To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

106 - Nie 27 Gru, 2009

nie mam excela... fydi jak wypadles w klasie, generalce? kto i czym najszybszy w osce?
fydi - Nie 27 Gru, 2009

a tak widzisz?
http://spreadsheets.googl...dhTzBUSFE&hl=en

106 - Nie 27 Gru, 2009

:love:
GeKo - Nie 27 Gru, 2009

Jak się zaopatrzę w jakieś gumy dla gejów to będę żądny rewanżu z Niemym :rotfl:
Misiek_lbn - Nie 27 Gru, 2009

co to za saxo 1998 ccm :?: o_O
10 w generalce

qbica - Nie 27 Gru, 2009



Tyle cyknąlem moim super compactem xD , ale ŁukaszS3 powinien miec pare lepszych fot wiec pewnie wrzuci jak sie pojawi :>

Wizualnie Loko i Niemy najszybsi z ekipy HH.org :]
A najlepszy byl dzwiek Markowej 106ki ;D

GeKo - Nie 27 Gru, 2009

Taaaa wrrrrrr zyzyzyz wrrrr zyyyyyzyzyzy :rotfl:
fydi - Nie 27 Gru, 2009

Loko xD :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
break lock!

Misiek_lbn - Nie 27 Gru, 2009

ok, ale nie każdy wie jak się nazywacie, więc może ktoś byłby uprzejmy napisać miejsca w generalce i w klasach ludzi z HH ;)
GeKo - Nie 27 Gru, 2009

Misiek trochę dedukcji. Fyderek, Lokajczyk. To chyba nie trudno ogarnąć :] Marka też mamy jednego.
Misiek_lbn - Nie 27 Gru, 2009

marka akurat dobrze wiem, a reszy nie ;)
już paczam co i jak :P

Marek23 - Nie 27 Gru, 2009

saxorulez napisał/a:
Marek23 napisał/a:
ale Niemy jest chyba szybszy od Rudego na 4...


czyli są szanse że mam szanse?

Zalezy co robiles z glowica ;D Ogolnie sa :*

michool_vt - Nie 27 Gru, 2009

fiu fiu, wysoko chlopaki zakonczyliscie, gratulacje :jupi:
k-mart - Nie 27 Gru, 2009

a w jakiej klasie jechal bym r5, 1721ccm, SOHC? :D
Loko - Nie 27 Gru, 2009

fydi napisał/a:
Loko xD :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
break lock!
Obrazek


Hahaha robimyy dym palimy to!!!!! :rotfl:


No to teraz moje wrażenia po pierwszym wypadzie do Tych. Jak widać na powyższym zdjęciu zapoznawałem sie z asfaltem :D , pierwszy przejazd bardzo, bardzo słaby wszystkie hamowania za wcześnie, nawierzchnia pozwalała na dużo więcej, za to w drugim przejeździe trochę przegiąłem i zrobiłem dwa hamowania jak na powyższym zdjęciu jak totalna ciapa, dla tych którzy nie byli hamowanie na zdjęciu to jest mocne zwolnienie do szykany z prędkości ok 130 i to pytanie na mecie do pilota "chyba zblokowaliśmy trochę koła?" :D . Trzeci przejazd to jedyny który mogę zaliczyć do udanych udało mi się mniej więcej ogarnąć jak trzyma asfalt i było całkiem fajnie. Zresztą widać po czasach, między pierwszym przejazdem a ostatnim jest ponad 3 sekundy różnicy :D

Tak na podsumowanie to bez dobrych opon slicków, nie ma tam za bardzo jak wpiąć się do walki o pierwsze miejsca klasy.

Miło było spotkać hothatchowych chłopaków i spędzić czas w super atmosferze, do zobaczenia na kolejnym sprincie, tym razem po śniegu ;) , mam nadzieje ze juz 10 stycznia :jupi:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group