To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] 3 Rajd Zamkowy - Zawiercie 2010

Bad-i - Pon 18 Paź, 2010

eee tam gadasz, trzeba jechac :] - Wy to pewnie jeszcze na Cieszynce zawalczycie.

U nas fajnie: trzy C2ki, Tomaszczyk, i dwa 106 :]

martin.h - Pon 18 Paź, 2010

3 załogi w Clio Cup o_O Lepiej byłoby gdyby zrobili eliminację na Cieszynce, a czkolwiek mamy końcówkę sezonu więc budżety się pewnie co poniektórym już pokończyły.
106 - Śro 20 Paź, 2010

autoklub.pl napisał/a:
ADAM PALEJ: - To jest nasz drugi start w tym sezonie. Debiut, oczywiście bez pomiaru czasu, zaliczyliśmy na Rajdzie Dolnośląskim. Na Rajd Zamkowy udało się nam wreszcie przygotować odpowiedni silnik i na tę chwilę moc jest porównywalna z Hondą Type R. Liczymy na to, że w przyszłym sezonie będziemy z powodzeniem walczyć w RPP. Nastawienie do rajdu jak najbardziej pozytywne, nie walczymy o nic, mamy dojechać do mety i zdobyć punkty do licencji. Meta , doświadczenie i dobra zabawa to nasze cele. Chcemy również pokazać, że można zbudować w naszym kraju naprawdę mocne A-grupowe Clio, które będzie miało moc większą niż seryjne, papierowe 172 KM. Na razie jest seryjna skrzynia biegów uzbrojona w szperę i krótkie przełożenie główne, ale przez zimę samochód będzie dozbrojony w kłówkę lub sekwencję. Na prawym fotelu w miejscu mojego stałego pilota Darka Ściążki usiądzie Michał Jucewicz - mam nadzieję, że "młoda
krew" pozwoli na zdobycie cennych doświadczeń.

ciekawe

Anonymous - Śro 20 Paź, 2010

Akurat znam gościa który pomagał przy budowie, oglądałem auto i wiem że może mówić prawdę.
Bad-i - Śro 20 Paź, 2010

AndreXSi napisał/a:
Akurat znam gościa który pomagał przy budowie, oglądałem auto i wiem że może mówić prawdę.


Jezeli chodzi o Barylaxa to tez sie domyslam ze to jest realny wynik - czy to clio I ?

Jaco - Śro 20 Paź, 2010

Ostatnio Jacek Płonka coś wspominał o gościu który potrafi poskładać N-kowy silnik na +15KM względem serii w clio.. Trochę mnie to zdziwiło, ale jak ktoś dobrze ogarnia temat to całkiem możliwe..
Bad-i - Śro 20 Paź, 2010

Jaco napisał/a:
Ostatnio Jacek Płonka coś wspominał o gościu który potrafi poskładać N-kowy silnik na +15KM względem serii w clio.. Trochę mnie to zdziwiło, ale jak ktoś dobrze ogarnia temat to całkiem możliwe..


zadna mi flizofia, Adamant złozył 175 konne Saxo w Nce




























































:hhe:

Anonymous - Śro 20 Paź, 2010

Bad-i napisał/a:
Jezeli chodzi o Barylaxa to tez sie domyslam ze to jest realny wynik - czy to clio I ?

Nie, o nie jest clio I , i to nie jest Barylax

Jaco - Śro 20 Paź, 2010

Bad-i napisał/a:
Jaco napisał/a:
Ostatnio Jacek Płonka coś wspominał o gościu który potrafi poskładać N-kowy silnik na +15KM względem serii w clio.. Trochę mnie to zdziwiło, ale jak ktoś dobrze ogarnia temat to całkiem możliwe..


zadna mi flizofia, Adamant złozył 175 konne Saxo w Nce



:hhe:


rozumiem, że takie saxo jeździ tylko na Medii z tyłu ? ;D

Anonymous - Śro 20 Paź, 2010

gdzie jest haczyk dający te 15 km ?
Anonymous - Śro 20 Paź, 2010

Tak BTW to jest to clio:

106 - Śro 20 Paź, 2010

to clio czy jakas spawarka? :D
Janusz - Śro 20 Paź, 2010

106 napisał/a:
to clio czy jakas spawarka? :D


kurfa andre wyciąg od nich jak to zrobili, ja tez tak kce :D

Anonymous - Śro 20 Paź, 2010

Flamer kit :rotfl: :rotfl:
Janusz - Śro 20 Paź, 2010

AndreXSi napisał/a:
Flamer kit :rotfl: :rotfl:

kurfa, żądam takich marchew :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group