To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - bixenon vs xenon

KonradMK - Czw 08 Sty, 2009

Lepiej go zostaw bo przyjedzie do ciebie po clio na alu a wyjedzie laguną coupe i twoim wypowiedzieniem :D
PieQt - Czw 08 Sty, 2009

FreeMan napisał/a:
uuuuu Bad-i widze ze nie ma mientkiej gry z Toba.... normalnie coraz bardziej mi sie podobasz! Powiedz jeszcze co to za salon....?


no Badi ma dość prostą sprawę - dodatkowo na jego korzyść to, że to nie jest popularny monde, podstawową wersję sprzedali by z dużym rabatem

a tak - dealer zostaje z samochodem, którego nie sprzeda szybko

Nie chwaliłeś się, że jedziesz na spotkaniu Bartku :ble:

Bad-i - Śro 14 Sty, 2009

Po dzisiejszym spotkaniu mam nowe wiadomości:

- okazało się że ford Mondeo nie jest oferowany ze swiatlami biksenonowymi (mimo ze na stronie internetowej gdziej tam o tym piszą)

- w tej specyfikacji nie można miec regulowanej wysokości fotela pasażera (a to dziwne bo w opcjach i katalogu forda też taka mozliwosc wystepuje)

- salon przyznał się do błedu pracownika (z czego pewnie wyciągną konsekwencje) oraz poprosił o ugodowe rozwiązanie sprawy

- po zaoferowaniu navigacji oraz 10% rabatu (przez wyżej wymienionego pracownika pseudonim "bląd"), szef salonu przeprosił i zaproponował poniższe opcje oby tylko uniknąc zwrotu samochodu (który absolutnie byłby uzasadniony)

- do wyboru mam następujące akcesoria:
navigacja
alu felgi 16" (do zimówek)
hak holowniczy i jakiś tam zaczep na rowery
bagażnik dachowy + uchwyty do rowerów
bagażnik dachowy + box Thule
lodówka samochodowa :]
jakieś tam siatki i maty

Powiem szczerze ze początkowo pomyślałem o navi i alu felgach (tyle ze na zime juz kupilem stalówki), i chyba najbardziej rozsądnym wyjściem jest bagażnik dachowy + Thule + uchywty na rowery. Zawsze to można przełożyn na inny samochód a dodaktowo jest w moim przypadku przydatne.

Po otrzymaniu potwierdzenia z Forda oraz moim wyborze sprawa zostanie zamknięta.

FreeMan - Śro 14 Sty, 2009

bagażnik dachowy + box Thule i 10% znizki na serwis.

a i bad-i sprawdzenie vinu jednego forda dla mnie :)

Bad-i - Śro 14 Sty, 2009

FreeMan napisał/a:
bagażnik dachowy + box Thule i 10% znizki na serwis.

a i bad-i sprawdzenie vinu jednego forda dla mnie :)


czekam na informacje na temat modelu tego Thule (wiesz zeby nie było tak ze uwaga tutaj wszystkich zabije - moje narty się nie zmieszczą :] )

z tym vinem nie powinno być problemu ;)

FreeMan - Śro 14 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
z tym vinem nie powinno być problemu


dzis pewnie bede mial vin :)

PieQt - Śro 14 Sty, 2009

a jak nie było pomógł, tak nie ma nadal
anjas - Śro 14 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
z tym vinem nie powinno być problemu


lux, to kiedy pijem?

Bad-i - Śro 14 Sty, 2009

PieQt napisał/a:
a jak nie było pomógł, tak nie ma nadal


a za co mam ci to pomógł dać ?? :*

Gaydek - Śro 14 Sty, 2009

FreeMan napisał/a:
10% znizki na serwis

Dobry pomysł :) .

PieQt - Śro 14 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
PieQt napisał/a:
a jak nie było pomógł, tak nie ma nadal


a za co mam ci to pomógł dać ?? :*


a wiedziałeś, że możesz oddać samochód w ciągu 14 dni, jak jest niezgodny z zamówieniem i musisz wykazać jedynie te niezgodności.

nie wiedziałeś :p

Bad-i - Śro 14 Sty, 2009

widziałem - ale i tak ci dam
FreeMan - Śro 14 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
widziałem - ale i tak ci dam


<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/NSw7OoCs5E4&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/NSw7OoCs5E4&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

Anonymous - Śro 14 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
moje narty



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group