To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Snowboard

kamil - Wto 21 Lut, 2012

nie, Rasty net działa z opóźnieniem :)
anjas - Wto 21 Lut, 2012

Pirania napisał/a:
koło 9 lutego śmigamy w polskie góry ponapierdzielać trochę po czarnych


ostrzeżenie ustne za propagowanie treści rasistowskich! ;D

Koto - Wto 21 Lut, 2012

Bonczek napisał/a:
Z tym głupi i regular jest podobnie jak z kątami - mi się najlepiej jeździ na kaczkę

Wygoda, kolana nie bolą, dobra pozycja, ostre kąty tylko jak ktoś się poważnie ściga albo się nie zna ;)

Codziennie patrzą zakochani w morsa i kilka dni już im umknęło z życia :lol2:

Pirania - Wto 21 Lut, 2012

anjas napisał/a:
ostrzeżenie ustne za propagowanie treści rasistowskich! ;D


xD :rotfl: :rotfl: :rotfl: :devil: :lol2:

filomatic - Wto 27 Mar, 2012


faldzip - Wto 27 Mar, 2012

Jako, ze jest to najbardziej eksperckie forum jakie znam, to napisze me pytania tutaj :]

Jak to jest z tym flexem? Ktos mi pisze na allegro, ze flex 6, to co to znaczy? Miekka, czy twarda? Im wiekszy flex tym twardsza czy odwrotnie? Ogolnie chcialbym cos taniego (uzywka) do zabijania sie na snowparku (do jazdy mam narty :] ) - nie musi to byc profi sprzet bo nie planuje na razie lotow w kosmos, ale cos co sie nie rozyebie przy pierwszym skoku.

Koto - Wto 27 Mar, 2012

Zależy od firmy i jej skali, często jest to 1-10. Im wyższy flex tym twardsza deska, ale w każdej firmie, nawet w każdym modelu deski jest inaczej i pomimo oznaczenia flexu 6, różne deski mogą miec różną twardośc. Pokaż co to za deska :>
faldzip - Wto 27 Mar, 2012

szit, juz nie wiem teraz, ktora to byla... :/

no ale np. taka sie do czegos nadaje (dodam, ze jezdzilem teraz dwa sezony na desce marki Circle [co to fakin jest?] z wiazaniami jakimis noname, wiec nie mam wygorowanych potrzeb, chodzi tez o to, ze jak wyj.ebie gdzies w skały, jak to zrobilem tydzien temu, to zeby nie bylo szkoda :P ):
http://allegro.pl/deska-b...2223234870.html
martwi mnie tu troche to mocowanie na jakiejs szynie, zamiast normalnie na 4 srubki...

Koto - Wto 27 Mar, 2012

Fajna deska, tylko do nauki w snowparku nie tak do końca, nie jest tak miękka i ma normalny camber. Jak nie kupisz specjalnych wiązań Burtona pod taką szynę to ją olej, są dyski którymi to zamontujesz z normalnymi wiązkami ale to nie działa dobrze razem.
Najlepiej poszukaj czegoś z odwróconym camberem, czyli rockerem, skate bananą czy jak tam jeszcze to firmy sobie zwą.
Fak, co ja tu robię w ogólę jak zamiast na motoryzacji, to się na desce znam :P

faldzip - Wto 27 Mar, 2012

Dzieki za info, a jakies moze znasz przyklady dech z rockerem? Ja znalazlem poki co deski Flow'a np. Viper. Btw. te wiazania Flow z tylnym wejsciem to to dziala dobrze? ;)
Koto - Śro 28 Mar, 2012

Od kilku sezonów każda firma robi takie deski, jest tego w cholerę. Dawaj swoje gabaryty to w wolnej chwili mogę przejrzec allegro :)
faldzip - Śro 28 Mar, 2012

Ok, dzieki :)
190cm, 90kg, teraz jezdzilem na 158cm desce i bylo calkiem spoko, w sumie to nie wiem jaka powinna byc :P

Znalazlem taka jeszcze: http://allegro.pl/snowboa...2209404032.html ale ta ma chyba jeszcze normalny camber z tego co znalazlem w necie

Koto - Śro 28 Mar, 2012

157-160 będzie git do parku. Ta którą pokazałeś się nada, tylko ja bym wolał obejrzec używaną przed kupnem, może się okazac, że jest jakieś kuku w dziwnym miejscu którego na zdjęciu nie zobaczysz.
To jest dobra deska, w dobrej cenie. Nie jest super miękka ale z rockerem i dośc uniwersalna, w parku poskaczesz, a jak będziesz musiał pojechac kawałek po stoku to też sobie dobrze poradzi.
http://allegro.pl/nowy-st...2183972286.html

kosmita - Śro 28 Mar, 2012

Co to jest ten rocker ?
faldzip - Śro 28 Mar, 2012

kosmita napisał/a:
Co to jest ten rocker ?

z tego co rozumiem, to jest to camber tylko w druga strone:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group