To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Stłuczka, nie przyznanie się do winy itd

M - Czw 05 Sty, 2012

Widac podczas przesluchan i analizy jakis madrzejszy policjant popukal sie w czolo.
budzik - Czw 05 Sty, 2012

Oby.
Pewnie jakoś za 1.5msc znowu odkopię temat z nowinami :)

budzik - Śro 22 Lut, 2012

Na jutro tj.22.02 mój kolega-świadek dostał wezwanie - mają tempo...
budzik - Śro 21 Mar, 2012

BOMBA :/

dzwonił do mnie ten miły policjant z Żukowa(tam gdzie mnie przesłuchwiali) i powiedział,ze prowadzący sprawe z Gdyni chce mi postawic zarzut spowodowania stłuczki z Hondą w związku z tym,że nie dostosowałem prędkości do warunków i coś tam jeszcze ale KURWA, jechałem 20km/h i nie ma bata,ze gośc z Hondy musiał awaryjne hamować itd.

Masakra,chyba bez prawnika się nie obejdzie...

PieQt - Śro 21 Mar, 2012

zadzwoń do tego miłego policjanta i dowiedź się gdzie są akta sprawy - dokładnie dowiedź się w jakim charakterze jesteś w tej sprawie (od tego zależy, czy udostępnią ci akta), pojedź tam i obejrzyj je i będziesz wiedział, czy na przykład gość z hondy nie pisze dziesiątek pism i zamęcza policję
budzik - Śro 21 Mar, 2012

Sprawa prowadzona jest w Gdyni, dostałem od tego policjanta numer akt/sprawy,żeby właśnie to załatwić.
Pytanie tylko czy jak wejdę z bomby na komisariat to mi to udostępnią.Muszę tam zadzwonić.

Edit,telefon wydziału drogowego milczy.Dobrze,że bedę dzisiaj w centrum to wstąpię do nich.

BrainWash - Śro 21 Mar, 2012

na ktory komisariat w gdyni Cie skierowali?
budzik - Śro 21 Mar, 2012

Portowa,ten głowny ;)
BrainWash - Śro 21 Mar, 2012

Ja juz czekam ponad 3lata na wyjasienie sprawy, jak mialem
wypadek, nawet nie stluczke:/ tyle ze mnie skierowali na komisariat na wzgorzu. Niby wglad w akta mialem, ale skonczylo sie na tym ze mieli odzwonic i czeKam i czekam

PieQt - Śro 21 Mar, 2012

budzik napisał/a:
Sprawa prowadzona jest w Gdyni, dostałem od tego policjanta numer akt/sprawy,żeby właśnie to załatwić.
Pytanie tylko czy jak wejdę z bomby na komisariat to mi to udostępnią.Muszę tam zadzwonić.

Edit,telefon wydziału drogowego milczy.Dobrze,że bedę dzisiaj w centrum to wstąpię do nich.


pokażą, tylko dowiedź się kiedy prowadzący sprawę policmajster jest, bo jego koledzy ci akt nie pokażą

budzik - Wto 17 Kwi, 2012

No i dostałem wezwanie na Polizei jako osoba podejrzana o popełnienie wykroczenia...

Juz sam nie wiem,bije sie w sumie tylko o satysfakcje,bo kasy żadnej nie zobacze.Nie wiem czy jest sens :( Cieawe też czy facet od Hondy nie naprawi sobie auta z mojego OC

Ktoś mi ostanio doradził żebym się przyznał, to sędzia anuluje mi koszt mandatu i kosztów ze względu na to że jestm studentem bez dochodów - prawda to?

PieQt - Wto 17 Kwi, 2012

Na pewno weźmie to pkd uwagę
GeKo - Wto 17 Kwi, 2012

słabo :/ Ewidentnie chcą Cię udupić.
budzik - Wto 17 Kwi, 2012

No właśnie :(
no name - Wto 17 Kwi, 2012

Poje.bane to wszystko :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group