To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skuterowo

Bart - Pon 15 Kwi, 2013

spokojnie coś używanego się znajdzie, a jakbyś trochę dołożył to masz nowy, firmowy skuter: http://www.kymco.pl/index...ty-50-4t-detail
Agility 4t - nic nie pali, tuningować nie bardzo jest jak (można odblokować i powinien jeździć 70km/h), ale jest nowy, masz gwarację i na pewno jakieś 13 letnie dzieci nie nakurwiały nim wcześniej bez umiaru.

mi - Pon 15 Kwi, 2013

Ja bym w coś takiego szedł chyba:
http://otomoto.pl/kymco-a...y-M3182133.html



EDIT: zesraj się, kretynie! Nie pisz postów jak ja piszę! :ass:

Bart - Pon 15 Kwi, 2013

łehehehe, debil
Bart - Pon 15 Kwi, 2013

ps. agility to trochę taka dacia sandero - ani ładny, ale nie poruchasz, ale jest w miarę firmowy, prosty technicznie i nie bardzo ma co się psuć.
mi - Pon 15 Kwi, 2013

sandero kozak - ja się jaram!
(ale to tak btw nieco)

Michał - Pon 15 Kwi, 2013

jak kupujesz w mopedzie dostajesz od nich gware na jakiś czas ( chyba 3 miechy )
jak ci sie zesra gdzieś w wawie to przybywają z pomocą swoim wielkim dostawczakiem, ładują i na serwis wiozą

Ja natomiast chyba inne podejscie wole niż chłopaczęta ze śląska. Wolałbym starego , ale markowego. No ale to kwestia gustu i podejścia :)

mi - Pon 15 Kwi, 2013

Kymco to marka - w tym sedno, Nie jakiś Keeway czy inny Romek.
Franek - Pon 15 Kwi, 2013

Michał, taaa.
Tylko oni też kupują śmietniki, plastiki oddają do malowania na litwie i 10 letni skuta masz za 1/3 cene nowego. A 10 lat to juz sporo.

Chyba też bym poszedł w to kymco.
To chyba jest na licencji hondy o ile dobrze kojarze?

Bart - Pon 15 Kwi, 2013

Kymco od dłuższego czasu działa samodzielnie.
Michał - Pon 15 Kwi, 2013

nie mam zadnego itneresu w ich polecaniu. Ale fakt jest taki ze
1. mi zrobili zajebiscie honde
2. paru znajomych od nich kupiło juz 10 letnie za cene 1/3 nowego i są jak narazie zadowoleni
3. bardzo zdrowe podejście mają. Na pytanie czy skutery "leżały" dostałem odp " a jaki 10letni skuter nei leżał :) wszystkie tutaj leżały"

Bart - Pon 15 Kwi, 2013

Nie kupiłbym używanego skutera od handlarza. Oni je zwożą z Włoch, Hiszpanii etc wywrotkami :]
Michał - Pon 15 Kwi, 2013

a ja czegoś co sie zwie "kymcio" itd :D
M - Pon 15 Kwi, 2013

Dziękuję - proszę o zgłoszenie się Barta,MI,Majka w jakimś moim temacie po pomuki.
Franek - Pon 15 Kwi, 2013

Ej, a ja to co patyk?
Dla mnie pomuków zabrakło?
Kto powiedzial gdzie w mopecie naprawiają skutry?

M - Pon 15 Kwi, 2013

Dobrz przyjdze tez :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group