To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - licencja R2

Anonymous - Wto 25 Sty, 2011

Bad-i napisał/a:
Wchodzisz do zarządu?? :)

AKC vs AKC ?? ;)


Wiesz, że mam z Witkiem dobry kontakt i zawsze miło nam się rozmawia ;)

poprawiłem AKC vs AKP ;)

Bad-i - Wto 25 Sty, 2011

Moje pytanie jak najbardziej na powaznie, skoro Filip mial wejsc to mysle ze mozna kogos innego tam wstawic.
Anonymous - Wto 25 Sty, 2011

Bad-i nie jest to temat na forum publiczne ;)
Bad-i - Wto 25 Sty, 2011

Marcel napisał/a:
Bad-i nie jest to temat na forum publiczne ;)


Nie no spoko, mnie to jedna wielka RYBA. Wszystko w tym klubie zalezy od zarządu. Ja jako zawodnik chce miec dobrze, jezeli nie bede mial to bede musial zmienic.

p.s. poza tym nie ma to roznicy czy to forum publicze czy tez nie - to samo powiem kazdemy zainteresowanemu prosto w oczy :)

Anonymous - Wto 25 Sty, 2011

Jasna sprawa, ale klub bez zawodników jest niczym więc albo zarząd zacznie myśleć albo trzeba bedzie zmianiać klub, narazie trzeba się się mocno trzymać i tyle ;)
Anonymous - Wto 25 Sty, 2011

Bad-i napisał/a:
poza tym nie ma to roznicy czy to forum publicze czy tez nie - to samo powiem kazdemy zainteresowanemu prosto w oczy


no to powiedz i będzie po problemie ;)

Bad-i - Wto 25 Sty, 2011

Marcel napisał/a:
narazie trzeba się się mocno trzymać i tyle ;)


Absolutnie sie z tym nie zgodzę, nic na siłę. Nie uwazam ze trzeba sie trzymac AKC - i szczerze mowiac dlatego czesciowo popieram decyzje tych co odeszli (to nie jest tak ze odeszli po 2 tygodniach tylko po calym sezonie albo i wiecej)

Marcel napisał/a:
Bad-i napisał/a:
poza tym nie ma to roznicy czy to forum publicze czy tez nie - to samo powiem kazdemy zainteresowanemu prosto w oczy


no to powiedz i będzie po problemie ;)


Ale przeciez ja juz to powiedziałem; i Witkowi i Sebastianowi. Rozmawialem z nimi w ciagu roku tyle razy ze wiecej nie ma potrzeby.

Kuner - Wto 25 Sty, 2011

Badi odpowiedz prosze mi na pytanie odnosnie faktur :)
Bad-i - Wto 25 Sty, 2011

Kuner napisał/a:
Badi odpowiedz prosze mi na pytanie odnosnie faktur :)


ale które pytanie? sorki ale nie widze nic

Edit: juz znalazlem, poszlo na PW

Tomcat - Czw 27 Sty, 2011

Drodzy koledzy... Czy ktos moglby podrzucic mi linki do materialow potrzebnych do zdania egzaminow na R2 ? Albo moze podeslac mi je na maila p.rajewicz@onet.eu. Bede super turbo wdzieczny za pomoc
106 - Czw 27 Sty, 2011

wszystko masz na
http://www.pzm.pl/samochody_regulaminy/rajdy

ja uczylem sie z zalacznika J, regulaminow ramowych RSMP / RPP
+ procedura bezpieczenstwa.. chyba wiecej nie bylo wymagane

GeKo - Czw 27 Sty, 2011

Polecam jeszcze sprawdzić ile może mieć nalepka na tylnej szybie oraz jakiej griubości może być pasek na przedniej :] to z typu absurdalnych pytań, oraz grubość pałąka głównego klatki bezpieczeństwa. :]
Bad-i - Czw 27 Sty, 2011

albo jaka temperature powinny miec opony przed odcinkiem,

- otoczenia
- zalecana przez producenta
- wedlug uznania kierowcy

Tomcat - Czw 27 Sty, 2011

Czyli w moim przypadku to będzie regulamin rajdowego debiutu, procedura bezpieczeństwa i załącznik J. Tyle ?
martin.h - Czw 27 Sty, 2011

Tomcat napisał/a:
Czyli w moim przypadku to będzie regulamin rajdowego debiutu, procedura bezpieczeństwa i załącznik J. Tyle ?


I forum HH.org na pamięć oczywiście :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group