To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Saxo 16v ,moc

Marek23 - Czw 23 Sty, 2014

A gdzie moge schamowac auto w Krk? Czy trzeba jechac do Kato?

Co do mocy nawet nie spytalem. Ale z tego co kojarze takiego auto ma wypluc pewno ze 150 koni spokojnie zestrojone. Bez strojenia pewno bedzie pare kucy mniej.

106 - Czw 23 Sty, 2014

najblizej siebie i mechanika masz http://www.detech.pl/

wyniki powtarzalne, jako przed i po sie nada. robilem tam kilka pomiarow.

jak za glowice 16v, walki + robocizne i czesci typu uszczelka, plyny, filtr, olej to cena smiesznie niska...

Marek23 - Czw 23 Sty, 2014

Ok, a na zimówce 165 się schamuje czy mogą być jakieś problemy z przyczepnością?
106 - Czw 23 Sty, 2014

na 175/55/15 hamowalem. na 165 nie mam pojecia.
Mrozu - Czw 23 Sty, 2014

a te wałki to przerabiane seryjne czy coś innego? Głowica zostaje na seryjnych zaworach czy na większych?, bo zastanawiam się nad zaworami takimi jak były w Xsara 1.6 110km i nie wiem czy warto czy nie
GeKo - Pią 24 Sty, 2014

Marek23 napisał/a:
A gdzie moge schamowac auto w Krk?


Niepołomice Termanowscy.pl Chyba najlepsza hamownia w okolicy Krk.

Ja Detechu nie polecam, wręcz odradzam.

Marek23 - Pią 24 Sty, 2014

A już nie dopytałem o tych wałkach. Zawory zostają. Pewno można zmienić,ale mam jeszcze tyle innych rzeczy do zapłacenia a propos saxo i ogólnie startów,że tne koszty.
jarek-malopolska - Pią 24 Sty, 2014

Marku ja tez ci odradzan deTech hamowalem tam sie w zimie 165/65/14 i auto najnormalniej w swiecie sie panu slizgalo a on twierdzil uparcie ze jest zaburzona praca wtryskow czy cos takiego. Reszta hamownii raczej po drugiej stronie Krk tak ze ci termanowscy co sa w stefie przemyslowej w niepolomicach najlepsza opcja z tej strony Krakowa. Mrozu oto co Maras napisal jest na seryjnych zaworach bo tak jest w homo ze nie moga byc wieksze ;) walki maja zmienione krzywki ale dawca sa seryjne ;) to jest replika walkow z saxo challenge :)
Bad-i - Pią 24 Sty, 2014

Marek dobrze ze zostajesz przy seryjnym zaworze, z wiekszym mial bys problem z homologacja
Marek23 - Sob 25 Sty, 2014

Ja aż tak grzebać nie chcę. Na razie tyle, za rok jak nie będzie zmiany auta lub budżetu a wypożyczanie to będę dalej dłubał. Ale jakbym miał mieć 150 koni w saxo, to ku,rwa sorry, mi to styka. Jeszcze z moją gorącą głową :rotfl:
Mrozu - Sob 25 Sty, 2014

jarek-malopolska napisał/a:
Mrozu oto co Maras napisal jest na seryjnych zaworach bo tak jest w homo ze nie moga byc wieksze ;) walki maja zmienione krzywki ale dawca sa seryjne ;) to jest replika walkow z saxo challenge :)


Dzięki za info :)

Mrozu - Nie 26 Sty, 2014

jeszcze jedno pytanie ile u nich kosztują same wałki?
acik666 - Nie 26 Sty, 2014

wałki ok 700 oddajesz seryjne w zamian, wałki są z rewaru k/Krakowa, mam takie wałki u siebie
Mrozu - Nie 26 Sty, 2014

dzięki bardzo za info
Marek23 - Pią 14 Mar, 2014

Polecam Rasart, nie jest drogo, wiedza większa niż w fabryce, robia dobrze i na czas.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group