To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Kawalerski w Sopocie:)

itr 911 - Pon 14 Maj, 2012

BrainWash czekam na info jeśli coś będziesz wiedział, ale ogólnie w temacie padło kilka ciekawych propozycji więc jest punkt zaczepienia ;D

Do 26 maja jeszcze prawie dwa tygle więc trochę czasu jest.

Podziękował wszystkim za pomoc :*

Można założyć temat...Sopot miasto które kocham :rotfl:

ps - Pon 14 Maj, 2012


BrainWash - Pon 14 Maj, 2012

nie moge sie do znajomego dodzwonic, ktory jest wspolwascicielem tego SHOW, jak tylko cos bede wiedzial, dam znac:D
itr 911 - Pon 14 Maj, 2012

BrainWash napisał/a:
nie moge sie do znajomego dodzwonic, ktory jest wspolwascicielem tego SHOW, jak tylko cos bede wiedzial, dam znac:D


ok

itr 911 - Nie 20 Maj, 2012

Ma ktoś namiary na jakieś sprawdzone kwatery w Sopocie, ale tak na 8 osób?

Podzwoniłem trochę, ale ciężko coś namierzyć na tyle osób poza siecią hotelową :/

Bonczek - Nie 20 Maj, 2012

Jaki standard? Kiedyś przy jachtklubie były takie spartanskie domki kempingowe :) ośrodek relaks bodajże.
itr 911 - Nie 20 Maj, 2012

Bonczek napisał/a:
Jaki standard? Kiedyś przy jachtklubie były takie spartanskie domki kempingowe :) ośrodek relaks bodajże.


Bonczek ten nocleg to tak aby prycha rano wziąć a nie rozkoszować się wygodami :jupi:

Aby lokalizacja była ok reszta mało ważna to twarde chłopaki :rotfl:

Jak ktoś ma namiar tel. to podziękował

Shymek - Nie 20 Maj, 2012

http://www.zlotaplaza.pl/index.php?oferta

to jest Gdańsk Jelitkowo - ale spacerem nad morzem spokojnie można dojść do Sopotu

Tylko coś kojarzę ze 26 maja kuzynka mojej narzeczonej ma tam imprezę ślubną (a właściciel Wojtek to jej ojciec), jakby jednak były wolne miejsca to może się uda jakiś rabat ogarnąć :rotfl:

Bonczek - Nie 20 Maj, 2012

[quote="itr 911"]
Bonczek napisał/a:
Jaki standard? Kiedyś przy jachtklubie były takie spartanskie domki kempingowe :) ośrodek relaks bodajże.


No to jako meta jest idealny :jupi: :jupi: :jupi:

itr 911 - Pon 21 Maj, 2012

Shymek napisał/a:
http://www.zlotaplaza.pl/index.php?oferta

to jest Gdańsk Jelitkowo - ale spacerem nad morzem spokojnie można dojść do Sopotu

Tylko coś kojarzę ze 26 maja kuzynka mojej narzeczonej ma tam imprezę ślubną (a właściciel Wojtek to jej ojciec), jakby jednak były wolne miejsca to może się uda jakiś rabat ogarnąć :rotfl:


Dzwoniłem i mają miejsca ;D Jakoś drogo to tam nie mają, ale jak byś ogarną jakiś rabacik to więcej na dziwki, wino ,cappuccino będzie :faja:

MoRToN - Pon 21 Maj, 2012

Spoko można ogarnąć mieszkanko na 8-10 os przy samym monciaku. Zaraz postaram się skołować namiar.
itr 911 - Pon 21 Maj, 2012

MoRToN napisał/a:
Spoko można ogarnąć mieszkanko na 8-10 os przy samym monciaku. Zaraz postaram się skołować namiar.


Dzięki, ale zrobilem już rezerwuar w "Złotej Plaży" i choć to z 40min spacerem od Sopotu to chyba miejsce ok bo w niedzielę chciałbym zasmakować troszkę spokoju po sobotnim melanżu :jupi:

Dodatkowo jest to 10 min od stadionu Baltic Arena i jakby było ok to na euro chętnie bym tam wpadł .

No ale namiar jak masz to podaj zawsze się przyda sprawdzona meta :*

itr 911 - Pią 25 Maj, 2012

BrainWash PILNIE POSZUKIWANY!!!

No nie mogę zarezerwować tego SHOW bo nikt tak karwa nie odbiera :wall:

Jak coś ustaliłeś, albo masz namiar bezpośrednio na właściciela tego "burdelu" to daj cyne :*
Jutro po 9 planujemy już londowanie na sopockich plażach ;D

Jak coś to pewnie atakujemy na gdańskie dziweksy ;D

Shymek - Pią 25 Maj, 2012

itr 911 napisał/a:
BrainWash PILNIE POSZUKIWANY!!!


itr 911 napisał/a:
atakujemy te gdańskie dziweksy ;D


:lol2: 664935707 Kuba (Brajnłosz)

itr 911 - Pią 25 Maj, 2012

Shymek podziękował :*


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group