To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Radom 9 Październik- Upalanie

Janusz - Czw 14 Paź, 2010

jarek-malopolska napisał/a:
Janusz chodzi mi o to, że na prawde dobrze z tego wyszedłeś, kiedyś miałem podobna akcje tylko jechałem na prawym i skończyło się "ale urwał" poł prawej strony + przetoczeniem przez dach, dlatego nie wiem czy zrobiłeś to z pełną premedytacją czy tak ci się pojechało ale dobrze z tego wyszedłeś.. :faja:


niby samochód zrobił dokładnie to co chciałem i jak chciałem, choć nie do końca bo w moim przekonaniu miał się zmieścić, i byłem mocno zaskoczony ze tego nie zrobił ;/ Ale oczywiście było duzo szczęścia ze nic nie chwyciło mi np. tylnego koła bo by sie mogło skończyć tak jak u Twojego kolegi ;/

pP - Czw 14 Paź, 2010

po prostu miałeś potem egzamin i wiedziałeś, że nie możesz strzelić dacha..proste..

poza tym jesteś taki ładny ;D

Bart - Czw 14 Paź, 2010

tak przy okazji Januszku, piękny młodzieńcze, jak poszedł egzamin?
Zdążyłeś?

Janusz - Czw 14 Paź, 2010

Bart napisał/a:
tak przy okazji Januszku, piękny młodzieńcze, jak poszedł egzamin?
Zdążyłeś?

zdazyłem :D w Krakowie byłem w 2 godz i 10 minut :D a pod sala w 2godziny i 40 minut :P nie pytajcie jak jechałem :)

ale mogłem zostać :) moja ulubiona Pani Ania, zmieniła dotychczasowe zasady obowiązujące na egzaminie w momencie rozdawania karetek :) Trochę się jeszcze pokłóciliśmy, no i mogłem zacząć pisać. Tak czy siak wyników jeszcze nie mam, a sesja kończy się jutro. Co nie zmienia faktu ze raczej nie mam na co liczyć :D po prostu będę lżejszy o 150 zł za warunek, i jeszcze kilka razy ja spotkam :D

apropo, czy ktoś tu się zna na prawach studenta itp ??

zefir - Czw 14 Paź, 2010

prawa studenta a respektowanie ich a zglaszanie ich do dziekana to 3 rozne kwestie :D
Janusz - Czw 14 Paź, 2010

Cytat:
prawa studenta a respektowanie ich a zglaszanie ich do dziekana to 3 rozne kwestie :D


sad cywilny pozostaje :D

bizon - Czw 14 Paź, 2010

Janusz napisał/a:
moja ulubiona Pani Ania


jakas fajna? ;D

Janusz - Czw 14 Paź, 2010

bizon napisał/a:
jakas fajna? ;D


taaaa...
to jak, ogarnia ktoś takie rzeczy ??

GeKo - Czw 14 Paź, 2010

Janusz, Bierz Warunek i nie pajacuj, można iść na żylety jak już masz komis z warunku. My sie raz postawiliśmy po 1 terminie warunku jak kobita nam skróciła czas egzaminu względem poprawek. Poszliśmy do dziekana on że OK że pogada bla bla bla. Tak pogadał że na 2 terminie warunku było o połowe czasu mniej i nikt nie zdał. Wylądowaliśmy wszyscy na komisie.
Janusz - Czw 14 Paź, 2010

ziom, ja chce coś ogarnąć jak już zdam :)
zefir - Czw 14 Paź, 2010

ogarnij sobie cokolwiek jak skonczysz studia ;) )))
Yarko - Czw 14 Paź, 2010

właśnie, bo jeszcze Pani Ania z koleżankami Cię dojedzie...
Janusz - Czw 14 Paź, 2010

Cytat:
ogarnij sobie cokolwiek jak skonczysz studia ;) )))


muszę obronić prace czy przed?? bo to ostatni egzamin w sumie :P

zefir - Czw 14 Paź, 2010

zalezy jaka masz promotorke:D
doswiadczenie po skonczeniu dwoch uczelni mowi mi zeby zamknac jape do czasu obronienia sie ;D

pozniej moga na huya naskoczyc

Janusz - Czw 14 Paź, 2010

zefir napisał/a:
pozniej moga na huya naskoczyc



na zamkniecie japy już trochę za późno :D

tak czy siak, po zakończeniu szkoły to mi sie nie będzie chciało jej ganiać :P

a ja mam mega promotora :D koleś ma z 60 lat i piane co ma 20, notabene chyba kończyła nasza uczelnie, do tego na innej uczelni jest wysoko postawiony :D ale to taka ciekawostka, temat o upalaniu a nie obgadywaniu wykładowców :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group