To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Jacek - Śro 30 Gru, 2009

eee tam na oko juz widać 5,7s ja sie jaram
kaco_d - Śro 30 Gru, 2009

a jak to jest, że Janota latał bokami cienkim bez kasku, jakby pokazowke klepal poza kolejnoscią...?
gratki chopaki, dobrze bylo!!

Jacek - Śro 30 Gru, 2009

Janota jechał jako K i tak właśnie sobie leciał
k-mart - Śro 30 Gru, 2009

jacek czajka napisał/a:
jako K


jakto jako ja? o_O

GeKo - Śro 30 Gru, 2009

Kręcioch. Nie ma co idzie mu ta fura i chłopach tez skręcać potrafi.


Loko - Śro 30 Gru, 2009

Oglądałem onborda kilka razy, i chyba na prawde idzie mu ta fura, bo w miejscach takich jak start, gdzie długo się idzie ogniem on zapinał 4 bieg, u mnie dokręcałem 3, ale w miejscach takich jak przed metą odejście od szykany, które było krótkie, to w tym samym miejscu dokręcałem 2 bieg. Więc wnioskuje ze nie ma krótszej skrzyni tylko auto się lepiej odpycha. ;)
fydi - Śro 30 Gru, 2009

musi to iść, bo idealny przejazd to nie był :P
106 - Śro 30 Gru, 2009

Loko napisał/a:
chyba na prawde idzie mu ta fura, bo w miejscach takich jak start, gdzie długo się idzie ogniem on zapinał 4 bieg, u mnie dokręcałem 3

imho skrzynia tam to 13x61 lub 13x64 bo jest bardzo krotko.. auto faktycznie dosc
zwawe, ale skrzynia robi duza robote.... w bilgoraju pod koniec prostej startowej
u siebie zapinalem 4 u ciebie jak pamietam bylo 3, a pewnie roznicy duzej
w predkosci nie bylo

Loko - Śro 30 Gru, 2009

No chyba ze krótsza skrzynia, to w takim razie szybiej przejeżdzałem ostatnią szykanę bo odcięcie przed metą mieliśmy idealnie w tym samym momencie, a zeby tak było to musiał bym mieć tam wiekszą prędkość. :d
GeKo - Czw 31 Gru, 2009

Czyli jest do zlania :] Bartek a może wspomożesz ekpię HH na następnej imprezie?
Bart - Czw 31 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Bartek a może wspomożesz ekpię HH na następnej imprezie?


dobrze, GeKon, wspomogę... modlitwą xD

GeKo - Czw 31 Gru, 2009

Ty nam wymódl śnieg na 10 stycznia :]
Przem_106 - Czw 31 Gru, 2009

Tez przejzałem ten onboard i za wiele do jezdzenia w tych Tychach nie ma :>
3 przejazdy po ok 2 min. daje ok 300 sek. ostrej jazdy. Troche mało. Poza tym trasa mało wymagająca.
U nas na supersprintach jest ok 1000 sek jazdy i moze wolniej, ale zdecydowanie trudniej technicznie.

Loko - Czw 31 Gru, 2009

GeKo napisał/a:
Ty nam wymódl śnieg na 10 stycznia :]


O potwierdzam i przyłaczam sie do modlitwy, jak tylko sypnie to jestem na 100%

Marek23 - Czw 31 Gru, 2009

Mam slabego neta i nawet filmiki sie nie odpalaja... Krecioch to ten co wyjal fwd w Tychach?

Mnie 10 nie bedzie,ale byc moze na nastepna eliminacje wpadam, byleby te przerywanie zlikwidowac.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group