To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wakacje - Chorwacja

anjas - Pią 23 Sie, 2013

kamil napisał/a:
no szukam jakiś miejscówek w Cro dla dzieci, ale Zaton mnie trochę przeraża pod względm "konglomeratu turystycznego"


ośrodek jest rzeczywiście spory ale ja tłoku nie czułem, miliony ludzi ale na dużej powierzchni.
Nie jest to jakiś megawypas, ale w sumie fajne miejsce.

kamil napisał/a:
jakie tam w ogóle ceny ?


http://zaton.hr/cjenici/en_apartments.pdf

pP - Pią 23 Sie, 2013

jesli dla dzieciaków to tucepi...4km promenady, przy niech cały czas praktycznie plaza, czesciowo zasłonieta przez drzewa, mnostwo atrakcji, placów zabaw itp itd :)


sory rasta, mi się podobało :)

Michał - Pią 23 Sie, 2013

nie zadzerać z rastą !! tosz to prawdziwy Chorwat niemalże !!

was79 - Pią 23 Sie, 2013

Szorty jak w nba w latach 70 :faja:
Kamil ceny na terenie osrodka podawalem kilka stron wstecz

Janusz - Nie 25 Sie, 2013

Cytat:
Szorty jak w nba w latach 70 :faja:


eee tam, jeszcze kilka lat temu moja siostra miała takie do chodzenia "koło domu" :lol2:

qbica - Nie 25 Sie, 2013

Janusz napisał/a:
moja siostra


a zdjęcie siostry wklejałeś na forum? :>

Siadly - Nie 01 Wrz, 2013

Jechał ktoś trasą Rijeka - Ljubljana - Salzburg - Wiedeń? Warto? Wg mapy wygląda górzyście więc można by się spodziewać fajnej trasy... :>
106 - Nie 01 Wrz, 2013

jadac ta trasa przejedz przez knezak - bardzo fajny fragment drogi. bylem zachwycony.
spokojnie daloby sie tam wyscig gorski zorganizowac ;)

Cassis - Nie 01 Wrz, 2013

106, dokładnie, mistrz odcinek. Jechaliśmy tamtędy wracając z HR. Przy granicy HR z SI, po stronie słoweńskiej trzeba uważać bo stoi policja co kawałek.

Wracając do Polski pojechaliśmy do Jaskini w Postojnej. Super atrakcja. Drogo ale wg. mnie warto.

leszq - Czw 05 Wrz, 2013

Wybieram sie jutro do Dubrovnika. Znacie jakies miejsce do polecenia poza starym miastem? Jakaś fajna plaza w okolicach dubrovnika? mieszkam 170km od dubrovnika dlatego chcialbym tam raczej spedzic caly dzien. Duzo czasu trzeba na zwiedzanie? :wall:
Pirania - Czw 05 Wrz, 2013

Przez cały dzień jest co zwiedzać - rano oblecieć mury starówki (kilka godzin), potem oblecieć cały dół, a na koniec Dubrownik nocą i kolacja, tylko trzeba brac pod uwagę ze 4h na miejskim parking koło Starówy 150 zł xD
Chloru - Czw 05 Wrz, 2013

Kawałek wcześniej jest parking za 20 kuna /h. Też w pizdu drogo ale jednak trochę taniej.

Na mury najlepiej z rana podobno, mniejszy ruch. Cena za wejście 50 PLN/osobe ;)

rasta - Pią 06 Wrz, 2013

Ta mniejszy :lol2:
A co do parkowania to i za 5 kun się da tylko trzeba dymać przez całe miasto.
Ps. My też korzystaliśmy z tego parkingu po 20 skuna. :)

karoluPL - Pią 06 Wrz, 2013

Mnie niestety brałko czasu na Dubrovnik w tym roku, aczkolwiek całokształtem wakacji w Chorwacji byłem zachwycony.

No może oprócz masy polaczków strasznie panoszących się i starających się pokazać kim to oni nie są, "bo mnie kuurfa stać"

+ dobra była beka z przekonywanie polaków do wycieczek rejsowych na plaży " rakija i piwo bez limitu, mamy muzyke, na pewno bedzie ona tańczy dla mnie" -standardowa gadka :]



A co do trasy, całkiem fajna pod względem tuneli i widoków jest od strony Pragi, przez Linz aż do Graz, tyle ze trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami 2x 9 ojro za tunele.

dzik - Sob 21 Wrz, 2013

Polecam:
http://www.lataj.pl/promo...jlandia/bangkok

W grudniu wyskoczyć na dwa tygodnie, hotel na miejscu to 2000PLN za dwa tyg dla dwóch osób (ibis) lub taniej mniej znane.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group