To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

gaugan - Sob 15 Mar, 2008

proste, ze 5 rano na nogach! GOOOOOOOOO BOB!
Anonymous - Sob 15 Mar, 2008

polsat mial nosa i kupili f1 jak tylko uslyszeli ze jakis lepek niezle sie sciga, no i ze to ogolnie niezly sport moze kiedys sie w nim znajdzie, dali na tv4, olewka. no i wygrali kolo fortuny jak sie robert pojawil to od razu bach na sam Polsat... W stanach ogladalem na SPEED i gosc podchodzil do przynajmniej czterech drajwerow i sobie gadali - czy to jeszcze czekajac czy jak juz siedzieli w boidach. Gosc wiedzial kto jest kto, jakie sa ploty, znal kazdego mechaniora, mistrz... ale co 2min reklama, a u nas przynajmniej nie przerywaja wyscigu.



ps. ciekawe czy lachim wczoraj wytrzmal, bo cos sie odgrazal a go tu nie widzialem o 4 :)

r26rulez - Sob 15 Mar, 2008

JIMEK napisał/a:
ps. ciekawe czy lachim wczoraj wytrzmal, bo cos sie odgrazal a go tu nie widzialem o 4



no musze powiedziec ze przysnalem, ale sms ( o 4:40)od taty z austrii mnie obudzi :D no i ten piekny moment widzialem na zywo :)
jak ktos nie ma gdzie ogladac jutrzejszego wyscigu to zapraszam do siebie-- chetni PW

r26rulez - Sob 15 Mar, 2008

lenny napisał/a:
ale pierdzielony polsat wogole nie pokazuje calej tej otoczki przed i po wyscigu... naprawde jebiste sa relacje na dsf wlasnie, godzina przed wyscigiem a tam typek z mikrofonem i karerka lata po boksach... to jest to! powinni zabrac polsatowi f1!! tvn dalby rade!!!


godzine przed wyscigiem ogladam zawsze rtl--- i nic mnie to nie obchodzi ze nic nie rozumiem :D :D

anjas - Sob 15 Mar, 2008

lenny napisał/a:
ale pierdzielony polsat wogole nie pokazuje calej tej otoczki przed i po wyscigu... naprawde jebiste sa relacje na dsf wlasnie, godzina przed wyscigiem a tam typek z mikrofonem i karerka lata po boksach... to jest to! powinni zabrac polsatowi f1!! tvn dalby rade!!!


na polsacie sport chyba pokazują więcej? jutro się przekonam :)

wogóle to niezłe jaja. Wziąłem sobie cyfrowy polsat, podpisałem umowę na jakiś tani pakiet familijny (38 zeta), chodziło mi właściwie tylko o polsat sport, bo inne kanały mam na cyfrze, a oni mi włączyli wszystko. Odbieram wszystkie kanały filmowe, muzyczne itp... Ciekawe kiedy się skapują i wyłączą. Ale na razie mam full wypas :)

strick - Sob 15 Mar, 2008

Ja kiedys dla F1 miałem cyfre specjalnie, gdzie było 8 kanałow i mozna było sobie ogladac co sie chciało :)
Anonymous - Sob 15 Mar, 2008

Bedzie pobutka jutro rano ale juz sie niemoge doczekac, co z tego ze 4 noc z rzedu zarwana. Kubica na pudlo :rotfl:
lenny - Sob 15 Mar, 2008

anjas napisał/a:
Ale na razie mam full wypas


spoko, juz dzwonilem... jutro rano ci wylaczą:)

andrzejku, sprawdz prosze jutro ile pokazuja z kulis GP... czy pokazuja co sie dzieje w boksach, na torze przed wyscigiem... czy pokazuja konferencje po..??? plizzz...
bo jesli tak to bieeereeee platforme polsatu.. moze paszport do tego dostane..?!?!:)

Gaydek - Sob 15 Mar, 2008

JIMEK napisał/a:
Gosc wiedzial kto jest kto, jakie sa ploty, znal kazdego mechaniora, mistrz...

Bo ten gość to Peter Windsor, dziennikarz z F1 Racing. W 2006 r. podczas GP Kanady rozmawiał m. in. z Robertem.

anjas - Sob 15 Mar, 2008

lenny napisał/a:
andrzejku, sprawdz prosze jutro ile pokazuja z kulis GP... czy pokazuja co sie dzieje w boksach, na torze przed wyscigiem... czy pokazuja konferencje po..??? plizzz...
bo jesli tak to bieeereeee platforme polsatu.. moze paszport do tego dostane..?!?!:)


ok, zobacze i zdam relacje. Studio zaczyna się o 4.30 na godzinę przed wyścigiem, więc może coś ciekawego pokażą.

A potem, po wyściu jest studio i analiza wyściu. Zobaczymy na ile profi to robią :)

DeeS - Nie 16 Mar, 2008

ja dopiero z miasata wrocilem ...:>
kubas - Nie 16 Mar, 2008

Ehh co za wyscig... szkoda roberta.
Gaydek - Nie 16 Mar, 2008

Not nice at all :| .

BTW na RTLu jest dużo przed i konferencja po GP.

Bad-i - Nie 16 Mar, 2008

ten wyscig to jakas tragedia........ z tego co wyczytalem to bledem byl drugi zjazd w czasie neutralizacji (po wyjezdzie 10 pozycja) - nie rozumiem ich taktyki
rasta - Nie 16 Mar, 2008

Ja taktyki zasranego biemdebilwu nie rozumie już od zeszłego roku :wall:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group