To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Euro 2012

M - Sob 09 Cze, 2012

<iframe width="640" height="360" src="http://www.youtube.com/embed/f9jfE0douT4?feature=player_embedded" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
siema - Sob 09 Cze, 2012

Roj +10000
Szymlorek -1000000

Czekam aż ktoś napisze teraz M'owi, żeby nie hejtował tylko cieszył się "ruska swołocz" przyjechała do nas zostawić trochę swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

M - Sob 09 Cze, 2012

siema napisał/a:
Roj +10000
Szymlorek -1000000

Czekam aż ktoś napisze teraz M'owi, żeby nie hejtował tylko cieszył się "ruska swołocz" przyjechała do nas zostawić trochę swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Kurcze, ale się uwziąłeś, żeby koniecznie udowodnić swoją rację.

Bonczek - Sob 09 Cze, 2012

Bylo duszno na stadionumie brzmi jak miałem po prostu zle ciśnienia i końcówkę opon :jupi:
roj - Sob 09 Cze, 2012

Emeryt przejął konto Bonczka? :>
leon - Sob 09 Cze, 2012

szymlorek napisał/a:

My (Polacy) za to tradycyjnie - puki było dobrze- (45 min) wszyscy gorliwie dopingujący, po pierwszej połowie słyszeliśmy jednak już tylko popsuty wielkich znawców do okoła..

P.s 3
Polecam wyjść zza komputera i przeżyć trochę tego święta z bliska niezależnie od tego czy interesujecie się piłką czy (tak jak ja ) nie ;)


dokładnie tak! też byłem w strefie (a właściwie ogródku) kibica i takiego wspaniałego przeżywania jakiegoś sportowego wydarzenia chyba jeszcze nie widziałem - naprawdę wszystko na najwyższym poziomie :)
rozwalił mnie kibic Grecji siedzący obok który po stracie bramki przez Naszych najpierw bił swoim brawo a później razem z Nami śpiewał Naszym "Chłopaki nic się nie stało" !! - to jest prawdziwe kibicowanie - bez hejtowania - czyste wsparcie dla Naszych od samego początku przez ostatni gwizdek aż po długie godziny po meczu :)

ja popieram inicjatywę łączenia się - wczoraj kibicowaliśmy wszyscy - nieważne było czy głosowałeś na tego czy owego, czy jeździsz tym czy tamtym, czy w końcu czy masz tyle czy tyle w portfelu! każdy kto oglądał mecz - po golu Lewego czy obronionym karnym przez Tytka - krzyczał z radości !! Euro 2012 powinno być dla Nas świętem Narodowym i trzeba z tego korzystać bo 2 okazja na taki wspaniały event może się nie powtórzyć!

także chłopaki olać hejtowanie że tylko remis etc - browar w dłoń i przed Tv :)

siema - Sob 09 Cze, 2012

M napisał/a:
siema napisał/a:
Roj +10000
Szymlorek -1000000

Czekam aż ktoś napisze teraz M'owi, żeby nie hejtował tylko cieszył się "ruska swołocz" przyjechała do nas zostawić trochę swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Kurcze, ale się uwziąłeś, żeby koniecznie udowodnić swoją rację.

M, ależ ja nikomu nic nie udowadniam.
Mnie naprawdę nie przeszkadza, że wklejasz filmy z ruską swołoczą, czy też piszesz o tym co Ci się nie podoba w jednej czy drugiej sprawie. Chwała Ci za to! Zarówno powyższym komentarzem jak i poprzednimi po prostu protestuję przeciwko temu, że ktoś stara się odmówić mi prawa do wyrażenia swojego zdania próbując na siłę zaklasyfikować mnie do pewnej grupy!

Cieszę się, że niektórzy przeżyli chyba swoje pierwsze sportowe uniesienia ale żeby w imię tego kazać się każdemu tylko bezkrytycznie wypowiadać nt tego meczu? Nie rozumiem.
Uważałem, że to może zbyt mocne słowa i Geko trochę przesadza, ale:
Bonczek napisał/a:
GeKo napisał/a:
Bardziej mnie to śmieszy jak wszyscy chcą się zesrać z radości z okazji tego euro.


:pom:

Coś w tym jest.

Jednocześnie nie zmienia to faktu, że bardzo się cieszę z całego Euro, tego jak Polacy przyjęli przyjezdnych, jak się świetnie bawią i jednoczą oraz z tego zostało na Euro zrobione- myślę że to wszystko zaprocentuje w przyszłości.
O wyniki biało-czerwonych się tylko obawiam i o to jakim może być to rozczarowaniem dla rozbudzonych nadziei rodaków.

Peace!

M - Sob 09 Cze, 2012

Absolutnie nie zabraniam nikomu wyrażania się :)
PiTT - Sob 09 Cze, 2012

M, nie lubisz ruskich co? ;D
za to my mamy kulturalnych kiboli co kochają wszystkich :>

Bart - Sob 09 Cze, 2012

PiTT napisał/a:
M, nie lubisz ruskich co? ;D
za to my mamy kulturalnych kiboli co kochają wszystkich :>


+1

M - Sob 09 Cze, 2012

Nie lubie bydła wszelkiej masci, nie widze problemu w nazywaniu rzeczy po imieniu a ty? Nie lubie tez relatywizowania wszystkiego co sie da.
PiTT - Sob 09 Cze, 2012

M napisał/a:
Nie lubie bydła wszelkiej masci, nie widze problemu w nazywaniu rzeczy po imieniu a ty? Nie lubie tez relatywizowania wszystkiego co sie da.

ja też nie lubię, ale wklejanie non toper ruskich jako mega złych ludzi jest nieco nudnawe... nie sądzisz?
nie widziałem żebyś wklejał bojówkarzy czeskich czy niemieckich... ruskich owszem ;)
doskonale wiesz o co mi chodzi ;)

faldzip - Sob 09 Cze, 2012

Bart napisał/a:
PiTT napisał/a:
M, nie lubisz ruskich co? ;D
za to my mamy kulturalnych kiboli co kochają wszystkich :>


+1

+1

Ja tam sie ciesze z tego Euro, kibicem pilkarskim nie jestem ale jak jakies fajne mecze, czy reprezentacyjne to z checia sobie popatrze, a w wczoraj z przyjemnoscia ogladalem mecz i sluchalem, jak z co drugiego mieszkania dobiegaja okrzyki :) ekspertem nie jestem, ale pierwsza polowa w wykonaniu naszych zrobila na mnie pozytywne wrazenie, troche zabraklo szczescia/wykonczenia a byloby przynajmniej jedna bramka wiecej, druga polowa gorzej (po staremu...), ale ogolnie, to mi sie podobalo.

GeKo - Sob 09 Cze, 2012

PiTT napisał/a:
M, nie lubisz ruskich co? ;D
za to my mamy kulturalnych kiboli co kochają wszystkich :>


Wszystkich bez wyjątku którzy się tak zachowują powinno się od razu pacyfikować i wlepiać kosmiczne mandaty, co taki biedny porządkowy miał tam zrobić jak do obrony miał "zieloną kamiezelkę"

Anonymous - Sob 09 Cze, 2012

Przyznam ze troche mnie zmotywowaliście !!!!!
We wtorek wracam do Wrocławia !!
Może zdąże jeszcze troche ponapyerdalać sie z ruskimi :jupi:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group