To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Anonymous - Wto 12 Paź, 2010

Oooo czary mary i juz jest :D
Rasputin - Wto 12 Paź, 2010

Jak wrzucić film z YouTuba nie w postaci samego linku,tylko w duzym oknie?
Bart - Wto 12 Paź, 2010

[youtube]link do youtube[/youtube]
M - Wto 12 Paź, 2010

Kod:
 [youtube]link[/youtube]


Rasputin - Wto 12 Paź, 2010

Dzieki szefie :faja:


M - Wto 12 Paź, 2010

Wg mnie Janek by przejechał blisko opon patrząc na trajektorię, to zarzucenie dupą wygląda troszkę na atak paniki :)
Janusz - Wto 12 Paź, 2010

Te to narazie możesz mi wysłać chociaż ta mała wersje :D
Janusz - Wto 12 Paź, 2010

M napisał/a:
Wg mnie Janek by przejechał blisko opon patrząc na trajektorię, to zarzucenie dupą wygląda troszkę na atak paniki :)


eeee. paniki tam nie było... rzucając tyłem przesunąłem przód... inaczej bym zawadził przodem, a tak liczyłem ze przejdzie :) wcześniej tez mi się wydawało ze przejdzie :P

106 - Wto 12 Paź, 2010

paaa jebnie...

hmm chyba mozna bylo spokojnie shamowac sie za oponami ...

choc wtedy kolko nie bylo by zaliczone... to jest walka... mistrz! :*

Janusz - Wto 12 Paź, 2010

106 napisał/a:
hmm chyba mozna bylo spokojnie shamowac sie za oponami ...

choc wtedy kolko nie bylo by zaliczone... to jest walka... mistrz! :*


Pewnie ze można było, tak samo jak można było minimalnie wcześniej odpuścić gaz i tez by przeszedł.

CZY KTOŚ CZYTAŁ W OGOLĘ CO NA TEN TEMAT WCZEŚNIEJ PISAŁEM CZY TAK TYLKO KOMENTUJECIE ?? motyla noga...
poza tym nic wielkiego się nie stało... błędy się zdarzają.. życie... wielkich szkód nie ma a nie po to kupiłem sporta żeby tym jeździć po bułki. Nie po to montowałem kubeł kiere i pasy, żeby goście pod carefurem w stuningowanych tico klepali nita.

M - Wto 12 Paź, 2010

Janku nikt Ciebie nie krytykuje, po prostu wszyscy się emocjonują bo było coś ciekawego i jest o czym pogadać.
106 - Wto 12 Paź, 2010

tak przyznaje.. napisalam bez czytania :D .... (juz wiem ze to nie na czas bylo)
Anonymous - Wto 12 Paź, 2010

Cytat:
nie po to kupiłem sporta żeby tym jeździć po bułki. Nie po to montowałem kubeł kiere i pasy, żeby goście pod carefurem w stuningowanych tico klepali nita.
_________________


ZUCH CHLOPAK

bizon - Wto 12 Paź, 2010

czytali czy nie czytali, wazne, ze mozna sie droczyc :devil:

jak dla mnie poszedles po calosci, a ze sie przywadzilo? zdarza sie.

czy mozna bylo cos zrobic, pewnie z 10 rzeczy, ale co za roznica. wazne, ze fun byl a straty niewielkie :]

Janusz - Wto 12 Paź, 2010

M napisał/a:
Janku nikt Ciebie nie krytykuje, po prostu wszyscy się emocjonują bo było coś ciekawego i jest o czym pogadać.


wiem, ale denerwuje mnie ze wyjaśniłem sprawę już dawno temu, a ciągle ktoś wpada i daje komenta po którym ewidentnie widać ze nie czytał co pisałem :P bo pisze domysły o sprawach które wyjaśniłem od razu :P i muszę pisac srylion razy to samo :P



Rastputin a czy nagrało sie równe kolko wcześniej jak goniłem rudelo i na pierwszym zakręcie po starcie poszedłem za nim takim grubym bokiem ?? ze środka to dobrze wyglądało :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group