To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Michał - Czw 22 Cze, 2006

Vlodarsky napisał/a:
Michał widziałeś może tą reklame amerykańskiej restauracji Jeff's ?? gdzie gostek barkiem zaczepia takie kałbojskiego dziadka i tak patrzy patrzy i mówi : Wujek ? wuje Sam ?
a on odpowiada : nie, z Krystyną
to w kinie najczęściej tą reklame widze i za każdym razem mówie O MICHAŁ jak widze tego chłopaka :)

hmmm, musze zobaczyć .
A chociaż przystojny ten ziomal ?? :D

Anonymous - Pią 23 Cze, 2006

bardzo :)
Michał - Pią 23 Cze, 2006

aaa, to wiem, tak tak , dokladnie, tak , tez tak myslałem ze to ja sam ... tak ozcywiscie, yhy.
ps. jest ta reklama na necie gdzieś ?? :D

Anonymous - Pią 23 Cze, 2006

ej michal ten koles nie jest fajny daj se spokoj... :D
Anonymous - Pon 26 Cze, 2006

witam serdecznie wszystkich
Anonymous - Pon 26 Cze, 2006

Witamy Dz!ka!
Jakarti - Pon 26 Cze, 2006

witamy witamy.

nie wiem czy wiesz ale na forum jest juz Dzik i chyba bedziecie musieli stoczyc jakis pojedynek o ta ksywke bo bedzie sie nam mylilo..

Anonymous - Pon 26 Cze, 2006

chciałem wpisać ZmotoryzowanaŚwinia ale liter w loginie zabrakło ;)

co do pojedynku to chyba na 400m :)

mam pytanko: czemu nie mam dostępu do podforum zloty i spoty ??

Anonymous - Pon 26 Cze, 2006

Dz!k, bo jestes swierzak :)
Dariano - Pon 26 Cze, 2006

Witamy witamy kolege. To kolega wpadł do nas z czystej ciekawosci czy saxo da rade izie mam rozumiec ??
ps - Pon 26 Cze, 2006

Witamy!
Opowiedz coś o swojej pani - co tam w niej siedzi? ;)

Jakarti - Wto 27 Cze, 2006

na 400 - moze troszke wiecej - mam nawet miejscowke - wymienili niedawno nawierzchnie na grochowskiej na odcinku od ronda wiatraczna do zamienickiej / pl. szembeka - akurat na polowie dystansu posterunek policji wiec przegrywajacy bedzie mial towarzystwo bo watpie zeby sie zdazyli zebrac na pierwszego :)

no.. jak to powiedzial Chayenne - jestes swiezak :) musimy sie poznac, poznac Twoje autko - takze zapraszamy do kompletnego powitania wspolklubowiczow.

PS asfalcik zdarty i rzucony na nowo ale poki co patelnia.. jak autostrady w Dojczlandzie.

M - Wto 27 Cze, 2006

Jakarti napisał/a:
na 400 - moze troszke wiecej - mam nawet miejscowke - wymienili niedawno nawierzchnie na grochowskiej na odcinku od ronda wiatraczna do zamienickiej / pl. szembeka - akurat na polowie dystansu posterunek policji wiec przegrywajacy bedzie mial towarzystwo bo watpie zeby sie zdazyli zebrac na pierwszego :)

PS asfalcik zdarty i rzucony na nowo ale poki co patelnia.. jak autostrady w Dojczlandzie.

Poczekaj poczekaj... 521 i 125 oraz grube spocone baby on-board zrobia swoje :)

Jakarti - Wto 27 Cze, 2006

i dzisiec tysiecy Arek z "warszawiakiami" dojezdzajacymi do pracy..

dlatego trzeba sie spieszyc i kuc asfalt poki twardy :)

saxorulez - Wto 27 Cze, 2006

Dz!k napisał/a:
witam serdecznie wszystkich


kojarze zmotoryzowanaswine z forum seat racing - jeśli byłes na zlocie w zeszłym roku w sochaczewie to było tam Saxo VTS niebieskie i to byłem ja :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group