To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Bonczek - Śro 13 Paź, 2010

TomsoN napisał/a:
ja chętny w zimę, bo wtedy nawet pugiem mogę przyatakować tylko jakąś oponę zanabędę drogą kupna ;-)


Pisze się pług a nie pug - będziesz przygotowywał trasę? :rotfl:

GeKo - Śro 13 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
Gdzieś w bieczadach podobno jest taki plac i tam sie coś takiego organizuje, ale to raczje jak trening dla zawodników RPP...


Ja wiem gdzie :D

Jakby było więcej chętnych i pewne warunki zimowe, to mogę dla powiedzmy 6-7 aut ogarnąć nocleg w Agro z mega wypas jedzeniem. Propozycja taka aby zatrudnić Barta i jego sprzęt na zabranie odpowiedniej ilości sprzetu zapasowego.
W Dzien latamy po lotnisku, w nocy po OSach na radia. Ja kiedyś tam zrobiłem 400 OSowych w ciągu 2 dni.

Loko napisał/a:
Stf napisał/a:
się obudziliście z tym upalaniem jak za tydzień ma śnieg spaść



Dla niektórych to właśnie początek "sezonu"

Przedrzeźniając Rastę można by napisać:

Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na wioski po śniegu, wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z mocnymi wózkami.
_________________


+1

Loko - Śro 13 Paź, 2010

GeKo napisał/a:
Janusz napisał/a:
Gdzieś w bieczadach podobno jest taki plac i tam sie coś takiego organizuje, ale to raczje jak trening dla zawodników RPP...


Ja wiem gdzie :D

Jakby było więcej chętnych i pewne warunki zimowe, to mogę dla powiedzmy 6-7 aut ogarnąć nocleg w Agro z mega wypas jedzeniem. Propozycja taka aby zatrudnić Barta i jego sprzęt na zabranie odpowiedniej ilości sprzetu zapasowego.
W Dzien latamy po lotnisku, w nocy po OSach na radia. Ja kiedyś tam zrobiłem 400 OSowych w ciągu 2 dni.

Loko napisał/a:
Stf napisał/a:
się obudziliście z tym upalaniem jak za tydzień ma śnieg spaść



Dla niektórych to właśnie początek "sezonu"

Przedrzeźniając Rastę można by napisać:

Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na wioski po śniegu, wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z mocnymi wózkami.
_________________


+1


kusi kusi kusi, zresztą tak jak mówiłem jak kiedyś opowiadałeś nam o tym wypadzie przy piwku to dla mnie jest to istna bajka, jakoś styczeń luty mam trochę wolnego ;D

Coraz mocniej rozważam opcje podniesienia saxo na zimę :D

Jacek - Śro 13 Paź, 2010

Yarko napisał/a:
rasta napisał/a:
Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na Lap Race wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z Hundami.


to fakt, teraz chętnie skoczyłbym na ułeż :)

skoczcie parę metrów miedy drzewami na kątrze przy 130km/h to poczujecie adrenalinę...
tylko rajdy

kosmita - Śro 13 Paź, 2010

Jacek napisał/a:
kątrze




O to chodzi ? :>

Jacek - Śro 13 Paź, 2010

tak o to, a jak się pobawisz to zgaś światło
Yarko - Śro 13 Paź, 2010

Jacek napisał/a:
Yarko napisał/a:
rasta napisał/a:
Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na Lap Race wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z Hundami.


to fakt, teraz chętnie skoczyłbym na ułeż :)

skoczcie parę metrów miedy drzewami na kątrze przy 130km/h to poczujecie adrenalinę...
tylko rajdy



niestety, jak na razie muszę zadowolić się seryjnym samochodem na nudnym uęężu

Jacek - Śro 13 Paź, 2010

Yarko napisał/a:
Jacek napisał/a:
Yarko napisał/a:
rasta napisał/a:
Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na Lap Race wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z Hundami.


to fakt, teraz chętnie skoczyłbym na ułeż :)

skoczcie parę metrów miedy drzewami na kątrze przy 130km/h to poczujecie adrenalinę...
tylko rajdy



niestety, jak na razie muszę zadowolić się seryjnym samochodem na nudnym uęężu

:] ;)

Janusz - Śro 13 Paź, 2010

ja sie pytam... Dlaczego toyota nie narobila nam wszystkim wstydu? :d
Jacek - Śro 13 Paź, 2010

macie swoje 5 minut :faja:
rasta - Śro 13 Paź, 2010

Jacek napisał/a:
Yarko napisał/a:
rasta napisał/a:
Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na Lap Race wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z Hundami.


to fakt, teraz chętnie skoczyłbym na ułeż :)

skoczcie parę metrów miedy drzewami na kątrze przy 130km/h to poczujecie adrenalinę...
tylko rajdy


100% prawda, czekałe kto napomknie o rajdach :D

Rasputin - Śro 13 Paź, 2010

rasta napisał/a:
Jacek napisał/a:
Yarko napisał/a:
rasta napisał/a:
Wiem, że się powtarzam, ale zapraszam na Lap Race wtedy poczujecie co to znaczy prawdziwa jazda bez trzymanki oraz prawdziwą adrenalinę. Fajnie było by pojawić się wiekszą ekipą pod szyldem HH i powalczyć z Hundami.


to fakt, teraz chętnie skoczyłbym na ułeż :)

skoczcie parę metrów miedy drzewami na kątrze przy 130km/h to poczujecie adrenalinę...
tylko rajdy


100% prawda, czekałe kto napomknie o rajdach :D

To może kolejne upalanie na Rajdzie Polskim :rotfl: ??

kosmita - Śro 13 Paź, 2010

Jacek napisał/a:
tak o to, a jak się pobawisz to zgaś światło


Dobrze tato

jarek-malopolska - Śro 13 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
ale co ?? nie ogarniam o co Ci chodzi

Janusz chodzi mi o to, że na prawde dobrze z tego wyszedłeś, kiedyś miałem podobna akcje tylko jechałem na prawym i skończyło się "ale urwał" poł prawej strony + przetoczeniem przez dach, dlatego nie wiem czy zrobiłeś to z pełną premedytacją czy tak ci się pojechało ale dobrze z tego wyszedłeś.. :faja:

M - Czw 14 Paź, 2010

Tylko rajdy! Od dzisiaj to moje motto!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group