To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2009 WRC, RSME, IRC itp

Stf - Wto 18 Sie, 2009

motocykliści to jakiś inny wymiar dla mnie. nie kumam tematu. jak można tak zapierdalać po takich drogach... szok.
speed555 - Czw 20 Sie, 2009

Ja też jadę na Barum, grubo sie zapowiada :D
strick - Czw 20 Sie, 2009

speed555 napisał/a:
Ja też jadę na Barum, grubo sie zapowiada


A kim ty jestes?
http://www.forum.hothatch...t=14&start=6930

speed555 - Czw 20 Sie, 2009

sory ale kiedys juz sie witałem, i z niewiadomycjh mi względów został usuniety moj profil:)
no ale ok zaraz sie przywitam po raz drugi:)

Jacek - Czw 20 Sie, 2009

speed555 napisał/a:
sory ale kiedys juz sie witałem, i z niewiadomycjh mi względów został usuniety moj profil:)
no ale ok zaraz sie przywitam po raz drugi:)

myślę, że to miejsce jest w sam raz :wall:

Koto - Czw 20 Sie, 2009

Czeski ziom co roku robi dobrą robotę przed rajdem, są mapki, fotki i opisy miejscówek
http://www.rallyesportzal...allye-zlin-2009

qbus - Czw 20 Sie, 2009

o spoko... bo opis na stronie jest mocno wybiorczy... bylem 2 razy na pinduli niefart taki ze 2 razy w tym samym miejscu wiec w tym roku pasowalo by trafic gdzies indziej... wieczorem bede wiedzial czy jade na 100%.

chyba ze ma ktos jakas polecana miejscowke? oczywiscie mozna powedrowac sporo z buta jesli warto :)

Koto - Czw 20 Sie, 2009

Na razie rozpracowałem sobie Halenkovice i tam jest trochę dobrych miejsc. Jakaś eska z piaskiem, jakieś spadanie i jakieś tam horyzonty, może być nieźle. Pozaznaczałem sobie te miejsca na mapie, jak ktoś chce mogę wrzucić. Resztę pewnie dziś w nocy posprawdzam.
qbus - Czw 20 Sie, 2009

dla mnie tylko pindula wchodzi w gre bo musimy wczesniej wrocic. wiec jak cos to rozpracuj, podepne sie pod to :D
106 - Czw 20 Sie, 2009

a ile to km od cieszyna / granicy?
Koto - Pią 21 Sie, 2009

Z Cieszyna to jakieś 120km
Na Pinduli to raczej oklepane miejsca, mi się z 2 miejscówki tam podobają.
Od początku os'u to te eski w opisie zaznaczone fotkami 24 i 25
dalej są 2 średnio ciekawe ale bardzo popularne hopy (nudy), foty 26, 27 i 2B
no i dobra jest partia po lesie, sporo zakrętów i wszędzie szuter i różny syf na drodze, foty 28, 29, 210, 211


Pindula jedzie jako pierwsza więc mogę tam się wbić żeby zobaczyć Krestę i Kuzaja ;D

qbus - Pią 21 Sie, 2009

dokladnie o to chodzi... od tej krzyzowki do tej parti w lesie trzeba duzo z buta podejsc? czy jest jakas mozliwosc bocznego dojazdu tam?
mysle ze Kresta ma cisnienie niesamowite...
Ja stawiam
1. Kopecky
2. Mekke
3. Loix
4. Valousek/Prokop/Kresta

Koto - Pią 21 Sie, 2009

Nie wiem ile jest do przejścia i czy jest jakiś dojazd do lasu, asfaltowej drogi to bym się nie spodziewał ale może jakaś leśna droga.
W tym roku Kresta jest już dobrze wjeżdżony w S2000 więc jak utrzyma ciśnienie to powinien powalczyć z Kopeckym o zwycięstwo.
Jakaś ustawka na granicy w Cieszynie w sobotę rano?

qbus - Nie 23 Sie, 2009

nie trafilem tylko 3 miejsca :)

na 1 przejazd pinduli troszke sie spoznilismy, w momencie jak dochodzilismy do oesu jechal juz po nim haninen. przy 5 samochodzie udalo sie zajac miejsce do ogladania, l łuk na ktorym w 2003 roku Kresta zakonczyl rajd. na 2 petle udalem sie troszke nizej.... wyjscie prawym łukiem na spadaniu po drodze na szerokosc samochodu i wyboistym asfalcie, 150 metrow prostej i bardzo szybki L luk... polowa stawki S2000 miala odciety 6 bieg na tym kawalku prostej, naprawde tylko nieliczni nie przyhamowywali przed zakretem a Jankowi Kopeckiemu jako jedynemu nie zapaliliy sie przed nim nawet stopy, niesamowite wrazenie, jedno z lepszych miejsc jakie w ogole udalo mi sie do tej pory zobaczyc na ogladarce, Sołek i Grzyb do scislej czolowki nie naleza bo oni klepali mocno w hamulec, Leszek szybko, bardzo zaskoczony bylem jazda Totha, jak pamietam go z tamtego roku to wyraznie odstawal a tutaj byl sporo szybszy od naszych kierowcow. dzieki wielkie tutaj dla Koto za zaznaczenie miejscowki, bylo naprawde mega.
sam rajd... jak to Barum... przy 50 N4 odechciewa sie ogladac :) ale poziom czeskich kierowcow i tak strasznie sie podniosl, dzieki doskonalej obsadzie w irc bylo na co popatrzec. chyba najlepsza edycja Barum na jakiej bylem.

w irc zostaly 3 rajdy do konca, sytuacja zrobila sie ciekawa. ja sciskam kciuki za Kopeckyego, bylby to niesamowity sukces ekipy skody ktora zrobila swietny samochod.

p.s. zajebista atmosfera na rajdzie, nie musialem nawet raz placic za 3 lane piwka bo powiedzialem czechom ze od poczatku rajdu kibicuje Kopeckyemu :) w polsce bylo by to nie do pomyslenia.

Mick - Wto 25 Sie, 2009

qbus szkoda, że się nie spotkaliśmy.

rajd na prawdę super!
szkoda Grzyba, że na ostatnim Trojaku wyrąbał... mam jego zdjęcie tuż przed wypadkiem...
do tego Bufier, któremu na 4 przejeździe testowego wybuchł silnik...

zdjęć mam w cholere.. ale za wolne łącze, żeby cokolwiek wrzucać.
pogadaliśmy sobie z Żenią Novikowem - super koleś, do tego Vacek Pech też spoko ziom..
Kuzi na zapoznaniu jeździł golfem 6 GTI, żeby dla niepoznaki mógł szaleć nielegale :)

dużo dzwonów, spaleń samochodów... protony oba nie dojechały do mety...

pozdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group