To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

Anonymous - Pon 20 Lut, 2012

Koto, Wielkie dzięki !!!!!!! :jupi:
Koto - Pon 20 Lut, 2012

No i jeszcze sprawdź czy dobrze wiązania przykręcili i nie będziesz jeździł przodem deski do tyłu, z reguły przód jest dłuższy, jak nie to poznasz po grafice i napisach na desce.
Jeśli prawą nogą kopiesz piłkę, mudżinów w robocie czy cokolwiek to ustaw sobie prawą nogą z przodu, jak lewo nożny to lewą (oczywiste w sumie, ale większośc ludzi ma ciężką rozkminę) Jak Co powiedzą, że ustawia się zawsze na lewą, albo na prawą, to sprzedaj im buta zaraz i będziesz pewny która noga z przodu.

kosmita - Pon 20 Lut, 2012

Koto napisał/a:
Jeśli prawą nogą kopiesz piłkę, mudżinów w robocie czy cokolwiek to ustaw sobie prawą nogą z przodu, jak lewo nożny to lewą

akurat to nie jest prawda, ja jestem regular, a piłkę całe życie kopałem prawą nogą

Najprostszy sposób, żeby sprawdzić, która noga z przodu - niech ktoś Cię popchnie od tyłu, ta noga, którą pierwszą wystawisz, to Twoja przednia noga na snowboardzie

kamil - Pon 20 Lut, 2012

no nie do końca tak jest. To chyba indywidualna kwestia. Ja na desce byłem goofy i teraz na snowboardzie, a według teorii popchnięcia czy "nogi na ślizgawce" to powinienem być regular.
kosmita - Pon 20 Lut, 2012

No pewnie indywidualna kwestia, ale jednak dosyć często test na popchnięcie się sprawdza.
anjas - Pon 20 Lut, 2012

kosmita napisał/a:


Najprostszy sposób, żeby sprawdzić, która noga z przodu - niech ktoś Cię popchnie od tyłu


Taaa, Biedron do dzis sprawdza i nie moze się zdecydować...

Marek23 - Pon 20 Lut, 2012

Anjas :poklon:
kosmita - Pon 20 Lut, 2012

:rotfl:
Janusz - Pon 20 Lut, 2012

Koto napisał/a:
Jak Co powiedzą, że ustawia się zawsze na lewą, albo na prawą, to sprzedaj im buta zaraz i będziesz pewny która noga z przodu.

:lol2: :lol2:

Koto - Wto 21 Lut, 2012

kosmita napisał/a:

akurat to nie jest prawda, ja jestem regular, a piłkę całe życie kopałem prawą nogą

Najprostszy sposób, żeby sprawdzić, która noga z przodu - niech ktoś Cię popchnie od tyłu, ta noga, którą pierwszą wystawisz, to Twoja przednia noga na snowboardzie


Jasne, są wyjątki ale w zdecydowanej większości przypadków to się sprawdza. Jak wiesz, że ktoś Cię popchnie żeby sprawdzic którą nogą staniesz najpierw to już nie zadziała.

Vlodarsky - Wto 21 Lut, 2012

Ja założyłem mojej Żonie na lewą nogę z przodu i popatrzyłem chwilę jak wygląda jej nauka. Podświadomie wystawiała prawą nogę do przodu więc szybciutko na stoku przełożyłem jej wiązania i już było OK.

Najlepiej mieć przy sobie śrubowkręt albo śrubowykręt i sobie przestawić jak coś nie pasi :)

Bart - Wto 21 Lut, 2012

http://www.gazeta.tv/plej...=92065_11189823
Bonczek - Wto 21 Lut, 2012

Albo ładnego multitool`a :]

Z tym głupi i regular jest podobnie jak z kątami - mi się najlepiej jeździ na kaczkę, a snowparków wręcz unikam :>

Pirania - Wto 21 Lut, 2012

koło 9 MARCA nooo, śmigamy w polskie góry ponapierdzielać trochę po czarnych. Chętny ktoś może? Na razie miejsce do ograniecia.

U mnie się zagina czasoprzestrzeń, to dlatego

Yarko - Wto 21 Lut, 2012

Rasta zbudował wehikuł czasu ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group