To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Android Market

M - Czw 19 Sty, 2012

Egzakli :D
PiTT chciał rozpętać dyskusję co jest lepsze ;D

iQ - Czw 19 Sty, 2012

Jak wyjedziesz zagranice i bedziesz uzywal nawigacji w komorce to pewnie rachunek tez przyjdzie spory. Przesylanie danych w roamingu do najtanszych nie nalezy.
Ja czasami uzywam nawigacji googla tutaj i dziala bez zarzutu.

bizon - Czw 19 Sty, 2012

nawigacja gogla prowadzi np do innych miejscowosci niz wklepane, wiec jej bezzarzutowosc jest dyskusyjna :P
PiTT - Czw 19 Sty, 2012

ejjj nie chciałem wywoływać burzy :)
raczej logiczne pytanie, skoro nawigacja Sygic kosztuje ok 100-120zł. i mam ją wgraną w tel tak więc za granicą nie płacę za transfer bo działam offline to chyba dobrze nie? :D
tak samo z automapą, masz w urządzeniu bez konieczności przechodzenia w tryb online jak podróżujesz poza granicami kraju

bizon napisał/a:
nawigacja gogla prowadzi np do innych miejscowosci niz wklepane, wiec jej bezzarzutowosc jest dyskusyjna :P


wiesz co, czepiasz się takich dupereli :/
:rotfl:

bizon - Czw 19 Sty, 2012

PiTT napisał/a:
wiesz co, czepiasz się takich dupereli

- przepraszam, gdzie ja jestem?
- yyyy ?!

mina zapytanej w srodku lasu pani bezcenna :D

Anonymous - Czw 19 Sty, 2012

bizon napisał/a:
- przepraszam, gdzie ja jestem?
- yyyy ?!



siema - Pon 13 Lut, 2012

DeskSMS: https://market.android.com/details?id=com.koushikdutta.desktopsms&hl=pl

Mistrzowski soft :) Spędzając cały dzień pracy przy komputerze nie muszę wklepywać smsów na ekranie telefonu. Powiadomienie o nowej wiadomości sms dostajesz na komunikator, bądź przeglądarkę- w taki sam sposób można na owego smsa odpowiedzieć. Komunikacja telefon-komputer jest obustronna, zatem smsy wysłane z komputera będą widoczne w telefonie jak wszystkie inne. Tyle krótkiej recenzji.

PiTT - Pon 13 Lut, 2012

zainstalowałem, potwierdzam, bardzo fajne
tylko trzeba sobie zostawić powiadomienie jedynie przez stronę żeby nie napierdzielało po 3 powiadomienia z każdej strony :)

faldzip - Czw 08 Mar, 2012

Znacie jakas aplikacje do nagrywania rajdowych "workout'ow" na trackdayach itp? Takie endomondo czy co, tylko do rajdowania
bizon - Czw 08 Mar, 2012

trackmaster
faldzip - Czw 08 Mar, 2012

dzieks :)
M - Sob 24 Mar, 2012

Było?
Bardzo fajny projekt :) Me gusta
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.neptis.yanosik.mobi.android&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLm5lcHRpcy55YW5vc2lrLm1vYmkuYW5kcm9pZCJd

Cassis - Sob 24 Mar, 2012

Nie wiem czy było ale bardzo fajna aplikacja dla między innymi imprezowiczów. ;) Numery do taxi, cenniki z km i trzaśniecie drzwiami, można dzwonić bezpośrednio z aplikacji.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.zlaptaxi.android.ui&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsInBsLnpsYXB0YXhpLmFuZHJvaWQudWkiXQ..

Nigdy nie robiłem zestawienia ale dzięki tej aplikacji dowiedziałem się że korporacja z którą zwykle jeździłem jest jedną z najdroższych w Krakowie :rotfl:

Michał - Sob 24 Mar, 2012

starsze od węgla
fajne jakby wszyscy tego uzywali tak jak p. Bóg przykazał

PiTT - Sob 24 Mar, 2012

Michał napisał/a:
starsze od węgla
fajne jakby wszyscy tego uzywali tak jak p. Bóg przykazał

miałem to jeszcze na nokii 1610 ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group