To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Jaco - Pon 28 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:

marek 1:47 w szykanie (książkowo)
http://www.youtube.com/watch?v=O9-phmcQEdQ


moim zdaniem to białe saxo przed Markiem ładniej pojechało tą szynake - ciaśniej na wyjściu tylko że lusterko delikatnie dostało..

Niemy - Pon 28 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Jak się zaopatrzę w jakieś gumy dla gejów to będę żądny rewanżu z Niemym


ależ po co się tak spinać, niech zostanie tak jak jest :D

fydi - Pon 28 Gru, 2009

no i jest

k-mart - Pon 28 Gru, 2009

ach, pieknie :)
zazdroszcze sprzetu :oops:

fydi - Pon 28 Gru, 2009

k-mart napisał/a:
zazdroszcze sprzetu :oops:

ziom nie zazdrość tylko składaj swój!

qbica - Pon 28 Gru, 2009

fydi napisał/a:
no i jest

ładny sprzet :] a co sie stalo ze przedni zderzak pekniety? Na tym sprincie gdzies przywaliles? :>

fydi - Pon 28 Gru, 2009

nie. był już od początku mojego użytkowania kiedyś się go wymieni bo cały tak odstaje
kubas - Pon 28 Gru, 2009

kurcze zajebiscie williams lata ! brawo fydi :)
GeKo - Pon 28 Gru, 2009

Fydi a co to za odgłos takiego świstu trochę szperunkowego? łożysko na alternatorze?
fydi - Pon 28 Gru, 2009

chyba wspomaganie

właśnie taki mały OT cały czas wylewa się mnie ten płyn z wspomagania przez korek chyba. sprawdzam za każdym razem i coś w tym zbiorniczku zawsze jest, a w sumie to już sporo się tego wylało. właściwie to wszystko jest upierdolone w tym płynie. teraz takie pytanie olać to czy coś dolać do tego zbiorniczka

Loko - Pon 28 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:
Maciusiowy napisał/a:
fydi napisał/a:
Cytat:
już wiem czemu kolesie nas powyprzedali.
jak się szykany ładuje na wprost to parę sekund można urwać a nie były punktowane myślę że generalka "troszkę inaczej by wyglądała.
jak patrzę na te dochamowania to jest dramat.

o lol kurcze hahahhahahahahah


grubo poszedł tym niebieskim saxo hahahahaha :D

ziom za taki manewr jaki zrobił ten koleś to wszystkim wkłada po 2 sekundy...co za szajs


Ale on był za nami wiec i tak nam nie włożył, no a 3 saxo które były przed nami no co tu dużo mówić patrząc na filmiki po prostu pojechały lepiej ;) plus zielone mocno się trzymało w zakrętach, pewnie dobre gumy.

k-mart - Pon 28 Gru, 2009

fydi napisał/a:
chyba wspomaganie

właśnie taki mały OT cały czas wylewa się mnie ten płyn z wspomagania przez korek chyba. sprawdzam za każdym razem i coś w tym zbiorniczku zawsze jest, a w sumie to już sporo się tego wylało. właściwie to wszystko jest zapinam w kalesony w tym płynie. teraz takie pytanie olać to czy coś dolać do tego zbiorniczka


kurde w kazdym clio to mialem. Te zbiorniczki pekaja, albo kupisz nowy, albo bedziesz sprawdzal regularnie czy jest plyn by nie uszkodzic wspomagania.

rzeźnik. - Wto 29 Gru, 2009

dokładnie wszystkie się pocą na zakrętach , gratki jeszcze raz
Tomcat - Wto 29 Gru, 2009

jako ex 400 metrowiec i wannabe rajdowiec oficjalnie mówię, że fydi bardzo ładnie jechał i na dobrej gumie można walczyć o podium. brawo !
Marek23 - Wto 29 Gru, 2009

Kazdy musi wiedziec jak pojechal i na ile pojechal. Ja moj ostatni przejazd pojechalem na 98% moich mozliwosci i auta/opony, zrobilem 2.09,2 , to nadal
2 sek gorzej niz najszybsze fwd. Wiadomo,ze clio byloby inaczej,ale wygrywac sprzetem to nie zajawka. Ja pewno 106 jeszcze wpadne tam raz, bez przerywania i na normalnej oponie i moze z krotkim przelozeniem.Choc szczerze to Dayton,az tak zle nie trzymal.
Summa summarum, osobiscie dostalem po tylku. ale jakos nie mam doła, bo czuję,
że jeszcze tam wrócę moim niebieskim bzyczkiem.
W przyszlym roku Tychy maja wykorzystywac jakies stare drozki toru Tychy, ktore juz dawno sa zapomniane. To moze spowodowac, ze moc i slik nie beda dawaly az takiej przewagi.

Jeszcze raz gratki dla Niemego,jestem w szoku,ze bez bledow na debuicie dojechal.

PS. Nie zaliczanie szykan to jakis bezsens. Poza tym wedlug mnie, powinni zamiast nudnych szykan ukladac z tego jakies techniczne szybkie partie. Ale kazdy lubi miec trase pod siebie,normalka :rotfl:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group