To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [F1] Kubica i F1 2009

Bad-i - Pon 16 Kwi, 2007

a moim zdaniem zadna rewelacja, co prawda jechal niby z otwartym wlewem paliwa (ja tego nie zauwazylem przez caly wyscig - a u Webera chyba bylo to nawet pokazywane 10 razy). Do tego denerwuja mnie komentatorzy, caly czas szukaja dlaczego Kubica odstaje od Heidfelda a moim zdaniem jest poprostu wolniejszy.
Niemy - Pon 16 Kwi, 2007

a moim zdaniem nie jest od niego wolniejszy, tylko zawsze ma cos nie tak z bolidem, jak to jest ze Robertowi zawsze sie cos zjebie, a szfabkowi wszystko gra i bucy
a komentator (ten co non stop nawija-nie znam jego nazwiska) to totalna porazka, zmienie zdanie razem z kierunkiem wiatru i caly czas szuka sensacji i co to on nie przewidzial!

Bad-i - Pon 16 Kwi, 2007

ja bym raczej nie szukal spisku lub terroryzmu. Do tej pory od chwili kiedy zaczeli jezdzic razem, to chyba tylko raz Kubica byl szybszy (Monza). A w kazdym innym przypadku i kwalifikacje i wyscig potwierdzaly szybkosc Heidfelda.
Anonymous - Pon 16 Kwi, 2007

zdecydowanie kłody Kubicy rzucaja .... , ale najwazniejsze, ze sa pierwsze punkty i mocna 6 pozycja .... w kazdym razie powiedziali, ze ta klapka to +0,5sek na kazdym okrazeniu
Bad-i - Pon 16 Kwi, 2007

kto, gdzie, po co, i dlaczego???

apeluje nie piszcie bzdur - kto ma robic takie rzeczy i to jeszcze zawodnikowi z wlasnej stajni. Zaraz po takich komentarzach bedzie ze Kubica przegral bo go Gołota po jajach walil w czasie przerwy. :/

Michał - Pon 16 Kwi, 2007

:D
Niemy - Pon 16 Kwi, 2007

ten tekst troche wyjasnia

http://motoryzacja.interi...mika,896325,415

Anonymous - Pon 16 Kwi, 2007

Bad-i jezeli cie to uraziło to sorry, ale kazdy moze miec swoje zdanie i chyba moze je wyrazic :561:

sa niby 3 stajnie ktore maja w sumie po 2 identyczne bolidy i dlaczego Ferrari czc MCL jezdza praktycznie równi bez awaryjnie, ale akurat bolid BMW jeden z dwoch i to akurat Kubicy caly czas ma problemy - złoscilowsc rzeczy martwych? moze tak moze nie.... jest to ciekawa sytuacja .... w kazdym badz razie najwazniejsze jak juz wczesniej wspominałem, ze sa pierwsze punkty :564:

Bad-i - Pon 16 Kwi, 2007

Niemy napisał/a:
ten tekst troche wyjasnia

http://motoryzacja.interi...mika,896325,415


dla mnie wyjasnia tylko tyle ze caly czas cos ustawiaja (pewnie za wiedza i namowa samego kierwocy) i nie moga tego zrobic. A gadanie ze startuje na gorszych oponach itd..... No kurcze to niech zmieni opony tak jak inni i nie marudzi.

[ Dodano: Pon 16 Kwi, 2007 ]
Marcel 08 napisał/a:
Bad-i jezeli cie to uraziło to sorry, ale kazdy moze miec swoje zdanie i chyba moze je wyrazic :561:

sa niby 3 stajnie ktore maja w sumie po 2 identyczne bolidy i dlaczego Ferrari czc MCL jezdza praktycznie równi bez awaryjnie, ale akurat bolid BMW jeden z dwoch i to akurat Kubicy caly czas ma problemy - złoscilowsc rzeczy martwych? moze tak moze nie.... jest to ciekawa sytuacja .... w kazdym badz razie najwazniejsze jak juz wczesniej wspominałem, ze sa pierwsze punkty :564:


Marcel 08 nic a nic mnie nie uraziles bo nie o to tutaj chodzi. Osobiscie uwazam ze wszyscy inni nie kombinuja tutaj tyle co Kubica. Sam przyklad (nie pamietam ktory to byl wyscig w zeszlym sezonie) kiedy to Kubica poprosil o opony na suche i zrobil dwa piruety i wrocil do pit stopu po zmiane pokazuje ze bardzo czesto to kierowca mowi czego chce.

A ta otwarta klapka wlotu powietrza wyglada troche inaczej niz w pozostalych bolidach.



Anonymous - Pon 16 Kwi, 2007

jasna sprawa, ale kazdy ma swoje zdanie na dany temat i chyba wsyscy nie mozemy krakac tak samo, bo by było nudno :563:


chill out :P

Bad-i - Pon 16 Kwi, 2007

Marcel masz racje, i dlatego dodam troche chilli do tematu. Moim zdaniem na GP Hiszpanii, Heidfeld ponownie objedzie Kubice bez zadnego problemu (mimo ze jestem za Robertem).
Anonymous - Pon 16 Kwi, 2007

Fakt tutaj masz racje - Kubica troszke eksperymentuje, ale wiecie co i jak mamy z czego byc dumni w tym roku jeszcze nie, ale za rok licze na podium z nr 1 :) wezmy pod uwage, ze kolega z teamu Roberta ma troszke wieksze doswiadczenie niz on ... i nie mozna mu zarzucic braku umiejetnosci co pokazal wg mnie przy wyprzedaniu Alonso ostatnio ;)
Anonymous - Pon 16 Kwi, 2007

W duzym stopniu sie zgadzam z wami chlopaki. Jestem dobrej mysli ze za kilka lat kubika bedzie sie liczyl w stawce, ale i zgadzam sie ze sie narod spina za bardzo. No ale to jak zawsze wynika u nas z kompleksow niestety. Ale bedzie dobrze. A jak bedzie dobrze, to nam (narodowi) przejdzie spinanie bagiety :)
Marek23 - Pon 16 Kwi, 2007

Tak, profesjonalny team, sposnorzy wymagaja, ogromny budzet i wogole...ale Robertowi i tak robia na zlosc, zeby nie jechal za szybko. Poloki zawsze musza tak myslec, no comment.
gaugan - Pią 11 Maj, 2007

GOOOOOOOOO BOB!!

http://www.f1.wp.pl/kat,4...21&ticaid=13b93



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group