To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Modern Home Design - fotoblog na FB

Maciusiowy - Czw 14 Cze, 2012

czad! o_O
(nie widzę foto)

Cartoon - Pią 03 Sie, 2012

Profil na FB zaczyna robić się popularny :) Pierwsi architekci zaczęli do mnie pisać z prośbą o wrzucenie ich prac :) Już prawie 900 osób "lubi to!" ;)
siema - Pią 03 Sie, 2012

Pięknie :ok:
Mało lajków ma sama http://modernhomedesign.pl/, wrzuć w 'about' na na Fejsie informację o niej- niech się ludziom opatrzy adres. Ja bym jeszcze pomyślał o jakimś blogasku w domenie ModernHomeDesign.pl- by stworzyć z tego spójną całość strona+blog+fan page na fb- ale to dodatkowa praca, zatem może aktualnie warto po prostu cieszyć się z tego przyrostu co jest :) Fajnie, cały czas kibicuję!

Cartoon - Pią 03 Sie, 2012

W czasie gdy wrzucałem zdjęcia na stronę znacznie spadła liczba odwiedzić profilu na FB, a sama strona miała niewielki przyrost :(
Ogrom ludzi siedzi prawie non-stop na FB i ciężko ich odciągnąć na zewnętrzną stronę ;)
Dodatkowo active.photo w opcji darmowej miało limit na 500 zdjęć...

Jakarti - Pią 03 Sie, 2012

Cartoon napisał/a:
Ogrom ludzi siedzi prawie non-stop na FB i ciężko ich odciągnąć na zewnętrzną stronę ;)

nie rob tego na sile.
to sa dwa niezalezne srodowiska. jesli jedno preznie dziala to wykorzystaj to a nie staraj sie przeniesc ruch.

Cartoon - Pią 03 Sie, 2012

No i do tego się ograniczyłem.
Wiadomo, że blog itd daje więcej możliwości, ale biorąc pod uwagę, że robię to "dla siebie" to wystarczy mi chyba FB ;)

siema - Pią 03 Sie, 2012

Na razie to trzeba wszystko na raz prowadzić, nie można zrezygnować z żadnego kanału. FB daje łatwość komunikacji, a strona to jest Twoją marką. Aktualizacje muszą być prowadzone wszędzie. W wolnej chwili rozejrzę się za jakimś darmowym skryptem galerii to przejdziesz z tego active.photo.
Jakarti - Pią 03 Sie, 2012

Cartoon napisał/a:
No i do tego się ograniczyłem.
Wiadomo, że blog itd daje więcej możliwości, ale biorąc pod uwagę, że robię to "dla siebie" to wystarczy mi chyba FB ;)


nieistotne jest to co daje wiecej mozliwosci.. akurat blog w porownaniu z fanpagem jest moim zdaniem na rowni. jesli FP dziala dobrze to cisnij - wazne zeby fani lajkowali na bieżąco i komentowali. sama liczba fanow nie jest tak istotna jak liczba komentarzy i ew. lajkow. mozesz to sobie w panelu sprawdzic :)
jesli liczba komentarzy nie wzrasta (nawet powoli) a liczba fanow tak to taki FP jest zle prowadzony - no offence. stala wiez z uzytkownikiem moze zostac wykorzystana w dluuuugim czasie. mozna tak wypromowac markę. pamietaj, ze klikniecie LUBIE TO czyli okazanie zainteresowania tematyce, a skorzystanie lub aktywne wziecie udzialu w dyskusji lub wydaniu kasy!! to niebo a ziemia.

prawda jest, ze trzeba aktualizowac stronę www i FP. poza tym jesli na FP sa te same tresci to www absolutnie nie rozwinie sie szybciej/lepiej/inaczej bo zdaje mi sie, ze w Twoim przypadku ludzie korzystali najpierw z FP i to byl ich pierwszy kontakt z marką.

Cartoon - Pią 03 Sie, 2012




Cartoon - Pią 03 Sie, 2012

no i moja ulubiona statystyka...

Anonymous - Pią 03 Sie, 2012

Cartoon, ja odwiedzam Twój page na FB...ze Szwajcarii bo tam firma ma serwery i obstawiam, że część osób też tak może mieć, stąd dużo zagranicznych odwiedzin :)

btw. kibicuje wzrostowi odwiedzin i zasięgu!

Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

No dobra - w końcu się zmobilizowałem i zmieniłem formę prezentowania projektów...

Zapraszam na www.modernhomedesing.pl
:)

M - Czw 10 Sty, 2013

404 :>
Cartoon - Czw 10 Sty, 2013

modernhomedesign.pl tak powinno zadziałać :P
Chloru - Czw 10 Sty, 2013

Nie 404 tylko pokopane DNSy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group