To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

kubas - Sob 26 Kwi, 2008

Fydi co masz za kiere ?
grzech - Sob 26 Kwi, 2008

ale ladne saxo, szkoda je do kajtkow :)
Michał - Pon 28 Kwi, 2008

LOKO - Piękny mokasyn, tudzież cadillac, bądź piękne alladyny

:rotfl:

Loko - Pon 28 Kwi, 2008

Nie znasz się to sie nazywa cichobieg i jest zajebisty :D
fydi - Wto 29 Kwi, 2008

Cytat:
Fydi co masz za kiere ?

Szparko Rac. bardzo fajna, teraz już nie chcę żadnej innej :D Mam jeszcze drugą wyjętą z rozbitej 106, ale nie jest na sprzedaż.


grzech napisał/a:
ale ladne saxo, szkoda je do kajtkow :)

:*

qbus - Czw 15 Maj, 2008

http://www.rajdy.org.pl/rajd/1083.html

marek mozesz cos wiecej powiedziec na ten temat? kusi mnie mocno. pojezdzilbym w czyms innym niz tylko w kjsie czy kreciolku.

Marek23 - Pią 16 Maj, 2008

qbus napisał/a:
http://www.rajdy.org.pl/rajd/1083.html

Super zajebista impreza rajdowa. Jeśli trasa będzie z wykorzystaniem tych ulic co zawsze( a tak z tego wynika) to będzie mistrz. Pomyśl o tym jak o prologu do rajdu po ulicach miasta. Bardzo technicznie, krawężniki, parę szybkich miejsc(ostatnio clio miałem w jednym miejscu około 140) i generalnie Tychy się tracą. Clio nie będzie jeszcze gotowe, więc ja raczej nie jadę. Ale gorąco polecam.

qbus - Pią 16 Maj, 2008

Ok, nie mialem latac okazji na imprezie sportowej z takimi predkosciami, tzn na anwie owszem bylo 3 dokrecone w wielu miejscach nieraz ale czy to na lotnisku gdzie miejsca jest od chuja i jeszcze troche czy to na maxi schrocie gdzie po dokreconym 3 shamowywales sie do nawrotu nie robilo to wiekszego wrazenia, jazda po czyms innym niz placyk ktory pokonujemy glownie na 1 i 2 moze byc ciekawa, mam nadzieje ze nie bede sie zabardzo napinal i nie strzele glupiego bledu, decyzja podjeta, wysylam zgloszenie, 31.05 lecimy w bedzinie a dzien pozniej 2 el anwy... marek bierz tego cc i wpadaj na anwe, lista jest juz otwarta, 2 petle po 4 odcinki, ponoc ma byc nowy na lotnisku wojskowym w balicach.
106 - Nie 18 Maj, 2008

http://safetypoludnie.pl/
Marek23 - Śro 21 Maj, 2008

Ja w tą sobotę jadę to:
http://www.rajdy.org.pl/rajd/1078.html
Jadę Astrą ziomka, mam nadzieję, że już tył nie chwyta bloków. Ogólnie bez nadzieji, jedyny plan to czysto i bez błędów.

qbus napisał/a:
31.05 lecimy w bedzinie a dzien pozniej 2 el anwy... marek bierz tego cc i wpadaj na anwe, lista jest juz otwarta, 2 petle po 4 odcinki, ponoc ma byc nowy na lotnisku wojskowym w balicach.

Ja chyba jade do Poznania na weekend wtedy, więc nici ze startu. Oczywiście gdybym miał clio to bym jechał. Ale Astry chyba nie będzie, a cc raczej nie dam rady załatwić.

k-mart - Śro 21 Maj, 2008

Marek23 napisał/a:
Jadę Astrą ziomka, mam nadzieję, że już tył nie chwyta bloków. Ogólnie bez nadzieji, jedyny plan to czysto i bez błędów.


