To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

FreeMan - Wto 23 Paź, 2007

mnie obie wersje kusza :)

Ja mam lagune 1.9dci wiec wyjazd dieslem tez nie stanowi problemu.
Generalnie kwaestia do dogadania .

Jak kupimy bilety na poczatku roku na tory to beda tansze niz przed wyscigami.

lenny - Wto 23 Paź, 2007

hotele także!!
lenny - Wto 23 Paź, 2007

eeeeeee heheheheh!!!


Na ósmym okrążeniu wyścigu o Grand Prix Brazylii bolid mającego ogromną szansę na tytuł mistrza świata Lewisa Hamiltona z McLarena nagle stracił moc. Przez około 30 sekund Brytyjczyk jechał bardzo wolno, przez co spadł aż na 18. miejsce. Co stało się z jego bolidem? Nic!

Obserwatorzy wyścigu uznali, że Hamilton musiał mieć jakieś problemy ze skrzynią biegów lub z elektroniką. Team McLaren oświadczył, że 22-latek miał chwilowe problemy ze skrzynią.


Sam Hamilton przyznał jednak, że w jego aucie nie doszło do żadnej awarii. Brytyjczyk po prostu przypadkowo zgasił silnik swojego McLarena! - Palec ześlizgnął mi się z kierownicy i przypadkiem nacisnąłem guzik odpowiedzialny za rozpoczęcie sekwencji startowej - powiedział Hamilton francuskiej gazecie La Presse.

- Musiałem przez to raz jeszcze zainicjować tą sekwencję, co oznacza przeładowanie programu zarządzającego skrzynią biegów - przyznał młody kierowca.

GOKART - Wto 23 Paź, 2007

hehehe normalnie pokemony w tych bolidach. Na Widowsie jeźdzą czy jak :D
Mi też się czasami wiesza jak mam za dużo okienek :D

gaugan - Wto 23 Paź, 2007

Panowie, ja stawiam na samolot. jak kupimy duzo wczesniej na Wizzair do Budapestu czy nawet LOT, to wyjdzie nas na pewno taniej niz fura, po drugie primo oszczedzamy maaaaaaaaaase czasu i po trzecie primo mozna zaczac pic juz na okeciu ;)

pzdr

pcs - Wto 23 Paź, 2007

gaugan napisał/a:
Panowie, ja stawiam na samolot. jak kupimy duzo wczesniej na Wizzair do Budapestu czy nawet LOT, to wyjdzie nas na pewno taniej niz fura, po drugie primo oszczedzamy maaaaaaaaaase czasu i po trzecie primo mozna zaczac pic juz na okeciu ;)

pzdr


dobrze gada!

jeszcze jest pociag do budapestu, pic mozna prawie dobe i noclego gratis!

GOKART - Wto 23 Paź, 2007

no i trzeba komisyjnie wyznaczyć kogoś kto pić nie bedzie zeby ogarniał co się dzieje na torze podczas race'u ;)
kto się poświęci ? :D

lenny - Pią 02 Lis, 2007

uuuuuuuuuuuuuuu......

McLaren-Mercedes potwierdził, że doszedł do porozumienia z dwukrotnym mistrzem świata Formuły 1 - Hiszpanem Fernando Alonso w sprawie jego odejścia z zespołu. Oznacza to obustronne rozwiązanie dwuletniego kontraktu bez konsekwencji finansowych dla każdej ze stron.

26-letni Alonso po zdobyciu dwóch kolejnych tytułów mistrza świata wśród kierowców i konstruktorów z ekipą Renault przeszedł na jesieni 2006 roku z francuskiego teamu do McLaren-Mercedes, z którym podpisał dwuletni kontrakt. Jednak w ostatnich miesiącach był coraz bardziej skonfliktowany z szefami zespołu, a media spekulowały na temat jego odejścia.


wp.pl

saxorulez - Pią 02 Lis, 2007

no i fajnie.. niech wraca do Renault.
Anonymous - Pią 02 Lis, 2007

a kto w takim razie do Mclarena?

Rosberg?

no i ciekawe jak sobie Renault poradzi z Alonso w skladzie, bo ten sezon to im kompletnie nie wyszedl.

Loko - Nie 04 Lis, 2007

http://www.autoklub.pl/17678,item,0,,f1.html

Ten ostatni akapita taki nie za ciekawy.

saxorulez - Nie 04 Lis, 2007

spoko wodza.. nie wywalą Roberta, a jak wywala to wyląduje w McLarenie
Loko - Nie 04 Lis, 2007

No fakt wogóle o tym nie pomyslalem, mc laren faktyczie nie bardzo ma kogo obsadzic i Robert pewnie bylby pierwszy do tej roli wiec wszystko ok.
Gaydek - Nie 04 Lis, 2007

Naturalnie trzymam kciuki za Roberta, ale gdyby to on jeździł dla McLarena to z pewnością walczyłby o tytuł a ja odnoszę wrażenie, że McLaren szuka kogoś pokroju F. Massy, E. Irvina czy R. Barrichello. Kogoś, kto pomoże LH w walce o tytuł, pomoże a nie przeszkodzi, kogoś skłonnego do współpracy, kogoś z ambicjami, ale jednak bez szans na tytuł.
Anonymous - Wto 06 Lis, 2007

F1: zimowa giełda transferowa
wp.pl | 2007.11.06 12:18
Wraz z odejściem Fernando Alonso z McLarena przewrócił się pierwszy klocek domina w Formule 1. Do jakiego zespołu trafi dwukrotny mistrz świata? A kto zajmie jego miejsce w "Srebrnej Strzale" w następnym sezonie? Na odpowiedź na te pytania nie trzeba będzie długo czekać.

WIĘCEJ poniżej:

http://www.f1.wp.pl/kat,1...14c63&_ticrsn=5

Prodrive i India Force cieakwe nowe zespoły ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group