To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Tu się witamy...

Anonymous - Śro 26 Lip, 2006

Witam,

Mówisz że od kilku dni jestes najszcześliwszym facetem na świecie :P :D
Jak będziesz miał to zapodaj fotkami! Czerwonego VTS'a jeszcze nie widziałem, hmmm...., no chyba raz ale i tak jestem ciekaw twojego :]

Pozdrawiam

Anonymous - Śro 26 Lip, 2006

tylko Adamant Engineering! Żadne tam Julianowskie, przerabiałem temat, szkoda słów...
Loko - Śro 26 Lip, 2006

Witam witam, no i stałeś się posiadaczem prawie identycznego saxolota jak mój :D , gratulacje, pamiętaj że czerwone są szybsze :D
Michał - Śro 26 Lip, 2006

Loko , sprotstuje , pochodne czerwonego :D
grzech - Śro 26 Lip, 2006

saxorulez ano ... widze ze wiesci sie szybko rozchodza :570:

[ Dodano: Sro 26 Lip, 2006 ]
royb, juz zostal opisany na tym forum http://forum.hothatch.org...=asc&start=360.
Niewiele na razie moge dodac, no moze tylko tyle ze po wizycie w servisie Citroen w Piasecznie dowiedzialem sie ze oprocz tego ze "silnik cieknie jak prosiak" (syntetyku juz tam nie wleje) to reszta jest OK.

Nie mam na razie kwitow wiec oprocz chyba ze 2 nocnych przejazdzek po okolicznych wioskach, stoi :567:

Mozecie doradzic gdzie w okolicy Wawy mozna troche pouczyc sie tym jezdzic ? jakies ciekawe, krete odcinki ?

saxorulez - Śro 26 Lip, 2006

grzech napisał/a:
silnik cieknie jak prosiak


dla mnie to on normalnie wyglądał.... zacznij od wymiany korka od wleu oleju, wyczyść silnik i zobacz czy oby napewno cieknie z niego.. korki mają tendencje do ciągłe popuszcznia w dużych ilościach. Na tym forum jest sporo saxofonów i nie ma chyba żednego z któregoś by coś ciekło... a są starsze od Twojego :)

Loko - Śro 26 Lip, 2006

Zgada się spod korka oleju cieknie, chyba ten typ tak ma. U mnie też zawsze jest mały zaciek. Ale sam silnik jako taki nie popuszcza oleju spod czapki,a mój saxofon jest 2 lata starszy od twojego :)
Ale z tym cieknięciam Łukaszu to nie trafiłęś :D bo są na tym forum saxofony z których cieknie :D , u mnie zaczełą niestety cieknąć z popmy wspomagania :/ mam nadzieje ze da się tam wymienić jakąś uszczelke i tak do pary skrzynia się spociła, ale też mam nadzieje ze da się to jakoś uszczelnić, bo wymiana obu tych elementów mi się wcale ,ale to wcale nie podoba :D

saxorulez - Czw 27 Lip, 2006

z pompy w którym miejscu? Jesli z pomiędzy metalowego przewodu który wchodzi do pompy towystarczy go dokręcić (jest taka nakrętka pomiędzy przewwodem a pompą..) a druga opcja to ze cieknie Ci z obudowy.. to też sie da uszczelnić ale lepiej zrobić to wczesniej bo potem to już po ptakach...
Loko - Czw 27 Lip, 2006

Cieknie z obudowy, w miejscu, gdzie są śruby i jedna część pompy jest przykręcona do drugiej. Ale jak to się uszczelnia? tam jest jakaś uszczelka na łączeniu tych elementów i trzeba ją wymienić? Czy jakaś rzeźba artystyczna do tego jest potrzebna?
saxorulez - Czw 27 Lip, 2006

rzeżba jeśłi sie nie mylę..
Anonymous - Śro 09 Sie, 2006

Witam wszystkich.
Jestem Michał, przez większośc swojego zawodowego życia zajmowałem się tuningiem. Mam zamiar zajmować się nim nadal. Poruszam się dwoma pojazdami Pug 309 i Fabia Combi TDI. O ile skoda jest prawie seryjna to Pug przeżył w swoim 17 letnim życiu kilka modyfikacji. Przyszedł na świat jako 3 drzwiowy srebrny HB z silnikiem 1,6. Opisywanie wszystkiego co w nim i z nim zrobiem może być nudne dlatego napisze tylko to co jest najważniejsze. Auto dostało dużo częsci z kilku 205 GTI, m.i.n. silnik 1,9, hamulce, zawieszenie, koła i kilka innych gadzetów. Driver siedzi sobie w BiMarco C a pasażer będzie siedzieł wkrótce. Obecnie auto jest już bardzo "zmęczone" i kłania mu się remont ale jeszcze daje radę.
Skoda toczy się na lekkich 15", klocki zielone EBC pomagają powstrzymać 122 KM i 280 Nm. Ma kilka dodatków typu koncówki remusa, gałę Sparco i nakładki na pedały od TT. Auto to ma służyć dojazdom do pracy i wypadom na wakacje (Warszawa-Spit w 14,5h).

Założyłem klub PSC i nadal jestem jego prezesem
W ramach klubu, uczestniczyłem w budowie 205 z silnikiem Mi16 (dwa razy taka operacja była przeprowadzona), coś dołożyłem do 206 1.4 Turbo i wiele innych śmiesznych projektów prawie zawsze związanych z autami z nad Sekwany.

Pozdrawiam wszystkich.

106 - Śro 09 Sie, 2006

ciekawe projekty : ) witam!
strick - Śro 09 Sie, 2006

Fajne projekty! Witam
Anonymous - Śro 09 Sie, 2006

Piszą zeby sie przywitac to sie Witam ;D
Siema :564:

Dariano - Czw 10 Sie, 2006

Witam nowych :) PSC widzialem reklame lub logo na rajdowce peugeot 206 gdzies


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group