To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

GeKo - Nie 27 Gru, 2009

Po sprincie HH południe udało się na Ćwiarę. Clio Geko robi 250KM forestera, ale to nic :D























Saxo Niemego robi clio Geko :rotfl: (ja z sąsiadem na pokładzie i zima)Niemy R888 Start dla niego a potem nic się nie zmieniało. Także jego saxo wśćiekłe jest.

205 Jacka nabrała chęci do jazdy. 106 Sąsiada najszybszym autem na 3 garach :rotfl:

106 - Nie 27 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Saxo Niemego robi clio Geko :rotfl: (ja z sąsiadem na pokładzie i zima)Niemy R888 Start dla niego a potem nic się nie zmieniało. Także jego saxo wśćiekłe jest.

ale na IVce tez? ;D

Niemy - Nie 27 Gru, 2009

a wiec tak:
był to mój pierwszy start poza imprezami na torach z HH, dwa pierwsze przejazdy były dobre ( w drugim się nawet poprawiłem ) ale trzeci zchrzanilem totalnie +2 sek przez co objechały mnie dwa krakusy :D

generalnie bylem 18 w generalce i 9 w klasie (1400-2000cm)

jestem mega zadowolony jak na pierwszy start i tu wielkie dzięki dla Marka23 ktory udzielal mi dobrych rad i jechał u mnie na prawym, Marku :poklon:
dziekuje takze Jacku Czajku za uzyczenie kasku :poklon:
dzięki chłopaki za super atmosferę, a teraz czas na chillout






ps: saxo jedzie :faja:

fydi - Nie 27 Gru, 2009

wróciłem :)
chodź trasa z dupy, to atmosfera HH.org mega! kto nie był ma żałować.


Williams z stajni k-marta dzisiaj był nie do pokonania :D Gdyby jeszcze biegi nie wypadały to w ogóle :D Z kółka na kółko było coraz szybciej.

GeKo - Nie 27 Gru, 2009

fydi napisał/a:
chodź trasa
To trasa chodzi :D ?
Maciusiowy - Nie 27 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
fydi napisał/a:
chodź trasa
To trasa chodzi ?


bywa, że tak :D

Niemy - Nie 27 Gru, 2009

Maciusiowy fotki prosimy :)
fydi napisał/a:
Williams z stajni k-marta dzisiaj był nie do pokonania


na ćwiarę poległo :jupi:

fydi - Nie 27 Gru, 2009

ale jak skręca!

innaczej mówiąc
Kraków 1:0 Śląsk :D

Marek23 - Nie 27 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Saxo Niemego robi clio Geko (ja z sąsiadem na pokładzie i zima)Niemy R888 Start dla niego a potem nic się nie zmieniało. Także jego saxo wśćiekłe jest.

Niemy napisał/a:
ps: saxo jedzie

Saxo Niemego to potwór. Jak Geko wbił 3 to myślałem, że bedziemy nadrabiac...a tu nic. Planowanie głowicy po mesku to jes to ;D
Niemy na debiucie super. Trasa ogolnie do bani, dluuugie, proste i hamowania do szykan. Niemy naprawde dał radę, szkoda 3 przejazdu,ale i tak nieżle. Wyścig zbrojen na sprintach jest masakryczny, Sliki, kroktie skrzynie,itd Juz seria nie ma co walczyc.

Ja srednio, ostatni czas niezly i szczerze mowiac to szedlem ile fabryka dala minus 2%
,zeby gdzies nie wyleciec. Ale i tak bez fajerwerkow. Chyba jednak brak startow w takoich imprezach robi swoje....

Maciusiowy - Nie 27 Gru, 2009

Niemy napisał/a:
Maciusiowy fotki prosimy


Ziooom strona 40 - w akcji praktycznie nie mam fot, bo mi palce odmarzły :D

M - Nie 27 Gru, 2009

Fajnie wygladaja fotki hh z kłębami pary...
bedzie jakis onboard?
Dobrze ze motorsportowo poludnie istnieje cały rok, przeprowadzam sie tam! :D

Maciusiowy - Nie 27 Gru, 2009

to lecimy dalej, specjalnie dla Niemego:










Niemy - Nie 27 Gru, 2009

Maciusiowy napisał/a:
specjalnie dla Niemego


:*

106 - Nie 27 Gru, 2009

ktos tu chyba zlapal fotograficzna zajawke :] dobre fotki!
Marek23 - Nie 27 Gru, 2009

Jeszcze dodam propo strzalu jak z armaty z wydechu czarnego Evo 9 z podtrzymaniem.
Zaden Subarak, Honda, jakies gowniane focusy,itd nie ma takiego dzwieku. Kto byl ten wie, jak starszy pan na mecie nas pozdrowil. Evo rzadzi, koniec kropka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group