Zadbaj o jakies fotki. A najlpiej filmiki! :)

qbus - Pią 23 Maj, 2008

Cytat:
14 czerwca br. (sobota) Burmistrz Czechowic-Dziedzic wraz z Automobilklubem Śląskim przy współudziale Stowarzyszenia Nowa Inicjatywa organizują wyścig samochodowy, Kryterium Uliczne Czechowice 2008.

Będzie to impreza skierowana do zawodników licencjonowanych, jak i doświadczonych amatorów (należy potwierdzić starty w imprezach typu KJS lub sprint).

Kryterium będzie składać się z dwóch przejazdów zapoznawczych oraz dwukrotnego przejazdu odcinka specjalnego o długości 1,7 km wytyczonego w centrum miasta. Kryterium jest częścią trzydniowej imprezy Sport Music Festiwal, której patronuje TVN.

Przejazdy zapoznawcze zaplanowano na godz. 9.00, a uroczysty start spod Urzędu Miejskiego na 9.50. Maksymalną liczbę zgłoszeń ustalono na poziomie 50 załóg. Załogę stanowi kierowca i pilot. Pilot musi mieć ukończone 18 lat. Wpisowe wynosi 100 zł.

Szczegółowe informacje oraz regulamin będą dostępne na stronie: rajdy.org.pl Oprócz zmagań czysto sportowych będzie można zobaczyć przedstawicieli różnych delegatur Automobilklubu Śląskiego: pojazdy zabytkowe, caravaning, ratowników PZM. Dla kibiców którzy nie będą w stanie przyjechać do Czechowic planowana jest transmisja live w internecie z najciekawszych punktów trasy.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników i kibiców.


http://www.rajdy.org.pl/p...N_KRYTERIUM.doc

Anonymous - Sob 24 Maj, 2008

Barto .... Bad-i & Oskar

30-31.05 Mak - raczej nie ...

ale napewno:

14-15.06 AK Centrum Rally Legionowo
21.06 AK Polski Puchar Lata
12.07 AK Polski XIV Rajd Św. Krzysztofa

Marek23 - Sob 24 Maj, 2008

Już po... 2 w klasie, 5 w generalce, 2 ośka. Klasę wyjął MaciekHa swoim Type R. Kierowca wykorzystał furę jak należy(miejacami latał bardzo gruuuubo) i generalnie robiłem co mogłem, ale nie było kontaktu. Dostałem 5 sekund kary, stałem na starcie z 4 sekundy, prawie pobiłem się z jednym przemądrzałym dryblasem, ale udało się. Astra dojechała, z ziomem-właścicielem robiliśmy równe czasy, ale on miał 2 kary. Jechał Geko z naszego forum i po połowie prowadził w klasie(super sobie radził), ale potem popełnił błąd, a ja goniłem i dało radę.
Super impreza, a kolega dryblas z żótego cc niech się delektuje oddychaniem przez prosty nos, bo ten stan wkrótce może ulec zmianie. Pozdro max, włączam max prymitywa i idę zabalować.

GeKo - Nie 25 Maj, 2008

Potwierdzam impreza super, choć organizacyjnie troche kulało i pierwsze przejazdy z Markiem jechaliśmy dopiero po 13. Do tego sposób startowania z chorągiewką był trochę chory, przez co Marek miał stratę na starcie. Dla mnie wynik po 2 pierwszych przejazdach był mega zaskoczeniem, dla moich świeżych hamulców również ;D (zagotowały się) i pedał wpadał w podłogę. Szybkie odpowietrzanie przodu i pojechaliśmy dalej z pompującym hamulcem. No i 4 próba spóźnione hamowanie (potrącony pachołek) i było pozamiatane.
Mimo błędów problemów, cieszę sie niesamowicie z osiąganych czasów, w końcu moim żywiołem jest prawy fotel :] Pooozdro i dzięki za walkę. Jak można to wrzucę parę fotek...?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group