To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Subaru Rally Poland 2007, 12 -14.07

Peter - Wto 17 Lip, 2007

saxorulez napisał/a:
tak sie zastanawiam czy udało im sie złożyć silnik tak samo dobrze.. :)


dokladnie o tym samym myslalem...

Anonymous - Wto 17 Lip, 2007

Jak bedize chwila to wrzuce troche zdjec z rajdu, a co do wrazen:

1. Gratulacje dla zalogi czerwonego subaru za wynik i za udowodnienie niedowiarkom ze mozna czystym autem robic dobre wyniki
2. Zabezpiecznie do bani - w miejscu gdzie wydzwonil Wlodarczyk sejwciarze pojawili gdy auto wypakowalo a wczesniej w 4 pili browary a tam bylo naprawde neibezpiecznie... ludzi chodzili jak chcieli...
3. Jazda Francuza, Czopika, Grzyba i Majchera mi sie podobaly, szybko rozniwez Gabrys
4. Samochod Francuza mial wg mnie idealnie ustawiony zawias - normalnie samochod przyklejony.

qbus - Wto 17 Lip, 2007

Cytat:
Stoi na starcie enkowe subaru . Stoi i warczy,ryczy i strzela,ogniem rzuca z silnika boksera... Zawias do niego pomontowali,pływające tarcze też zapodali koła także są nowe-bo złote, osiemnasto calowe. Pod maską ma koni z trzysta i jeszcze troszke by nasz mistrz skorzystał.Bo przecież na Kuziego już tak przystało,że nie trzyma ciśnienia gdy przewage ma małą.Aż w końcu pęka jak guma pod presją gdy zacznie jechać z wielką agresją wcześniej czy później każdy to powie,że mistrz nasz często ląduje w rowie.Często Kuziego subaru odwiedza złomowiska i na tym czar Leszka niestety już pryska.....

CHRZANEK - Wto 17 Lip, 2007

No Leszek troche zawiodl, ale wierszyk jest ciutke zlosliwy...
Marek23 - Śro 18 Lip, 2007

Zawiódł nawet bardzo, sezon ma wręcz tragiczny, ale też nie ma go co skreślać. Wilelki talent nie jest, ale ma ogromne objeżdżenie i to jego atut.

A co do wiersza... Lesio jadąc swoim Astonem lub 997 Turbo nie przejmuje się takimi rzeczami. Bardziej, jak zapakować 4 modelki do Gran Turismo. Krakowskie dziwexy lubią Lesia.

Janusz - Śro 18 Lip, 2007

a ile może kosztować tak rozbiórka silnika w N12?? chodzi ki o to..ile Leszek musiał zapłacić za protest na Kuchara...
CHRZANEK - Śro 18 Lip, 2007

To już chyba Lagadula będzie wiedzial najlepiej, tylko co z nim do ch... waclawa sie dzieje.
Mial sie podzielić wrazeniami...

106 - Śro 18 Lip, 2007

pewnie nie malo. bo poskladany bedzie pewnie na jakis mega drogich
nowych uszczelkach, srubach i nakretkach :] bo ma byc jak byl

Janusz - Śro 18 Lip, 2007

A był ktoś na oesie, na którym Dytko ściął drzewko?? ja byłem.. samego dzwona nie widziałem.. ale huk słyszałem i lecące drzewko spostrzegłem..:D mam filmik ale na nim słychać tylko huk i widać spadające drzewko:D
lenny - Czw 19 Lip, 2007

Leszek Kuzaj daje 30 tys. złotych temu, który pomoże ujawnić sprawcę podkładającego kolce na oesach polskich rajdów.

Leszek Kuzaj wyznaczył nagrodę 30 tys. zł za wskazanie sprawcy podkładania kolców na odcinkach specjalnych Subaru Poland Rally. Firma Subaru Import Polska, główny sponsor krakowskiej rundy mistrzostw Polski, daje nagrodę 5 tys. zł, a zawodnicy - Tomasz Kuchar, Michał Bębenek i Maciej Oleksowicz zrzucili się w sumie na 9 tys. zł w akcji miesięcznika i portalu internetowego Autoklub.


Na ostatniej pęli rajdu wyniki wypaczyły dziwne „kapcie” Michała Bębenka, Grzegorza Grzyba, Sebastiana Frycza, Tomasza Kuchara. Na OS 10 znaleziono czteroostrzowe kolce, zespawane z pocisków karabinowych.

saxorulez - Czw 19 Lip, 2007

lenny napisał/a:
zespawane z pocisków karabinowych.


przecież to jasno wskazuje ze winni są żołnierze.. mozę w okolicy wciaz jest jakaś nierozbrojona jednsotka AK i był to atak partyzancki

Marek23 - Czw 19 Lip, 2007

30 tysi. Może Saxo ja strzelę z ucha, że to Ty, raz Cię Leszek w pupe wyrucha, a potem będziemy mieć po 15 tysi...

A tak szczerze, to chamówa z tymi kapciami, kto ma takie pomysły, żeby coś takiego podkładać.

Anonymous - Czw 19 Lip, 2007
Temat postu: foty
kto ma foty z subaru z pzm?? niech da znac!!
CHRZANEK - Czw 19 Lip, 2007
Temat postu: Re: foty
s1600 napisał/a:
kto ma foty z subaru z pzm?? niech da znac!!


A malo Ci na:
www.rallyonline.pl
www.rajdy.hoga.pl
www.autoklub.pl

???

Anonymous - Czw 19 Lip, 2007
Temat postu: :)
nie spoko przegladam te strony ale z pzm nie ma tego zawiele natomiast masa rsmp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group