To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

martin.h - Sob 10 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
5min za każdy nieukończony OS, ale nie wiem do czyjego czasu.


3 min do czasu zwycięzcy OS'u w swojej klasie.

GeKo - Sob 10 Paź, 2009

my mistake ;) Dla mnie to całe superally to jeden shit, a już tym bardziej rozdzielanie tych rund na 2 dni.
martin.h - Wto 20 Paź, 2009

W przyszłym sezonie Nyga idzie w rajdy -> http://rajdy.autoklub.pl/...-nowikowa,26839
Ciekawi mnie gdzie będzie jeździć i z jaką licencją? Teoretycznie RSMP i RPP odpada.

106 - Wto 20 Paź, 2009

jak sie ma kase i mozliwosci to nic nie odpada. pisale ze mysli o S2000, a skoro
chwist zaczal od rsmp to nyga tez moze.

vojt3k - Wto 20 Paź, 2009

w takich przypadkach robią zwykle licencje na Słowacji i jest po temacie... :)
martin.h - Wto 20 Paź, 2009

Dlatego napisałem teoretycznie.

Swoją drogą ciekaw jestem jak mu pójdzie i w czym wystartuje, ale najlepszym wyjściem byłoby dla Niego C2 R2. W miarę tanio, a frajda podobna jak w czterołapie.

106 - Wto 20 Paź, 2009

nie znam goscia ale patrzac na rozmach z jakim idzie c2 r2 jakos takie skromne
sie wydaje. imho wybic bylo by mu sie jednak w stawce c2-jek bardzo ciezko.

martin.h - Wto 20 Paź, 2009

106 napisał/a:
nie znam goscia ale patrzac na rozmach z jakim idzie c2 r2 jakos takie skromne
sie wydaje. imho wybic bylo by mu sie jednak w stawce c2-jek bardzo ciezko.


Tylko, że jeździć N4 w RSMP, a GSMP to całkiem inny rozmach finansowy. Cały sezon GSMP to jakieś 1,5 rundy RSMP. Bez dodatkowego sponsora może być ciężko.

qbus - Wto 20 Paź, 2009

w rpp jezdzi gosc co nazywa sie Bozyk, lagadulla do niego wsiadl do auta teraz, Ci to podobno ida z pieknym rozmachem, treningi w szkolach rajdowych we wloszech, francji czy finlandi i ponoc zakupione juz 2xprotony s2000 dla niego i Beltowskiego... co z tego wyjdzie sie okaze ale pompa przed sezonem juz jest wielka.
106 - Wto 20 Paź, 2009

ok - ide sobie poplywac w wannie ;D nie mam nic wiecej do dodania w temacie
qbus pozamiatal

martin.h - Wto 20 Paź, 2009

qbus napisał/a:
w rpp jezdzi gosc co nazywa sie Bozyk, lagadulla do niego wsiadl do auta teraz, Ci to podobno ida z pieknym rozmachem, treningi w szkolach rajdowych we wloszech, francji czy finlandi i ponoc zakupione juz 2xprotony s2000 dla niego i Beltowskiego... co z tego wyjdzie sie okaze ale pompa przed sezonem juz jest wielka.


Nie żebym komuś zazdrościł, ale coraz bardziej rajdy (RSMP) stają się sportem dla bogatych. Brak pucharów (C2 R2 jakby nie było jest za drogie dla początkującego kierowcy), każdy wsiada do N4 lub S2000, i w końcu dojdziemy do sytuacji gdzie będą jeździć ludzie bogaci i tacy kierowcy jak Kajto zostaną odsunięci w kąt bo nikt nie będzie chciał ich sponsorować. Smutne, ale prawdziwe. Gdzie czasy wielkich teamów: TEDEX, Warka, Marlboro, Mocne, Sobieski, Toyota Poland itp. To se ne wrati :(

Marek23 - Wto 20 Paź, 2009

martin.h napisał/a:


Tylko, że jeździć N4 w RSMP, a GSMP to całkiem inny rozmach finansowy. Cały sezon GSMP to jakieś 1,5 rundy RSMP. Bez dodatkowego sponsora może być ciężko.

Poza tym jak na spadaniu zobaczysz drzewa, zacznie padac i bedzie dziurawo to sie takim co rajdy zaczynaja od 4wd szybko odechce,albo ich dzwon uświadomi.
Ja tam Nydze nie daje szans.

GeKo - Wto 20 Paź, 2009

Maras w sumie masz sporo racji, ale jednak motocykliści dają radę w rajdach, ich psychika jest bardziej odkręcona.
106 - Śro 21 Paź, 2009

Ze niby Kornicki? :) ale fakt janik sie za mocno rozkręcił w tym sezonie ;)
GeKo - Śro 21 Paź, 2009

miałem na myśli Rossiego, Janika, Abrama i po części Piotrka Barana też zaczynał od crossów i enduro tylko że w zawodach nie startował.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group