bo w poniedziałek musze zapłacic za tor... jak nie będę miał kasy, to go odwołam i jadę 4.10 na kielce i chuuui z wszystkim :P

Janusz - Czw 23 Wrz, 2010

Yarko napisał/a:
PS: Janusz w Zakrzowie jest tylko jedna ulica ?


ziom, w Zakrzowie nie ma ulic, są tylko krzaki (jak nazwa wskazuje). Zakrzów jest za krzakiem, mój dom tez :D jedziesz, widzisz krzak skręcasz i dojeżdżasz do mnie :D ale nie ważne.

Mechanik odemnie z pracy stwierdził ze pojedzie mnie swoim stillo 1.6 bo sie mega zajebiście trzyma i zakręty 90 stopni pokonuje przy 100 km/h :D a moje clio strasznie podskakuje itp, i dlatego będzie wolniejsze na zakrętach od jego, stillo mimo iż ono nie jest "sportowe". I teraz staram się go namówić żeby jechał i jak mnie objedzie na torze to stawiam mu cały wypad. Ale znając życie nie będzie miał jaj, ale tor trza zorganizować, wiec spinać poślady z wpłatami panowie. :jupi:

Anonymous - Czw 23 Wrz, 2010

Bym pojechał jakbyście dali mi naklejkę forumową (tak poza konkursem) :P i ktoś na prawy by zabrał okazać jak się skręca... o_O
Stf - Czw 23 Wrz, 2010

grin napisał/a:
Bym pojechał jakbyście dali mi naklejkę forumową (tak poza konkursem) i ktoś na prawy by zabrał okazać jak się skręca...


może i ja się pojawię... ale raczej towarzysko, więc mogę wskoczyć do Cię na prawy jeśli chcesz.

anjas - Czw 23 Wrz, 2010

ja wpłaciłem!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group