To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

106 - Pon 28 Gru, 2009

ŁukaszS3 napisał/a:
fydi napisał/a:
aha nikt jeszcze nie napisał... 3 miejsce w naszej klasie SAXO ZOWY!!!

Jakiego ZOWY? Co to za saxo?

zowa napisał/a:
z auta jestem zadowolony i z motoru po zrobieniu tez jestem bardzo zadowolony.auto zapierdzela stasznie zreszta niech kubus napisze bo on to wszystko potrafi obiektywnie z prawego fotela ocenic :)co do silnkia jeszcze to brak w nim walkow,programu i kolektora.brakuje tez krotszej skrzyni 13x64

spokojnie objezdzam nasze krakowskie type R 3szt w tym 2x (212KM) i jedna serie,clio sporta,civica z motorem B16A2 w coupe(172KM) Ibize Cupre w TDi (seria 160KM) zrobione na (205KM) leona TDi(198KM) audi TT 1.8T quatro,306 GTI6,Rovera chyba 214 albo 216 Turbo(230KM) golfa II na ABF-ie zrobionym na 185KM BMki 328 i jeszcze pare innych wozkow :)

to saxo legenda....

fydi - Pon 28 Gru, 2009

Cytat:
już wiem czemu kolesie nas powyprzedali.
jak się szykany ładuje na wprost to parę sekund można urwać :wall: a nie były punktowane :wall: myślę że generalka "troszkę inaczej by wyglądała.
jak patrzę na te dochamowania to jest dramat.

o lol kurwa :D hahahhahahahahah

Maciusiowy - Pon 28 Gru, 2009

fydi napisał/a:
Cytat:
już wiem czemu kolesie nas powyprzedali.
jak się szykany ładuje na wprost to parę sekund można urwać a nie były punktowane myślę że generalka "troszkę inaczej by wyglądała.
jak patrzę na te dochamowania to jest dramat.

o lol kurcze hahahhahahahahah


grubo poszedł tym niebieskim saxo hahahahaha :D

Jacek - Pon 28 Gru, 2009

Maciusiowy napisał/a:
fydi napisał/a:
Cytat:
już wiem czemu kolesie nas powyprzedali.
jak się szykany ładuje na wprost to parę sekund można urwać a nie były punktowane myślę że generalka "troszkę inaczej by wyglądała.
jak patrzę na te dochamowania to jest dramat.

o lol kurcze hahahhahahahahah


grubo poszedł tym niebieskim saxo hahahahaha :D

ziom za taki manewr jaki zrobił ten koleś to wszystkim wkłada po 2 sekundy...co za szajs

Tomcat - Pon 28 Gru, 2009

Jacek, na jakich gumach jechałeś ? Faktycznie podsterownie wygląda, szczególnie na początku filmu i wydaje mi się że troche nerwowości się też wkradło. Może presja kolegów z hh :P Za to medal za odwagę się należy, podoba mi się taka agresywna jazda, szykan też mógłbym się od Ciebie uczyć (kiedyś o to się upomnę). Generalnie druga część filmiku wygląda fajnie i nie ma sie do czego doczepić... Jesteś pewny że za szykany kar nie było ? Może jakąś złapałeś. Teraz wlepiają 5 sekund za każde dotknięcie beczki, czy opon.
Maciusiowy - Pon 28 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:
ziom za taki manewr jaki zrobił ten koleś to wszystkim wkłada po 2 sekundy...co za szajs


domyślam się...masakra, jeżeli faktycznie nic za to nie dostał :)

Tomcat - Pon 28 Gru, 2009

Dobra, oglądnąłem filmik i jestem prawie pewny że były kary za szykany. Na owalu widać sędziego faktu. Kurde, tylko że w przy wynikach nie ma kar przy czasach przejazdu... Strasznie dziwna sprawa dla mnie.

Marek faktycznie szykane przeszedł pięknie, tylko stoszósty coś dziwnie brzęczy :P

GeKo - Pon 28 Gru, 2009

NIE BYŁO KAR!!! A sędzia faktu stał po to żeby ktoś ten burdel posprzątał ;) Pytanie czy chłopaki klepnęli nas bo poszli na wprost czy byli lepsi :]
Tomcat - Pon 28 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
NIE BYŁO KAR!!!


TO ŹLE !! :rotfl:

GeKo napisał/a:
A sędzia faktu stał po to żeby ktoś ten burdel posprzątał ;) Pytanie czy chłopaki klepnęli nas bo poszli na wprost czy byli lepsi :]


Jeśli to niebieskie Saxo z filmiku było wyżej od was, to masz odpowiedź... Gość powinien dostać taryfe. Dla mnie porażka. Po huy ustawiać szykany, skoro nikt ich nie pilnuje...

106 - Pon 28 Gru, 2009

ale z drugiej strony co mial zrobic jak przeplalowal hehe tez bym nie cofal,
przy normalnie nakladanych karach i tak juz by dostal kare za zerwanie
tasmy wiec... :]

GeKo - Pon 28 Gru, 2009

Przed nami było saxo Lesiaka i Zowy, które jeszcze to nie wiem.

Tomcat napisał/a:
TO ŹLE !!
Może to taki świąteczny prezent był :]
matt - Pon 28 Gru, 2009

dokładnie za coś takiego jak niebieskie saxo dostałem na tychach taryfę :> widzę, że AZT jednak trzyma poziom :]

dajcie jakieś video z przejazdami porządnego auta ... czyli willego fydiego :rotfl:

fydi - Pon 28 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Przed nami było saxo Lesiaka i Zowy, które jeszcze to nie wiem.

wygrał rafał kręcioch czy jakoś tak

to już przynajmniej drugie Tychy w których jadę gdzie nie liczą szykan. totalnie z dupy to jest. chyba chcieli dobrze ale nie pomyśleli

Jaco - Pon 28 Gru, 2009

Tomcat napisał/a:

Jeśli to niebieskie Saxo z filmiku było wyżej od was


numerek 35, na zimówce 165, która przestałą istnieć w połowie imprezy raczej wyniku nie da rady zrobić..

qbica - Pon 28 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:

marek 1:47 w szykanie (książkowo)
http://www.youtube.com/watch?v=O9-phmcQEdQ


ach przejscie Marka23 przez szykane bajka xD niektorzy sobie na tych szykanach pewnie sporo czasy poprawili :lol2: powinni brac u Was lekcje skrecania ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group