To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 RSMP PZM GSMP

Anonymous - Pon 26 Paź, 2009

no i wszystko jasne, czyli ograniczeniem jest tylko 3 krotna jazda bez pomiaru czasu ;)
Bad-i - Pon 26 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
Marcel 08 napisał/a:
zgadza sie ale z KJSami jest tak, że 4 w ciągu roku lub 6 w ciagu 2 lat i teraz czy 21 pkt z R2 w ciagu roku zeby zdobyć R1 czy 21 w ciagu 1-2-3 lat czy wiecej .... kapiszi ;D


Rozumię, 21 pkt. można zdobywać nawet 10 lat. Przeczytałem cały regulamin uzyskiwania licencji i nie ma żadnych ograniczeń czasowych. W KJS'ach i RPP są, ale w RD-3L nie.


martin.h ja tez tak rozumiem regulamin. Dzwonilem do Szkuty on tez tak rozumie.

Niestety PZMOT odpowiedział mi ze w domysle te 21 pkt musisz zdobyc w czasie jednego sezonu. To mnie tylko martwi. Powtorze, PZMOT oczekuje ze zdobedziesz 21 pkt w ciagu jednego sezonu (mimo ze nie jest to dokladnie napisane w regulaminie uzyskiwania R1)

martin.h - Pon 26 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Niestety PZMOT odpowiedział mi ze w domysle te 21 pkt musisz zdobyc w czasie jednego sezonu. To mnie tylko martwi. Powtorze, PZMOT oczekuje ze zdobedziesz 21 pkt w ciagu jednego sezonu (mimo ze nie jest to dokladnie napisane w regulaminie uzyskiwania R1)


o_O

Myślę, że powinieneś się skontaktować z P. A.Górskim i niech On to dokładnie wytłumaczy dlaczego w regulaminie jest tak, a PZM-ot sądzi inaczej. Przejrzę też stare WRC gdzie było wszystko o RD-3L.

martin.h - Pon 26 Paź, 2009

Komentarz z Rallyonline dot. Cieszynki, dający wiele do myślenia:

Cytat:
Trasa była załatwiona, budżet również ale Pan Górski sobie coś ubzurał i nie podobały mu się trasy plan zabezpiexczenia bo wymyślił jakieś większe wymogi jakby to runda WRC była. Nie jest to dziwne Waszym zdaniem że dwa rajdy rozgrywane na podbeskidziu są w jednym roku odwoływane a wcześniej kandydowały do RSMP?? Według mnie to zemsta Górskiego za to że w Krakowie nic nie ma


Czy wierzyć tym wypowiedziom? Ja wierzę, bo od dawna było wiadomo jakie mają być OeSy, a budżet był zapięty już kilka miesięcy temu.

Andrzej Górski - gwóźdź do trumny polskich rajdów.

CHRZANEK - Pon 26 Paź, 2009

PZM = PZPN = zuo
Bad-i - Pon 26 Paź, 2009

a ja troche z innej beczki. Konczy sie sezon i zaczynają sie zastanawiające zmiany.

Kupiłem sobie dzisiaj WRC, a ze zawsze zaczynam od konca to sie troche zdziwiłem.

3 hondy na sprzedaż:

- Szeja
- Jędrusiński
- Maliński

Ciekawe co chłopaki szykują :)

Mick - Pon 26 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:

3 hondy na sprzedaż:

- Szeja
- Jędrusiński
- Maliński

Ciekawe co chłopaki szykują :)


S2000 z JM Inżyniering ze Zlina ;)

qbus - Pon 26 Paź, 2009

Bad-i nie chce nic krakac ale ty masz wiekszy problem, Kalina za dzwona na Dolnoslaskim (tez jechal bez pomiaru czasu) zostal zawieszony na rok. Niedlugo ma sie pojawic jakis komunikat gkss na ten temat.
106 - Pon 26 Paź, 2009

qbus napisał/a:
Bad-i nie chce nic krakac ale ty masz wiekszy problem, Kalina za dzwona na Dolnoslaskim (tez jechal bez pomiaru czasu) zostal zawieszony na rok.

heheh z jakiego powodu? to juz nawet strzelic normalnie nie mozna? ;D

Bad-i - Pon 26 Paź, 2009

qbus napisał/a:
Bad-i nie chce nic krakac ale ty masz wiekszy problem, Kalina za dzwona na Dolnoslaskim (tez jechal bez pomiaru czasu) zostal zawieszony na rok. Niedlugo ma sie pojawic jakis komunikat gkss na ten temat.


no chyba zartujesz ??

po pierwsze my napisalismy w formularzu ze wypadlismy z drogi i urwalismy wahacz

po drugie, niby dlaczego maja goscia zawiesic ?? czy w regulaminie jest napisane ze nie mozna wypasc z trasy ??

to jakas bzdura chyba

qbus - na jakiej podstawie zawiesili go na rok, tzn jaki pkt jakiego regulaminu mowi o takiej mozliwosci ?? Bo jezeli go juz zawiesili to rozumiem ze to jest jakos udokumentowane !!

jakiego typu on miał dzwon??

Marek23 - Pon 26 Paź, 2009

Mick napisał/a:
Bad-i napisał/a:

3 hondy na sprzedaż:

- Szeja
- Jędrusiński
- Maliński

Ciekawe co chłopaki szykują :)


S2000 z JM Inżyniering ze Zlina ;)

Za duzy przeskok sprżetowy jak na ich umiejętności. Kibicuje, ale wątpię, ze coś im z tego wyjdzie, poza wielkimi wydatkami.

Mick - Pon 26 Paź, 2009

Marek23 napisał/a:
Mick napisał/a:
Bad-i napisał/a:

3 hondy na sprzedaż:

- Szeja
- Jędrusiński
- Maliński

Ciekawe co chłopaki szykują :)


S2000 z JM Inżyniering ze Zlina ;)

Za duzy przeskok sprżetowy jak na ich umiejętności. Kibicuje, ale wątpię, ze coś im z tego wyjdzie, poza wielkimi wydatkami.


Oczywiście żartuje sobie, aczykolwiek byłaby to dość gruba przesiadka...
Nie wiem nawet co obstawiać, bo w N-ke to chyba nieopłacalne, a w ich przypadku nie są aż tak dobrymi kierowcami, żeby konkurować z S2000 jak Bufier... a S1600 już w polsce nie pojeździ raczej

106 - Pon 26 Paź, 2009

zostaje tylko puchar c2r2 ewentualnie moze puchar 207 rallye... jesli sie odbedzie
qbus - Pon 26 Paź, 2009

Cytat:
qbus - na jakiej podstawie zawiesili go na rok, tzn jaki pkt jakiego regulaminu mowi o takiej mozliwosci ?? Bo jezeli go juz zawiesili to rozumiem ze to jest jakos udokumentowane !!


nie wiem. wiem ze po jego dzwonie sie zrobil syf i od tego momentu zaczeli sie rzucac o opis m.in.
maja byc komunikaty gkssu w tej sprawie, maja one jeszcze dotyczyc wyprzedzan, wylotek w pole itp itd

Bad-i - Pon 26 Paź, 2009

no dobra komunikat komunikatem, ale na jakiej zasadzie i jakim prawem moga ukarac kogos wstecz...???


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group