To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

Kenet - Wto 12 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Ubaw po pachy jest z tymi wyborami


+1

...dzisiejszym hitem jest Miller i SLD w opcji "ale ja tej pani nie znam" i wujek Bronek, który proponuje referenda i JOWy.

Co za cyrk :lol2:

was79 - Wto 12 Maj, 2015


Janusz - Wto 12 Maj, 2015

Jakarti napisał/a:
Komór odwrotnie. Jebią go pozory i nic nie tworzy czego skutkiem jest wynik.


nic, nie tworzy bo wszystko sprzedaje...

gość robi z siebie idiotę, a w cieniu wali w tyłek cały kraj na grube bańki... ale nie.. to tylko zwykły idiota, nie ma się co nim przejmować...

niech sprzedają wszystko dalej, i dalej robią odwrotność tego co obiecują...

Z założenia nie spieram sie o polityke bo to bez celowe... ale czasem mam wrażenie ze żyjemy w różnych światach :P

siema - Wto 12 Maj, 2015

Janusz napisał/a:
Z założenia nie spieram sie o polityke bo to bez celowe... ale czasem mam wrażenie ze żyjemy w różnych światach :P

Dlatego demokracja to najgorszy model sprawowania władzy :)

Jakarti - Wto 12 Maj, 2015

Janusz napisał/a:
Z założenia nie spieram sie o polityke bo to bez celowe... ale czasem mam wrażenie ze żyjemy w różnych światach :P

Januszku, to była przenośnia. chodziło o to, że Komór nie tworzy nawet pozorów..

Janusz napisał/a:
ale czasem mam wrażenie ze żyjemy w różnych światach :P

z pewnością tak jest ale nie do końca rozumiem, co masz na myśli ;)

PiTT - Wto 12 Maj, 2015

córka Andrzeja... kto by ruchał ręka w górę :rotfl:
https://www.facebook.com/kingaduda.dudzia

anjas - Wto 12 Maj, 2015

Szukając pozytywów cieszy mnie fakt, że przynajmniej tym razem wybory nie są sfałszowane. Na razie.
Jakarti - Wto 12 Maj, 2015

PiTT napisał/a:
Szukając pozytywów cieszy mnie fakt, że przynajmniej tym razem wybory nie są sfałszowane. Na razie.

juz nad tym pracują
sondaze wskazywały na prawie 10% roznicy
oficjalnie jest juz niecały procent :rotfl:

anjas - Wto 12 Maj, 2015

Sondaże przedwyborcze to mówiły o przynajmniej 10% przewadze Comorro.
Exit polls mówiły o 2 procentach dla Dudy. Może PIS podrabiał :rotfl:

PiTT - Wto 12 Maj, 2015

Jakarti napisał/a:
PiTT napisał/a:
Szukając pozytywów cieszy mnie fakt, że przynajmniej tym razem wybory nie są sfałszowane. Na razie.

juz nad tym pracują
sondaze wskazywały na prawie 10% roznicy
oficjalnie jest juz niecały procent :rotfl:

to nie ja napisałem cieciu :)

Jakarti - Wto 12 Maj, 2015

PiTT,

ooo !!!!!
juz falszują!!!

ps. to błąd forumowy, cieciu :rotfl:

Cartoon - Wto 12 Maj, 2015


Janusz - Wto 12 Maj, 2015

Jakarti napisał/a:
Januszku, to była przenośnia. chodziło o to, że Komór nie tworzy nawet pozorów..


no własnie o to mi chodzi :) że dla Ciebie on jest tempakiem który nie stwarza pozorów, a dla mnie kolesiem który stwarza pozory niegroźnego idioty, który po cichutku ładnie wszystko rozgrywa w cieniu, ruchając nas wszystkich na grube wałki.

I właśnie o tych rożnych światach mówię, dla Ciebie to idiota, dla mnie złodziej udający idiote... Najgorsze jest to ze nie ma alternatywy żadnej... Bo sory, ale Kukiz może być medialna twarzą do rozpierdolenia systemu... ale on się do tego nie nadaj, bo kompletnie się na tym nie zna. Korwin niby jest ogarnięty, ale skoro jest ogarnięty do dlaczego wali co sezon te same hasła, które mu dobieraja wyborców ?? Nawet nie musiałby kłamać wystarczy ze by pewne wywody "odpuscił"

GeKo - Wto 12 Maj, 2015

Miller dziś trójce powiedział, że prawdziwy mężczyzna nigdy nie kończy :rotfl: , kurde jakie on musi mieć spuchnięte jaja.
PiTT - Wto 12 Maj, 2015

GeKo napisał/a:
Miller dziś trójce powiedział, że prawdziwy mężczyzna nigdy nie kończy :rotfl: , kurde jakie on musi mieć spuchnięte jaja.

i ogórek... :lol2:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group